Terazi Burcu 24 Eylül - 22 Ekim Terazilerin En Büyük Ortak Özelliği Bence Bu.. Sizce ?

unutkanlık bendede var,kesinlikle katılıyorum..birde terazının en buyuk özellıgı saygı !saygısızlık olmasında gerısı önemlı degıl....

Tam tersi hic birseyi unutmam.. Herseyi tartar bicerim..
Mukemmeliyetci huyumdan sikayetciyim.. Mukemmel olmadigi surece tam degil, eksik ve ben mutlu degilim.. Ille kontrol etme gucu bende olmali :mymeka:

unutkanlık bendede var,kesinlikle katılıyorum..birde terazının en buyuk özellıgı saygı !saygısızlık olmasında gerısı önemlı degıl....

aynen öle bende teraziyim benim içinde saygı çok önemlidir...

bende terazi burcuyum ama unutkanlık değilde kararsızlık çok var bu huyumuda hiç sevmiyorum ama malesef böleyimm

teraziyim unutkanım eyvahedigeldismile
zaman zaman bu insanı zor durumda bırakabiliyor
yeni tanıştığın kişilerin adını unutmak vs...

Hım bende gittigim her yerde bırsey unuturum esım bana bana bosuna kızıyormus bak benım sucum yokmus :)))

Ayy evettt benim buu... Özel günleri alarm kurarak falan bi şekilde hallediyorum da. Onun dışında ufak tefek şeyler de olsa unutuyorum hep.. Bi kere okulda laptop'umu unutmuştum düşünün :KK43:
Sonra bi gittiğim yerin yollarını bi daha hatırlayıp bulamıyorum falan.
Neyse burcumun özelliğimse çekerim zemuszemus

teraziyim ve asla kararsız değilim hep herşeyin en iyisi olsun istiyorum bu yüzden kararsızlıkmış gibi görünüyo olabilir

Eveet Teraziyim ve çok KARARSIZIM:KK1: basit konularda yaşanılan kararsızlık sıkıcı olsada önemli konularda birkaç hamle sonrasını düşünüp tartmam sayesinde hemen hemen her zaman aldığım kararlardan sonra İYİKİ demişimdir...:nazar:

Son düzenleme:
Bence terazilerin en büyük ortak özelliği çok konuşmaları, artı çoğu zaman da boş konuşmaları. Erkekleri fena değil de kadınlarını hiç çekemiyorum, çok sıkıcı oluyorlar aşırı konuştukları için. Kafam şişiyor.

terazilerin en büyük ortak özelliği bence unutkanlık,kesinlikle katılıyorum çok unutkanım ben,biraz karasızlıkta var ama birazcıkk:KK55::KK8:

ben unutkan sayilmam kararsiz diyolar ama degil bence herseyi dengede tutmak istedigim için uyumlu en iyisi olsun diye ugrasicam derken çok düsünüyorum herseyi iyisi ve kötüsü ile adinada kararsizlik diyolar ama çok pisman oldugum kararlar vermedim hiç :nazar:

çocukluğumdan bu yana savruğumdur..çocukken okulda paltomu çantamı defterlerimi unuturdum ilerleyen yaşlarda bi torbamı otobüste unuttuğum çok olmutur..imdide birden aniden koyduğum bişeyi unutuveriyorum..5 dkda kafamdan herşey uçu veriyor..

evetbazen gevezelik derecesinde çok konutukları da doğrudur ama boş konumazlar bence...entellektüeldir ve her konuda bi fikir sahibi olacak kadar renklidir..bunuda sinsice yaamaz paylaşmak ister..buda biraz gevee tabir edilebilir..

Onu bunu bırakın kızlar..terazi kadınını n en büyük özelliği güzelliğine ve güzel şeylere aşırı düşkün olmasıdırr...birazda obur olmasak ...süperiz

Bence terazilerin en büyük ortak özelliği çok konuşmaları, artı çoğu zaman da boş konuşmaları. Erkekleri fena değil de kadınlarını hiç çekemiyorum, çok sıkıcı oluyorlar aşırı konuştukları için. Kafam şişiyor.

terazi burcu kadınları boş değildr bi çok burcun kadınlarından daha renkli ve her dalda öğrenmeye meraklıdır her konudada az çok bilgi sahibidir..özellikle erkekleri kolay cezbederler erkekler ot gibi değil de böyle neşeli ve renkli kadınlardan hoşlanırlarr....çok entellektüel dost canlısıdır..çok konuşan larıda olabilir ama kesin bildiğim bişey varsa art niyetle konuşmalar yada içten paarlıkla düşünüp düşünüp konuşmazlar hiç olmazsa...üstelik terazi tartışmayı da çok sever...bu yüzden olsa gerek evet konuşma açısından ileri gidiyor olabilir.

X