Tere Tohumunu Deneyen Var mı?

Kizlar Bakiyorumda çoğu Kişi Kullaniyor Ama Kimse şu Kadar Süre Kullandim şu Kadar Sürede şu Kadar Kilo Verdim Demiyor Ne O Yoksa Işe Yaramiyor Mukesin Sonuçlar Göremiyoruz Okuyamiyoruz Arkadaşlar

sudenaz ben bu hafta diyetimi ara ara bozdum ama 1.200 gr kilo verdim

kıslar tadı gerçekten kötü mü bende denemek istiyorum...çünkü başka bi forumda okudum bi kızın annesi 2 hafta kullanmış ve 6 kilo vermiş bide dikkat edersek yediklerimize biz bile verebiliriz değilmi.ya denemek istiyorum ama tadı kötüyse bende vazgecebilirim.şuan lahana çorbasını deniyorum.1 hafta oldu hala bişi yok.ek olarak bunuda yaparsam faydasını görürüm heralde.SİZCE

merhaba ben tere tohumunu denemedim komşum denedi ilkgün çarpıntı tansiyon problemleri yaşadığı için bıraktı ilaçlar da sonuçta bitklerden yapılıyo dikkat edin kendinize ben bir diyetisyenden destek alıyorum 5 ayda 20 kilo verdim yıl sonuna kadar 16 kilo daha vermeyi hedefliyoruz yavaş ama sağlıklı benim tsh değerimyüksek de kolay olmuyo

kızlar bende 15 gümdür kullanıyorum ama bi değişiklik olmadı.Ender Saraça mail attım tere tohumuyla ilgi 5 kilo vermek istediğimi belirttimm "2-3 ay kullanın faydası olabilir" dedi.bakalım kullanıyorum şimdilik sabırla bekliyecem sonucu :)

Kullanıp zayıflayan arkadaş olmadı mı daha?

ben devam ediyorum baklaım. 17 gün oldu .sanki inceldim gibi,kilo çok farketmedi ama. bir de bağırsaklrım iyi çalışmaya başladı. bir ay olunca bırakıcam.

en iyi ender beye mail atıyım bakalım ne diyecek.allahım yaa neler çekiyoruz kilo vercez diyee offf inşallah veririz artık

kızlar ender beye mail attım"tere tohumu,Silhouette ilacını ve metobalizma çaylarınıda kullansam bünyeme fazla gelirmi" diye cvp yazmış "1 ay kullanının bakalım daha sonra bana dabilgi veriniz " ama ben tere tohumu kullanmıyorum ara verdim.yarın tekrardan başlayacam .

selam kızlar,
ben tere tohumunu 1 ay kullandım. 2 hafta kadarda metobilzma hızlandırıcı çay içtim. 1 gün içmedim tere tohumunu gaz sıkışmasından ölüyodum.
elbette bünyeden bünyeye farkeder ama ne olur dikkatli olun,kendinize zarar vermeyin.
Amacım zayıflama gayretinizi baltalamak,tere tohumunu aşağılamak falan değil. Benim başıma geldi aman ne olur gözünüzü seveyim dikkat edin.
Sevgiyle kalın.

canım öncelikle geçmiş olsun bende tere tohumunu kullandım silhouette ilacını kullanmaya başlayalı bıraktım şimdi metobalizma hızlandırıcı çaylardan içiyorum yeniden tere tohumunada başlamayı düşünüyorum acaba bi yan etkisi olur mu?
Sadece tere tohumu mu bu şekilde yapıyor yoksa çayla birlikte mi anlamadım :uhm:

Çok sağol canım. silhoutte yi kullanmadım bişey diyemem. Ama tere tohumuyla metobolizma hızlandırıcı çay kullandım. Bence sadece metobolizma hızlandırıcı çay içsen daha iyi olur. Çünkü ben tere tohumunu sadece 1 gün bırakınca bu gaz sıkışmasıyla karşılaştım. işine karışmak gibi olmasın ama tere tohumunu kullanma derim canım.
sevgiler,

tere tohumunu bıraktığım gün çok kötü olmuştum boğulcak gibi olmuştum dedim ne oluyor bana ama sonradan geçti belki de buyüzden olmuştur canım çok teşekkür ederm sana bizi bilgilendirdiğin için :)

tere tohumunu bıraktığım gün çok kötü olmuştum boğulcak gibi olmuştum dedim ne oluyor bana ama sonradan geçti belki de buyüzden olmuştur canım çok teşekkür ederm sana bizi bilgilendirdiğin için :)

