Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Ten rengime göre fondöten

Cmcmee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2011
6
0
Arkadaşlar Esmer tenliyim baya ama rengime göre hiç fondöten bulamıyorum. ya çok açık oluyor ya çok koyu. Sağolsunlar ilgili arkadaşlara soruyorum kozmetikçilerde bi yardım etmiyolar. Galiba ben ömrüm boyunca fondöten kullanamıcam. Pudrada öyle. yani durum çok vahim. şu anda flormarın fondötenini kullanıyorum ama kahverengi duruyo açığını sürüyorum yüzüm beyaz gibi gözüküyo. Ne yapacağımı bilmiyorum. biri bana yardım etsin :KK43:

Renk skalası geniş markalara bakmalısın.Bunlar neler dersen pek bilmiyorum.Çünkü ben açık tenliyim.Gerçi ben bile sorun yaşıyorum.

Evet ara renklerin oldukları markaları göstermelerini söyle,belki işe yarar canım:))

Cildime uygun fondöten gösterin diyorum oralı olmuyo kimse nereye gittiysem bu tepkiyi alıyorum malesef :KK43:

Arkadaşlar Esmer tenliyim baya ama rengime göre hiç fondöten bulamıyorum. ya çok açık oluyor ya çok koyu. Sağolsunlar ilgili arkadaşlara soruyorum kozmetikçilerde bi yardım etmiyolar. Galiba ben ömrüm boyunca fondöten kullanamıcam. Pudrada öyle. yani durum çok vahim. şu anda flormarın fondötenini kullanıyorum ama kahverengi duruyo açığını sürüyorum yüzüm beyaz gibi gözüküyo. Ne yapacağımı bilmiyorum. biri bana yardım etsin :KK43:

ben de hiç gidemedim daha ama mac adlı markada yüzünde deneyip sana gösteriyorlar ürünleri,ve marka olarak gerçekten iyiler.
biraz pahalı tabi 3 parçaya 300 mılyon verip çıkabılır ınsan, ama "hayatım boyunca fondoten pudra kullanamayacağım" diyerek çok ciddiye aldığın için bi fikir vermek istedim cnm. mutlaka sana uyan rengi bulurlar.:KK34::KK34:
:KK71::KK71:

elimde vishyninyağlı ciltlere özel fluıd etkili fondöteni var..arkadaşım italyadan gönderdi hediye olarak ancak koyu tenliler için uygun olduğunu gördümm...kullanamıcam yanii..çok akışkan ve güzele benziyo...arxu edersen fondöten seçmediysen sana satablirim.

X