Temmuz' da Balayı

pinkgirl8888

30.06.2012
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2011
520
1
Kızlar temmuz ayında Antalya dışında balayı için nereleri tercih ediyorsunuz lütfen cevap yazın bakıp geçmeyin...

biz bodrumu tercih ettik canım temmuzda en azından akşamları nefes alabileceğimiz bir yer olsun istedik...

merhaba özelden mesaj atamadım burdan yazayım istedim ...
karlık otelinde romantik güzle bir balayı gecirdik gezme olanakları, biz bir gün taksiyle gezdik otel sağolsun o konuda çok yardımcı oluyor taksideki adam olabildigince görülebilecek en güzel yerleri ürgüp , göreme , peri bacaları , =) yerleri gezdiriyor , güzeldi=) diger günler kendi imkanlarımızla gezdik zaten nevşehir merkeze 15 dk yol otobüs dolmusla gidiliyor, merkezden yeraltı şehirlerine dolmuslar kalkıyor biz ole yapmıstık.. sıkıntı yaşamazsınız ben çok sevdim... otelimiz mesela çalışanları çok sıcaklar yabancılık çektirmediler bize ... ama odalarda tv yok bizimkinde yerinde olsam çok sevdigim müzik cdleri götürüdüm...Bizim ÇOK GÜZELDİ SİZİNDE GÜZLE OLUCAGINI DÜŞÜNÜYORUM MUTLU VE CİCİ KALIN

çok sağol canım çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için mutluluklar dilerim...

isimlerini yazarsanız, bende arkadaşım gibi temmuzda balayına çıkacağım...İnternetten bakıyorum, ama belki referansla giden arkadaşlar varsa; bizde araştırabiliriz:)

Haziranda biz balayına karadeniz turu yapmayı düşünüyoruz. Denizi pek sevmiyorum. o kadar koşuşturma içerisinde doğa ve yeşillik iyi gelecek. Antalyanın kalabalığından çok daha iyi bence

Son düzenleme:
Haziranda biz balayına karadeniz turu yapmayı düşünüyoruz. Denizi pek sevmiyorum. o kadar koşuşturma içerisinde doğa ve yeşillik iyi gelecek. Antalyanın kalabalığından çok daha iyi bence

ne güzel canım iyi tatiller ben karadenizliyim o yüzden karadenizi tercih etmiyorum size iyi eğlenceler...

Temmuz'da Antalya 55 dereceleri bulabiliyor nefes bile alamazsınız..Ege'ye doğru kaçın derim..

Bizde Antalya'da balayı yaptık ama Mayıs ayıydı,o zaman bile kumlara ayağımı basamamıştım sıcaktan...

marmaris e gideceğiz grand yazıcı otellerinden bir tanesine.geçen senede gitmiştik çok memnun kalmıştık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…