Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

ahh zaten şu çevre baskısı yokmu ... bende 3 yıllık evliyim. hala soruyolar bebeğiniz olmuyomu yoksa diee

daha çok erken ya en az 1 yıl diyolar doktorlar. olur inşallah. biz 15 aydıır bekliyoruz. tedavi görüyorum ben. önceden hemen hamile kalmıştım bebeğime ama öldü ve kürtaj oldum sonra ise bekliyoruz işte hala

bu konuda nedense çevre çok baskıcı oluyo bize de diyolar dr gidin bişey mi var yoksa tedavi olun diye .............

bu konuda nedense çevre çok baskıcı oluyo bize de diyolar dr gidin bişey mi var yoksa tedavi olun diye .............

insanlar çok anlayışsız halbuki yeni evli oluosun borç falan kendini toparlaman önce evliliğe adapte olman gerekiyor

anca bu kadar okuyabildim arkadaşlar diğer hamile kim acaba.onuda söyleyin yazayım.

selam RainbowColors,

benim batima daha 5 gün var, fakat bendede bazi belirtiler vardi, gecen hafta basindan beri sag gögsümde aci, hafif hafif mide bulantilari ve sag tarafta kasigimda hafif agri vardi.. BAT´i min 30 Temmuz olmasina ragmen su adet gecikmesi olmadan yapilabilen testler var, onlardan bir tane aldim ve cumartesi yaptim, ikinci cizgi cok silik cikti.. normalde o testi BAT´a 3-4 gün kala yapmak gerekiyor ama meraktan iste, dayanamadim yaptim... Benim daha öncesinde 2 kere düsügüm oldu, hamileligimin 7-8 ci haftalarinda, o yüzden su an ilac kullaniyorum... bakalim insallah bu sefer hayirlisi olur hepimizin hakkinda...

Bakalim testi bu hafta icinde tekrarlayacagim, sanirim hamileyim.... kesinlesince tekrar yazarim... Bu arada tüm yeni hamis olanlarida tebrik ediyorum, sag salim kucaklarina alirlar insallah yavrularini.. gecmiste ki yazilari okumaya calistim ama hepsini yetistiremedim .

simdilik gelismeler benden bu kadar... hepinize kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum

kızlar bende tüp bebek yaptım..29 temmuz test günüm..acaba bendemi bir test alıp denesem..ama moralimide bozmak istemiyorum şimdiden ne dersiniz....tek çizgi görmekten sıkıldım(((

kızlar bende tüp bebek yaptım..29 temmuz test günüm..acaba bendemi bir test alıp denesem..ama moralimide bozmak istemiyorum şimdiden ne dersiniz....tek çizgi görmekten sıkıldım(((

selam canim,

eger hamileligi bir kac gün öncesinden gösterebilen testlerden varsa onlardan al dene, ama moralimi bozmayayim dersen biraz daha SIK disini sende... bak ben acele ettim test yaptim, ikinci cizgi silik cikti o yüzden testi simdi tekrar etmem gerekecek ), benim BAT 30 Temmuz - yani daha var...

Hadi hayirlisi diyorum artik... sevgiler

bu saatte İncir Reçeli izleyip hıçkırıklarla ağlıyorum zorum ne idi ise üstelik uzun süre etkisindende kurtulamayacağımı bile bile
gerçekten çok güzel bir filmişş öle diolar izlemek kısmet olmadı ama duman şarkısı nasıl manyak bişi yawww dimii çok hoşuma gidio o parça

gerçekten çok güzel bir filmişş öle diolar izlemek kısmet olmadı ama duman şarkısı nasıl manyak bişi yawww dimii çok hoşuma gidio o parça
manyakki ne mnyak filmde çok etkileyici bir aşk hikayesi.barlardan çıkmayan bir senarist bir gece tanıştığı bir kız-aralarında gelişen aşk.kızdaki gizem ve sonradan öğrenilen aralarına mesafe koyan acı gerçek-

Kız aids.Üstelik bu hastalık babasından annesine ve emzirme yoluylada bu kıza bulaşmış.annesi bu gerçekle yaşayamamış intihar etmiş.

çok etkilendim ya ben.bir birlerine deli gibi aşık bir çift ama bir birlerine yaklaşamıyorlar.

hele bir sahne vardı otobüs durağında arada cam varken öpüşmeye çalışmaları

Herşeyin başı sağlık RABBİM HEPİMİZE SEVDİKLERİMİZE SAĞLIK HUZUR VERSİN İNŞ.

Haticecim hamilesin cnm bana görede ama sen kesin sonucu yaz öyle ekleyelim listeyee.tebrikler şimdiden

selam arkadaslar bugun kü kan testi sonucumla temmuzda hamis kalip nisanda anne olabilecegim ihtimali ortadan kalkti kismet artik size haber vermek istedim herkese kucak dolusu selamlar

Sanırım ben de hamile değilim hiçbir belirti yok. SAT 30 temmuz. Hiç bir sorun yok her ay yumurtalarım çok güzel gelişiyor çatlatma iğnesi de oluyorum sonuç hüsran. Bu ayki 4 yumurta da boşa gitti. Bakalım bu ay da olmazsa doktorum rahim filmi çekecek. Kesin kürtajdan sonra bir sorun oluştu ondan hamile kalamıyorum. Rahim filminde herşey ortaya çıkacak. Hayırlısı bakalım.

hayırlı sabahlar kızlar ben bu ay da kırmızı kart yedim umudum diğer aya kaldı artık ne yapalım nasip ne zamansa o zaman olcaktır. nurun canım senden naber var mı bi gelişme inşallah sen güzel haber verirsin

günaydın kızlar.. folik asite başlamayı düşünüyorum ama kilo alırmıyım diye de korkuyoruz zaten 2-3 kilo falan vermek istiyorum.. ne kullanıyosunuz folik asit olarak?

Ne güzel tebrikler ilk başta adı yazılı hamiş bayanlar, inşallah bizim de adlarımız liste eksilmeden alttan devam eder.
Kızlar betim barım dündü dün idrar testi yaptım çıkmadı, ama kasık ağrım akıntım ve hafif bulantım var hala umutluyum, bulantı için erken ama ben oğlumda da ilk bulantılar başlamıştı, geçri tatilde hasta da oldum onla da karıştı belirtiler ama aklımda kırk tilki dolanıyor, klomen kullandım 3 tane yumurta oldu büyük, olası günlerde halvet falan değerlendirdik bilmiyorum muallakta kalmak ne zormuşşş, kasığımda arada şiddetli ağrı oluyor acaba yumurta çatlamadı kist mi oldu diyorum napsam aklım karışık...

slm kızlarrr
bugün çok güzel bir gün batıma da 3 gün var dün iğne batması gibi sancılarım vardı birde sivilcem çıktı ne diyim hayırlısı artık

merhaba kızlar bende daha önceden yazmıştım gerçi sat 21 dı sat günümde kan testi yaptırmıştım 403 çıkmıştı.dün eşimle doktora gitti kan değerlerimin ve rahim içi ve yumurtalıklarımın çok iyi olduğunu söyledi gerçi bebişimiz daha görünmedi ama ultrasonda ama 10-15 gün sonra görünürmüş doktorum gebelikteki ilk testleri yaptırıp test sonuçlarıyla beraber 15 gün sonra ultrasonda görmemiz için tekrar çağırıyor.folik asite başlattı.bu süreç çok çok güzel insan kendini özel ve farklı hissediyor rabbim bütün isteyenlere nasip etsin inşallah herkes için dua ediyorum inşallah isteyen herkes hamiş olur

bende listeye eklenmek istiyorum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…