Makyaj Ürünleri terlemeye dayanıklı kapatıcı ne önerirsiniz?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

dalyaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
97
3
arkadaşlar,ben fondöten sevmiyorum,sadece pudra (clinique almost powder) kullanıyorum günlük makyajımda..çok memnunum, kapatıcılığıda çok güzel fakat terleyince malesefki bozuluyor..sizce renkli güneş koruyucu yada renkli nemlendiriciler nasıl olur?hafif bir kapatıcılığı olsun ama terleyince bozulmasın istiyorum..aranızda böyle bir ürün kullanan var mı?

Bildiğim kadarıyla La Roche Posay'ın renkli güneş kremi var.

Onun haricinde diğer bir önerim makyaj sabitleyici spreylerden kullanmanız.

Bence en mantıklısı renkli nemlendirici/güneş koruyucu kullanmanız.

merhaba birkaç ürün denemiştim sıvı fondeten memnun kalmamıştım
terleyince yüzümden çamur gibi akardı
internetten araştırmalarım sonucu en çok menun kalınan kullanıcı yorumlarından yola çıkarak
estee lauderin double wear serisinden çok memnun kaldım yazın sıcağında terlesemde yüzümden akmıyor çoğu kişi tarafında beğeniliyor cildimi canlı bide doğal gösteriyor bir çok arkadaşıma tavsiye etmişimdir ben çok memnun kaldım kapacılığı çok iyi ve suya dayanıklı bir ürün sivilcelenmede yapmamıştı biraz fiyatı diğer sıvı fondetenlere göre tuzlu ama sonuçta fiyatına değiyor geçen sene almıştım her gün makyaj yapmama ragmen 1 yıl oldu şimdi bitmek üzere yani bereketli bir ürün:)

merhaba birkaç ürün denemiştim sıvı fondeten memnun kalmamıştım
terleyince yüzümden çamur gibi akardı
internetten araştırmalarım sonucu en çok menun kalınan kullanıcı yorumlarından yola çıkarak
estee lauderin double wear serisinden çok memnun kaldım yazın sıcağında terlesemde yüzümden akmıyor çoğu kişi tarafında beğeniliyor cildimi canlı bide doğal gösteriyor bir çok arkadaşıma tavsiye etmişimdir ben çok memnun kaldım kapacılığı çok iyi ve suya dayanıklı bir ürün sivilcelenmede yapmamıştı biraz fiyatı diğer sıvı fondetenlere göre tuzlu ama sonuçta fiyatına değiyor geçen sene almıştım her gün makyaj yapmama ragmen 1 yıl oldu şimdi bitmek üzere yani bereketli bir ürün:)

peki estee double wear'ın pudrası nasıl?ben fondöten kullanmıyorum,estee'nin pudrası tek başına yeterli kapatıcılığa sahip mi?clinique ve mac pudralarını kullanıyorum şuan,kapatıcılıkları gayet iyi ama estee'yi de merak etmiyor değilim..çok teşekkürler canım şimdiden cevapların için :KK3:

peki estee double wear'ın pudrası nasıl?ben fondöten kullanmıyorum,estee'nin pudrası tek başına yeterli kapatıcılığa sahip mi?clinique ve mac pudralarını kullanıyorum şuan,kapatıcılıkları gayet iyi ama estee'yi de merak etmiyor değilim..çok teşekkürler canım şimdiden cevapların için :KK3:

canım pudra hiç kullanmadığım için cevap veremiyorum yanlız bu ürünün sıvı fondeteni harika diğer ürünlerinden memnun kalan arkdaşlarda olmuştur profesyonel bi ürün çünkü bi netten araştır bence pudrasını kullanıp yorum yapanlar vardır belki

X