Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canım sen nerde oturuyosun? umarım izmit yakındır sana biz izmit de yaptırdık. 50 tl

maalesef ankara canım
burda yaptırıcaz
burda da çok yer var da gidip hemen yaptırabileceğimiz bi yer olsun istiyoruz fazla sıra beklemeden falan
bi de güvenilir tabi

maalesef ankara canım
burda yaptırıcaz
burda da çok yer var da gidip hemen yaptırabileceğimiz bi yer olsun istiyoruz fazla sıra beklemeden falan
bi de güvenilir tabi

bence internetten al tel.i tek tek ara.bu arada gitmeden eşin perhiz yapacak 3 gün haberin olsun, sonra kapıdan geri dönmeyin, sonucun acil olduğunu söylersen 2-3 saatte verirler.

günaydin kizlar günaydin adet yolu gözleyenler günaydin minislerini kucagina alacaklar ve günaydin bütün geceyi sperm avinda gecirip beni yalniz birakanlar kizlar cik yorgunum dogru düzgün uyuyamadim rüyamda ilac fabrikasi ile bir syler gördüm tam hatirlamiyorum ama her taraf clomen doluydu ben hep agliyordum bukadar icemem midem agriyor diye psikolojik herhalde korkunc bir mide agrisiyla uyandim ya cok kaptirdim herhalde

evet anlaşılan fazla takmışsın bendede oluo aynısı valla inşallahhhhh en kısa zamanda sende anne olursun...:KK70::KK70::KK49::KK49:

bunlar istanbuldaki fiyatlar canım biz yaptırmadık ama forumda okumuştum fiyat aralığını.
tamam canım sağol ben de baktım forumda ama pek bulamadım fiyatlarla ilgili başlık neyse artık

bence internetten al tel.i tek tek ara.bu arada gitmeden eşin perhiz yapacak 3 gün haberin olsun, sonra kapıdan geri dönmeyin, sonucun acil olduğunu söylersen 2-3 saatte verirler.
eve yakın bi hastane yapıyomuş ama ne kadar güvenilir bilemedim
gazi ünv falan iyi ama oralarda da yaptırmak sıkıntı işte uğraşmak lazım
neyse bi dönelim bakalım tatilden
az beslensin stresten uzak dursun sonra ölçtürelim :KK64:

ben hala sebebsiz yere agliyom niye bilmiyom her sey olsanda sanirim o dedigin hic olmayacak ben kaybettim ama tsk ederim
tombişcimm nedir bu ümitsizlik hayırdır..doktor hiç olmicağınımı söyledi.. bizim bi tanıdık var 15 sene çocukları olmadı sonra 2 yaş arayla tedavisiz iki kızı oldu allahtan ümit kesilmes herşeyin hayırlısı hayırsızsa zaten hiç olmasın diorum ben..kendim için yani
bu arada sen bekar,evli hangisi?
:KK71:

Her sabah:
1 tatlı kaşığı, cevizli--ballı--arı sütü--polen karışımı
Zeytinyağında bekletilmiş 1 incir.
Kahvaltıda mutlaka keçiboynuzu pekmezi--yumurta--peynir--kuşburnu marmelatı--
ballı süt

İşe giderken 1 elma, 3 ceviz içi, 10 adet siyah üzüm kurusu, 3 kayısı, 3 incir kurusu

Öğlen muzlu--ballı--cevizli--tarçınlı karışım

Haftada 4 kere roka--tere--kıvırcık--turp--havuç--taze soğan--dereotu--maydonuz limonlu zeytinyağlı nar ekşili salata

Haftada 1 kere brokoli salatası
Haftada 1 kere kereviz salatası
Haftada 1 kere pırasa, 1 kere ıspanak, 1 kere bürüksel lahanası
Haftada 1 kere balık,
Haftada 1 kere bol kimyon--kekik--karabiberli tavuk ve kırmızı et
Her akşam 1 su bardağı taze sıkılmış portakal suyu
Bir akşam ayçekirdeği bir akşam yerfıstığı mutlaka
Her akşam keçiboynuzu kürü
Haftada 2 kere Sayın İbrahim Adnan Saraçoğlu Hocamızdan aldığımız bitkisel çay.

kızlar bakın bu menü sperm sayısı az olan birinin sayısını normal değere çıkarmış, hem de imkansız dedikleri halde
ben de demin infertinite bölümünde okudum da ilginizi çeker belki diye paylaşayım dedim sizlerle de

Son düzenleme:
Her sabah:
1 tatlı kaşığı, cevizli--ballı--arı sütü--polen karışımı
Zeytinyağında bekletilmiş 1 incir.
Kahvaltıda mutlaka keçiboynuzu pekmezi--yumurta--peynir--kuşburnu marmelatı--
ballı süt

İşe giderken 1 elma, 3 ceviz içi, 10 adet siyah üzüm kurusu, 3 kayısı, 3 incir kurusu

Öğlen muzlu--ballı--cevizli--tarçınlı karışım

Haftada 4 kere roka--tere--kıvırcık--turp--havuç--taze soğan--dereotu--maydonuz limonlu zeytinyağlı nar ekşili salata

Haftada 1 kere brokoli salatası
Haftada 1 kere kereviz salatası
Haftada 1 kere pırasa, 1 kere ıspanak, 1 kere bürüksel lahanası
Haftada 1 kere balık,
Haftada 1 kere bol kimyon--kekik--karabiberli tavuk ve kırmızı et
Her akşam 1 su bardağı taze sıkılmış portakal suyu
Bir akşam ayçekirdeği bir akşam yerfıstığı mutlaka
Her akşam keçiboynuzu kürü
Haftada 2 kere Sayın İbrahim Adnan Saraçoğlu Hocamızdan aldığımız bitkisel çay.

kızlar bakın bu menü sperm sayısı az olan birinin sayısını normal değere çıkarmış, hem de imkansız dedikleri halde
ben de demin infertinite bölümünde okudum da ilginizi çeker belki diye paylaşayım dedim sizlerle de

valla benim kocişş hayatta ağzına sürmez bunları :)) çok seçici:) allahtan öyle bi sorunumuz yok valla
bu aarada sen ne yaptın test yaptırdınmı hamişlik varmı:KK49::KK49::KK49::KK49:

X