ter kokusuna değil ıslaklığa çözüm arıyorum

aynı sorun bende de yaz kış hep ıslak bir görünüm.. koku yok ama ıslaklık hep var.. pecete koyuyorum, ped koyuyorum gene bi yolunu bulup dışarı çıkıyor.. nefret ediyorum bu görünümden.. maximi bende deneyeceğim inşallah faydalı olur.

((((((((((((((( çok mutsuzum. anwayın rolonuda maalesef fayda etmedi. kolatlarım yine ıslak. sıkıldım. şimdide maxime dünyanın faraşını verip fayda görememekten korkuyorum. offff

((((((((((((((( çok mutsuzum. anwayın rolonuda maalesef fayda etmedi. kolatlarım yine ıslak. sıkıldım. şimdide maxime dünyanın faraşını verip fayda görememekten korkuyorum. offff

Merhaba :) ben de çok terliyorum hele bir de izmir'de yaşıyorum düşünün halimi şıp şıp. Sadece koltuk altı değil bir de bıyık bölgem benim.
sonunda maxim'i almıştım. vegerçekten işe yaradı bende. 10gün boyunca 1 gün aralıkla kullandım sonraki günler 3 günde 4 günde bir kullandım. Ve o an ki şaşkınlığım hala aklımda koltuk altım bildiğiniz kupkuruydu. Yaz bitince bıraktım kullanmayı sonra tabi yine terledim. Ama yaz gelince yine kullancam napalım artık kesin çözüm değil ama kurtarıyor o anlık

( maalesef bende izmirde yaşıyorum. bana yardımcı olur musun. maximi nerden aldın. ve fiyatı ne kadar

( maalesef bende izmirde yaşıyorum. bana yardımcı olur musun. maximi nerden aldın. ve fiyatı ne kadar

bende izmirdenim. şimdiden koltuk altlarım terlemeye başladı. bir ay sonra tekrar maximi kullanmaya başlayacağım. bu üçüncü yıl olacak. umarım ileride maximin bi zararını görmem. ama onu kullanmazsam insan içine çıkamıyorum. ben netten sipariş veriyorum. netten araştır cnm

ahh ahh google'a "maxim roll on satın al" yaz canım. Çıkan eczane sitelerinden birinden almıştım 2 yıl önce. 60 liraydı yanlış hatırlamıyorsam

Bu sorunlarla senelerce uğraştım ama ilaçsız olmuyor. Şıpır şıpır terliyorum. Sorunumu teresonla çözdüm biraz pahalı ama değiyor. Doktora da sordum deodorant neyse tereson gibi şeylerde odur dedi. Ynai bir farkı yokmuş. Yatmadan önce sürüyorum 20 gün rahat ediyorum. Tavsiye ederim.

terlemek sağlıklı birşeydir onu kesmeniz doğru olmaz. son yıllarsa koltukaltlarına konulabilen incecik pedler var pisayada bir araştırmanızı tavsiye ederim.

yorumların hepsini okuyamadım öneren oldumu bilmiyorum ama eczanelerde ve kozmetik marketlerde koltuk altı pedleri satılıyor, içerden tişörte yapıştırıyorsunuz. gün boyu kuru kalıyor dışrdan bellide olmuyor

Bi dönem akılalmaz konularla boğuştum deodorantlar falan yalan yani o kadar kötüydü beslenmeme dikkat ettim günde en az 1.5 lt su şuan çok iyiyim deodorant dahi kullanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…