Canım sanada çok çok geçmiş olsun ,
bende bıraktığım ertesi günü yatamıyodum. göğüsüme bıçaklar saplanıyordu,canım çıkıcakmış gibi oluyodum. Doktor muayene etmek için yatırmaya çalıştı olmadı, eşim tuttu yatırmak için tam yatıcakken bir sancı saplandı yatamadım hızla atıverdim kendimi yukarı doğru kalkmak için kafamla küt diye çarptım eşimin burnuna. Sonrada çığlık çığlığa bağırdım,ne kadar hemşire çalışan varsa koştu odaya. Sırtüstü dayandım duvarada anca öyle muayene edebildi doktor.

kızlarrrr hepınız sus pus oldunuz nerdesınız yaaaa neden kımse bişey yazmıyor kımse kullanmıyor muuuuu

valla ben kullandım ve faydasını gördüm benim normalde metobolimam çalışmıyordu tere tohumun sayesinde çalışmaya başladı.terlemenin ne olduğunu anladım.tere tohumu zayıflatmak için değil metobolizmayı çalıştırmak

valla ben kullandım ve faydasını gördüm benim normalde metobolimam çalışmıyordu tere tohumun sayesinde çalışmaya başladı.terlemenin ne olduğunu anladım.tere tohumu zayıflatmak için değil metobolizmayı çalıştırmak

Evet ben arkadaşıma katılıyorum. Metabolizmayı hızlandırmak amaçlı kullanılıyor(ama tadı bana iğrenç geliyor)1-2 aydır bıraktım.

arkadaşlar merhaba bende bütün siteyi uzun zamandır takib ediyorum sizin sayfanızıda baştan okudum benim başka bir sitede okuduğum bir metabolizma hızlandırıcı var arkadaşlar zaten metabolizma nın hızlanması da yağ yakımı demek bunu kullanan arkadaş 108 kilodan 68 kiloya düşmüş hemde kendini çok sıkmadan

arkadaşlar bende denedim dört gündür sabahları alıyorum tere tohumunu bir tatlı kaşığı ama balla yiyemiyorum yoğurda karıştırıyorum birde akşam yatmadan önce aktar tavsiye etti bir parça sandoloz sakızını yutuyorum limonlu su ile ilk kez bu kadar bağırsaklarımın çalıştığını gördüm karnım indi valla zayıflama da nasıl etkisi olur zamanla görücez herkese başarılaar...

tere tohumunu kullanalı 5 gun oldu ya ben tuvaletten cıkamıyorum sızde oylemısınız pekı sureklı tuvelete gıtmek zarar vermezmı bagırsaklara ????

ben kullanıyorum yaaa valla bende bı garıplık var sanırım içmeden yutuyorum ve cokta igrenc gelmıyor işin sonunda zaıflamak oldugu için bu arada bende etkısını gosterdı

kulllanan arkadaslar gelısmelerı yazsanıza uyudunuz hepınız heaaa:):)

tere tohumu degilde keten tohumu yag yakıyor

keten tohumu yağ yakmıyor canım bağırsakları çalıştırıyor diyolar.benim bağırsakları yerinden bile kıpırdatmadı gerçi.belki benimki ağır vasıta olduğundandırlaelaelaelaelae ama tere tohumunun yağ yaktığı metobolizma hızlandırdığı kanıtlanmış.tadına bakarsan anlarsınyerimseniben gerçi ben tereyi çok severek yediğim için tohumunun tadıda çok iğrenç gelmedi.ben balsız felan çok rahat yutabiliyorum.nolcek arkadaşlar kilo verme uğruna yediğim içtiğim iğrenç şeylerin yanında tadı süper bile kalıyo bence:roflol:

Merhaba arkadaşlar,
Ben tere tohumunun troid hastalarına yararlı olduğunu duymuştum. Hormonları dengeliyormuş, demek zayıflatıyormuş da...
1 hafta kadar kullandım kısa bir süre belki ama kilomda bi değişiklik olmadı.

X