Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Ben de iyiyim canım sağol sen niye doktora gidecektin çok kalabalığız ya takip edemedim. Ben de belki smear test sonucunu almaya gidicem bugün çıktıysa doktora geçen hafta vermiştim

teşekkürler naz sen nasılsın. Ben bugün doktora gidecem uyku tutmadı kalktım erkenden :KK43:

kızlaaar günaydın, bikaç saat giremedim foruma 1700 lere gelmiş mesaj sayısı... abbbooooooovvvvvv :) benim bugün adet günüm yani 28. gün ama hiçbir belirti yok. progesteron 1.19 çıktı. geç döllenme diye kendi kendimi kandırıyorum ha ha ... hamilecilik oynuyoz ya :)

Ben de iyiyim canım sağol sen niye doktora gidecektin çok kalabalığız ya takip edemedim. Ben de belki smear test sonucunu almaya gidicem bugün çıktıysa doktora geçen hafta vermiştim

İnşallah iyi çıkar sonucun canım. Ben klomen kulllandım bu ay. Doktor çağırmadı kontrol için. Ben de meraklandım ne oldu ne bitti diye kontrole gideceğim inşallah. Saat 2 de bakalım ne diyecek.

naz ve cagnur sagolun canlar ama simdi iyiyim sadece sakinlestirici aliyom cok uykum var ama clomeni birakinca bebis telasim bitti ilac bana bu kadar baski yapiyormus hayret ettim ama gecti naz esim duydu ay cok uzuldu o hep korkarmis benim gizli gizli dr. konusmalarimdan muayeneye gitmeme hep baska anlamlar yüklermis bir sürü özur diledi ya ben bu adami cokkkkkkkkkkkkkkk seviyom su an ki konumum onun eseri sanirim bebis sizde evlenebiliriz belki yeniden gelinlikte giyerim sizede resimlerimi eklerim her sey icin binlerce okudukca utaniyorum
biraz firlatmalim vardirr ama cemberi cok asmisim

Hakkında hayırlısı canım

kızlaaar günaydın, bikaç saat giremedim foruma 1700 lere gelmiş mesaj sayısı... Abbbooooooovvvvvv :) benim bugün adet günüm yani 28. Gün ama hiçbir belirti yok. Progesteron 1.19 çıktı. Geç döllenme diye kendi kendimi kandırıyorum ha ha ... Hamilecilik oynuyoz ya :)

çok sağol canım sen d ehayırlı sonuçlarla gel inşallah beklicez

inşallah iyi çıkar sonucun canım. Ben klomen kulllandım bu ay. Doktor çağırmadı kontrol için. Ben de meraklandım ne oldu ne bitti diye kontrole gideceğim inşallah. Saat 2 de bakalım ne diyecek.

naz ve cagnur sagolun canlar ama simdi iyiyim sadece sakinlestirici aliyom cok uykum var ama clomeni birakinca bebis telasim bitti ilac bana bu kadar baski yapiyormus hayret ettim ama gecti naz esim duydu ay cok uzuldu o hep korkarmis benim gizli gizli dr. konusmalarimdan muayeneye gitmeme hep baska anlamlar yüklermis bir sürü özur diledi ya ben bu adami cokkkkkkkkkkkkkkk seviyom su an ki konumum onun eseri sanirim bebis sizde evlenebiliriz belki yeniden gelinlikte giyerim sizede resimlerimi eklerim her sey icin binlerce okudukca utaniyorum

Sen kendine dikkat et en önemlisi bu canım. İnşallah evlenirsinz de çocuğunuz da olur takma kafana bunları mutluluğunu yaşamana bak. Bir daha bu kadar kendini de sevdiğini de yıpratma lütfen.

Iyi olduğuna sevindim evet yaaa ister istemez hepimizin üstünde bir baskı kendi kendimize ettik yani bu baskıyı da . Başka bir rahatsızlığın mı var sanmış yoksa başka bir işler karıştırıyorsun diye mi düşünmüş allah korusun. Yani dokror hastane falan olduğunu duyuyormuymuş yoksa ?
Tabiki bebeksiz de yeniden evlenebilirsin. Gidin yıldırım nikahı yok mu orda öyle yapın. Hayırlısıyla inşallah.

naz ve cagnur sagolun canlar ama simdi iyiyim sadece sakinlestirici aliyom cok uykum var ama clomeni birakinca bebis telasim bitti ilac bana bu kadar baski yapiyormus hayret ettim ama gecti naz esim duydu ay cok uzuldu o hep korkarmis benim gizli gizli dr. Konusmalarimdan muayeneye gitmeme hep baska anlamlar yüklermis bir sürü özur diledi ya ben bu adami cokkkkkkkkkkkkkkk seviyom su an ki konumum onun eseri sanirim bebis sizde evlenebiliriz belki yeniden gelinlikte giyerim sizede resimlerimi eklerim her sey icin binlerce okudukca utaniyorum

hastaneden sonuc bekleyen arkadaslar hayirli haberlerle gelin uyanip siteye göz atanlar günaydin bebis testi yapanlar cift cizgi görmeniz dilegiyle kendime de bir an once toparlanip isime donmek olacak son mesajim herkes kendine iyi baksin öpüldünüz fistiklar

bugün dr gidiceksin dimi inşallah bisürüüü yumoşlarımız olmuşturr :KK24:

İnşallah canım inşallah. 1 yıldır güzel haber almayı bekliyoruz. saat 2 de randevu bakalım ne olmuş :) dünden beri kasıklarımda çok ağrı var. dün 19. gündü.ben zaten geç yumurtlama yaşıyorum. bilmiyorum artık yumurtlamadan mıydı ağrım yoksa klomen kiste mi çevirdi. bugün anlraız inşallah. gelince haberdar edrm durumdan inşallah.

bende farklı bi bransla katılayım aranıza beden,mat,felsefe var bi de ingilizceci olsun ama di mi:KK76:

e sınıf öğretmeni olmadan olmaz tabii :)) ben de sınıf öğretmeniyim arkadaşlar...
öğretmenler odasındaymışızda meğer haberimiz yokmuş ne güzel:KK16:

Canım ya ne diyeceğimi bilemedim çok üzüldüm belliki içinde birikmiş bazı şeyler, muhtemelen bilmediğimiz şeylerde var.Hepimizin hayatında başa çıkmaya çalıştığımız yada çıkamadığımız sorunlar olabilir canım bunlarda hayatın gerçekleri tozpembe olmuyor bazen herşey.Ama unutma her karanlığın ardından yeni bir gün doğuyor ve her yeni gün yeni bir umut bizim için.

canım sen bence bebek işini biraz ertele bu yükü tek başına taşıma.Eşininde öğrendiği (hayat arkadaşın )iyi olmuş tek başına zordu zaten.Evlenmene gelince belliki bujnu çok istiyorsun umarım çok yakın zamanda bu gerçekleşir ve bizde buradan seni tebrik eder mutluluğuna ortak oluruz.

şu an nasılsın canım kendini daha iyi hissediyorsun değil mi.lütfen iyi ol

Son düzenleme:
inşallah canım inşallah. 1 yıldır güzel haber almayı bekliyoruz. Saat 2 de randevu bakalım ne olmuş :) dünden beri kasıklarımda çok ağrı var. Dün 19. Gündü.ben zaten geç yumurtlama yaşıyorum. Bilmiyorum artık yumurtlamadan mıydı ağrım yoksa klomen kiste mi çevirdi. Bugün anlraız inşallah. Gelince haberdar edrm durumdan inşallah.

günaydın kızlar..

X