Terazi Burçdaşı KK Hatunlarının Sohbet Topiği

pufpuff

Tam bir terazi ♎️ Serdar Ortaç delisi 🎧
Pro Üye
21 Aralık 2012
10.874
5.410
36
Tipik bir terazi kadınıyım.. gurur duyarım + tüm özelliklerini de taşırım..

Baktım ki forumda da bisürü terazi hatunu var.. denk geliyo, karşılaşıyorum..

dedim bi topiğimiz olsun geyik namına :KK34:

teraziysen, yükselenin teraziyse veya terazilerle iyi anlaşırım diyorsan haydi kop gel yamacıma :KK69:

Yönetici Yıldızınız:Venüs (Güzellik, sevgi ve güzel sanatları temsil eder)
Grubunuz: Hava, negatif
Burcunuzun cinsiyeti: Erkek
Üstün yeteneğiniz: Dengeli ve ölçülü olmak
Özelliğiniz: Saygı ve zariflik
Emeliniz: Olgun, düzeyli dostluk kurmak
Amacınız: Zengin olmak, düzenli bir hayat
Anahtar Sözcüğünüz: Denge
Yenmeniz gereken huyunuz: Gösterişten hoşlanmak
Uğurlu gününüz: Cuma
Uğurlu sayılarınız: 2, 6, 16, 432, 9763
Uğurlu taşınız: Opal
Uğurlu renkleriniz: Açık pembe, açık mavi, turkuaz ve mat renkler
Uğurlu çicekleriniz: Pembe krizantem, pembe gül
Uğurlu kokularınız: Gardenya, yasemin ve orkide
Hoşlandığınız müzik: Romantik eserler
Olası hastalıklarınız: Böbrek, üreme organları, baş ve özellikle göz hastalıkları, lumbago

o zaman ilk ben geleyim topiğimizeee.... 3 ekim 1986 doğumluyummmmmm...bütün özelliklerini taşıyorummmm....... bayılırım terazilereee:KK1::KK1::KK1::KK1: valla kendi burcum olduğu için değil hakikaten ne tatlıyızzzzzzzz:KK16::KK16::KK16:

o zaman ilk ben geleyim topiğimizeee.... 3 ekim 1986 doğumluyummmmmm...bütün özelliklerini taşıyorummmm....... bayılırım terazilereee:KK1::KK1::KK1::KK1: valla kendi burcum olduğu için değil hakikaten ne tatlıyızzzzzzzz:KK16::KK16::KK16:

hoşgeldin canımcımmmm :KK69:
sormaaaa yaaaa mütevaziyiz ama bu konuda taviz verilmezki...
çok tatlıyızzz çookkkkk :KK69:

Aynı gün ve aynı tarihte doğmuşuz:KK1:

Bu arada selam Venüs'ün kızları:KK16: Topiğin hayırlı olsun pufpuff:KK16:

ne yani şimdi terazi olmayanlar yaşamasın mı tatlı değil mi gelmesinler miiiiiii:KK52::KK5:

sağol canımcım, hoşgeldinnnnn harbi hatun :KK34:

Hoşbulduk güzellik:KK16: Teraziyiz güzeliz işte, zekiyiz, dobrayız, adalete düşkünüz:KK16:

ne yani şimdi terazi olmayanlar yaşamasın mı tatlı değil mi gelmesinler miiiiiii:KK52::KK5:

aaaaa olur mu öyleee şeeeyyy...
gelsinler tabiiii.. hele seeeen hep gel.. hep gel... bi an gel dön gel hep gel :KK1:
sana kapım hep açık, sonuna kadar açık...

Arkadaşlar, bir şey soracağım. Ukalalık mı dersiniz bilmiyorum ama ben daha çirkin bir terazi görmedim. Siz gördünüz mü? :KK1:

X