Temmuz da opu yapacaklar gelin söhbet edelim

gunesh9

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
615
400
36
Selam kızlar temmuz reglde yumurta büyütmeye başlıycam 2 cı defa , 2 trasnferım oldu 1 opu buda 2 cı opu olcak

Ben de ilk defa pazartesi olucak ve hiç bir bilgim yok ne yapmam lazım önümde iki gün var nelere dikkat etmem lazim

Merhaba kızlar benim de 1.2 güne adetim gelecek ve tüp Bebek sürecine giriyorum kısmetse. Sanırım temmuZ sonu opu olur diye tahmin ediyorum. Hayırlısı olsun inşaallah hakkımızda

Merhaba kızlar benim de 1.2 güne adetim gelecek ve tüp Bebek sürecine giriyorum kısmetse. Sanırım temmuZ sonu opu olur diye tahmin ediyorum. Hayırlısı olsun inşaallah hakkımızda
Amin hepimiz için Haziran'da adet oldum bende ondan sonra başladık pazartesi OPU ins seninde çok güzel geçer tedavi sürecin benim yumurtam azz. Bakalım ya nasip

Merhaba bende pazartesi guju baalasim sürece gonal f pergoveris devam.sali gunu gel dedi dr..muhtemel opu ya salı ya çarşamba ..inşallah hayirlisiyla gecer

Aminn insallahh ...transfer ne zaman olur bakalım ..güzel guzel embriyolar oluşsun inşallah🤲🏼 ilk kez olacağım tüp bebek hayirlisi
Bende ilk defa olucam pazartesi toplamadan sonra belli olucak taze transfer mi yoksa donmus mu ins içi dolu sağlıklı embiriyo olur

Kızlar doktor benden progesteron ve estradiol istedi şimdi sonuçlar çıktı 13gun regliden sonra iğneler falan hep kullandım bugün gecede catlatmalark capicam pazartesi opu
Size sordum
Progesteron 0.3
Estradiol 1359
Nasıl progesteron beni korkuttu ama değerden anlayan var mı bilgi vericek

Takviye kullanıyorum ve her gün aç karnına 2 kuru incir ceviz badem yiyorum yumurta eksik etmiyorum bide bol yeşillik

Bugün başlacam bakalım.ne yapa bilirim ben bu süreçte dikkat etmedim şuan ne yapsam diye düşünüyorum iki günüm var ama bakalım senin dikkat ettiğin bişey var mi
Yürüyüş önemli .bol su içmek.ceviz badem incir kefir avakado bunlardan yiyorum bakalım...ins fayda olur ...stres olmayın deniliyor o da olmazsa tamamdır🤭

X