Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Ten rengimi bulamıyorum.

Clemence

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2010
80
1
Merhaba arkadaşlar belki saçma sapan olcak ama ben fondoten seçerken rengine karar veremiyorum. Yüzümde deneyiyorm kayboluyo eve getrp makyaj yapınca bi tuhaf duruyo. Ten rengimi bulamıyor muyum yoksa fondoten alırken belirli bir yerde mi deniliyor? Siz nerenizde deniyorsunuz nasıl karar veriyorsunuz lütfen yardımcı olun bana:26:

Bileğin iç yüzünde denemeyi öneriyorlar ama tüm yüze uygulatmadıkça maske gibi durup durmadığını anlamak zor. Ben uygulatsam bile anlayamıyorum senin de cildin çok mu beyaz yoksa? En iyisi deneyip gün ışığında iyice bakıp ertesi gün falan almak sanki.

Ben de geçen hafta fondoten almaya karar vermiştim, oradaki bayan bileğimin iç kısmına sürdü(bu kısım daha uygunmuş) ve boyun kısmına da uygulanıyomuş ben bileğime sürdürttüm gerçekten rengimi buldum.

Son düzenleme:
canım hıc bı urunu gun ısıgında gormeden alma cunku kozmetkcılerdekı ısıklar ıle gun ısıgı arasnda daglar kdr fark oluyor

yüz ve gerdan aynı renkte veya çok çok yakın renktedir fakat yazın güneşlendiğimizde yada gün ışığında olduğumuz zamanlarda her ne kadar boynumuz açık olsada gerdanımız ve yüzümüzden biraz daha açık kalırmış bunu bana macdeki bi mua söyledi bu yüzden çenede uygulamak fondoteni daha sağlıklıymış renk tonu açısından bunuda bana kryolandaki görevli söyledi :) ama bence renk tonundanda önmelisi fondotenin tenle örtüşmesidir yani bütün gün ne kadar yüzde kalacağı ve ne kadar kapatıcı olacağıdır bu yüzden size tavsiyem ısrarla tüm yüzünüze denetip ben bunun bütün gün yüzümde kalıcılığını test ederek almak istiyorum demeniz ve tüm yüze uygulama yaptırmanızdır böylece daha sağlıklı sonuçlara varabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…