Tere Tohumunu Deneyen Var mı?

ceremino

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
708
0
40
arkadaslar aranızda tere tohumunu deneyen ve gercekten faydasını goren var mı? ben kullanmak ıstıyorum ama yan etkısı var mı yokmu bılmıyorum kullananlar yazarsa sevınırm

canım zayıflamak için 1 cay kasıgı balla 1 cay kasıgı tere tohumunu karıstırıp ac karnına içiyormussun bende az once okudum baska bır arkadasmız yazmıs faydalı oldugunu yazmıs ama bılmıyorum

kızlar tere tohumu bağırsakları bozuyormuş yalnız haberiniz olsun.bende alıcaktım ama hemoroid olduğu için bende vazgeçtim.dikkatli olun derim canlarım:KK66:

tere tohumu mideye iyi gelmiyomuş.benim yengem kullandı hiç memnun kalmadı.başka kullananlarda ona memnun olmadıklarını söylemişler.bende vazgeçtim.:sm_confused:

a.s.Arkadaşlar burda başka biryerde var mı bilmiyorum...hepinize tere tohumunu öneriyorum...arkadaşlarım kullanmaya başlamışlardı ama ben biraz bekledim sonuç alacaklar mı göreyim die...süper bişey..yağlar müthiş şekilde eriyor...sabahları 1 tatlı kaşığı balla bir tatlı kaşığı tere tohumu yiyoruz üzerine bir bardak sıcağa yakın su içiyoruz...sonraaa...bye bye sevimsiz yağlar...bence siz de deneyin ben bugün başladım...yalnız guatr hastaları dikkat etmeliymiş...bilginize..

ya çok özür dilerim okadarını bilmiyorum..geçen sabah ender saraç söyledi bunu guatr hastaları çok yüklemesin die ordan duydum...ama ayrıntısını bilemiyorum:eek:

arkadaşlar ben uzun süre önce kullandım bunu,burda da yazmıştım zaten.tadı iğrenç,o yüzden toz halinde ezilmiş tere tohumunu balla karıştırıp hap gibi yutuyodum .üzerine de 2 bardak sıcak su.ama bi süre soora midem kaldırmaz oldu,şimdi düşününce bile içim kalkıyo.fakat faydası var.yapabilene bravo diyorum!

arkadaşlar guatr olan kişilerde ciddi problemler yaşanıyor bu tip zayıflma ilaçlarında,öncelikle bi doktora çıkıp ne tip bi guatr yada tiroidinizin olduğunu belirleyin daha sonra bu zayıflama ilaçlarının etken maddelerine göre bi araştırma yapıp ondan sonra ilaca yada çeşitli bitkisel otlara-tohumlara yönelin.benden söylemesi aynı sıkıntıyı ben çekiyorum...

kızlar surekli ishal olmak bagırsak mukozasına acayip zarar veriyor filiz akının kanserden sonra yazdıgı kitabı okursanız ne demek istedigimi anlarsınız bu diyet form cayları bile uzun sure kullanımda kanser yapabiliyormus sizi uyarmayı kendime borc bildim kilo vericegiz diye saglıgınızdan olmayın sevgiler

kizlar bugün tahtali köyü boyluyodum az kalsin... tarif e göre 1 Tatli kasigi bal ve 1 Tatli kasigi tere tohumunu yedim (yuttum desem yeridir) üstünede sicak

anam anam anam bi migde bulantisi bi bas dönme gidiyodum zayiflamak ugruna... bir iki kasik yogurt yedimde kendime geldim.. simdide su selülit cayi varya onu iciyom.. tadi fena degil ha bakalim 21 gün sonra etkisi olcekmi benneyaptımki

ama bak bir tatli kasigi yerine bir cay kasigini duydumya icim rahatladim..birakmayi düsünüyodum tekrar baslamam icin bi neden... jeyyar

Herkeze merhabalar..Bende tere tohumuna başladım..Öğütülmüş aldım..Bugün ikinci günüm ama tuvalete falan taşınmadım daha...Ben yarım çay kaşığı bal,yarım çay kaşığı tere tohumu ile başladım..Yarın bir çay kaşığı bal,bir çay kaşığı tere tohumu kullanacağım...İnşallah işe yarar...

tere tohumunun iğrenç bir tadı var.2 hafta kadar önce denemiştim 5-6 gün ...sonra bıraktım çok fena bir tat bırakıyodu ağzımda hiç bir şeyin tadına varamaz olmuştum...kızkardeşim abla iğrenç kokuyosun bile dedi...

zayıflamak için en son yapacağım şeyler listesinin başını tere tohumu çekiyor...

ya bu terenin işe yaradığını nasıl anlıycaz biz :)

zaten pericim anca 2 hafta sonra etkisini gözterirmiş,metobolizmayı hızlandırırmış...bi de tansiyon düşürücü etkisi varmış,bende de o oldu galiba,baş dönmesi falan ve gerçekten iştah açıyor,soleanın kapattığı iştahım bugün bayram etti,bi acıktım ki görme beni,:icecream:vallah yarın da böyle olursa bırakacağım,çünkü kendimi iyi hissetmedim gün boyunca,yarın tansiyonumu ölçtürecem bacım,tek olumlu tarafı bağırsaklarımı çalıştırdı:teytey:sabrım tükenmek üzerekafamçokkarıştı

tansıyonun onunla ılgısı oldugunu sanmıyorum canım ya cunkı benım halam tansıyon hastası oyle olsa onda olurdu belkı baska bır sey vardır sanmıyorum artı ıstahım acıldı dedınya ılgıınc geldı bılemem tabı ama cevremdede kullananlarvar ıstahlarının kapandıgını soyluyordu.. acaba regle zamanı falanmı ozamanlar ıster ıstemez ınsanlar tatlıya yada yemege saldırıyor?canım moralını bozma ya
canım ya ,ben o gün 1 tatlı kaşığı aldım belki ondan oldu,bugün 1 çay kaşığı içtim herhangi bir yan etkisini görmedim,ama dediğin gibi akıntı var,tansiyonu düşürdüğünü nette okudum güzelim onların yalancısıyım vallah:eek:fakat gaz ve şişkinlik yaptı,iştahım bile açıldı,insan vücudu iştelaelaelaelaelaekafam karıştı zaten neyse allah öldürmesin dekafamçokkarıştıa.s.

kızlar terenin nekadar etkisi var bilmioom ama
artı metabolizma jetleyiciyle beraber :)
bu hafta 2 kilo verdim :)

öğütülmemiş tere çiğnendiğinde ağızda kötü bir tat bırakıyor öğütülmüşüde aynı sonucu veriyor arkadaşım denedi tavsiye ederim

X