Düğün Temmuzda evleneceklerın paylasım yeri

çileklim aynı durumdaymışız eminin sen de benim gibi çarşıdan eve giremiyorsundur :)
dün nişanlığımın siparişini verdim çok beğenerek umarın düşündüğüm gibi gelir nişan bi geçse çeyize tam yoğunlaşıcam :)

şebnem senin en azından evin belli biz daha eve bakıcaz eşya seçicez ooo gözüm korkuyor düşündükçe ama ne kadar da içim açılıyor :)

düşler sokağı ben de bu kadar sıkıştırma taraftarı değildim ama yazı ramazan bölüyor biliyorsun ramazan sonrası sözlümün kız kardeşinin düğünü var seneye kalırsa da çok geç olacak biraz mecburiyetten oldu bu kadar acele aslında 16 aydır birlikteyiz ama bu söz nişan düğün sıkıştı biraz yine de bi kerede geçer uzamaz diye seviniyorum ben ..

dini nikah olayına gelince de bence düğünden bi kaç gün önce olması gerekiyor nikah davetiyesiyle de kıyıyorlarmış telaş yapmayın :) sözlüme kalsa hemen kıyılcak da gerek yok herşey yerinde güzel bence..

benim daha yemek takımım bile yook , ama hep paraya dayanan şeyler nişandan sonra 1 günde halledilir :)

incidestan cnm valla görünen bir ev var bir de düğün yerim onun dışında pek bişi yok
dediğin gibi hepsi olucak şeyler zaten herşeyden bir tane alıcaksın olur zamanla

annem sordu sözlüme ev yok bişey yok ortada nereye götürüyorsun kızımı diye o da ben halledicem dedi kaçtı :) tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş diyor annem nikah günü alındı ama evraklarını bile teslim etmedik daha

nişan elbiseni gösterirsin artık bize değilmi canım.:lepi:
dusler_sokağı cnm napıyorsun görüşemedik bugün
evet görüşemedik gülüm.iyiyim bitanesi.sen nasılsın nişanlın geldimia.s.

yok cnm daha gelmedi işleri varmış bitince haber verir beklemedeyim :)
sen neler yapıyorsun nasıl bugün işler

incidestan cnm bizde nişanlımla pek uyuşuğuz hiç sorma ocakta gün alındı mart ortası anca evrakları teslim ettik gelinliğim yok kına yerim yok balayı belli değil daha yazayım mı kaydirigubbakcemile2

inşalllah canım
göstermezmiyim genelde modeller çok açık olduğu için ben üzerinde biraz oynama yaptım sipariş oldu yani geldiğinde hemen çeker koyarım canım :)

sebnemm birbirimize destek olacağız tek ben değilim diyeceğiz kafamıza takmayacağız demek ki :)
yapılacak başka bir şey yok benim de kına yerim belli napalım buna şükür ama orayı bile zor bulduk her yer tutulmuştu .. balayı gelinlik ev oo işimiz çok yine de en güzel günlerimiz her çarşı dönüşü başıma ağrılar girse de :) :)

anneler işte böyle.bizden çok farklı konuları düşünüyorlar.benim annemde öyle.ne yapsınlar ki bizi düşünmekten başka.

eyvahedigeldismile bizim bunlar bile yok.

öyle cnm birbirimize destek için burdayız sen nereyi tuttun kına için benim daha bir yere bakma gibi bir girişimim bile olmadı

güzel günler cnm bazen stress olunca daha iiyi oluyor

nişanım almirada olacak canım
kına için garajda dilara düğün salonunu tuttuk
nikah merinosta ardından da köye düğüne gidilecek inşallah :)

benim yoğun işler mayıs tan sonra başlıyor allah izin verirse.:Saruboceq:

Ben geldim.
Kısmetse benimde Temmuz 2 kına...
Temmuz 4 düğün inşallah. Bu Pazarda nişanım varopuyorumnanaktan

almira havuz başında kuzenimin düğünü olmuştu ve inanılmaz güzel geçmişti canım bakalım 15 gün sonra benim nişanım var hemen anlatırım zaten :)
ama bence kına yeri de bak çünkü boş yer bulamayabilirsin canım ben hiç içime sinmese de dilarayı tuttum mecburiyetten

düşler sokağı mayıstan sonra başlayıp ne zamana yetişecek tatlım?

selam kızlar bizimde ev bitmek üzere cuma günü boyacı giriyor sonrasına parkeler döşenicek.cumarteside gelinlik bakmaya gidicez inşallahhh :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…