Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

halaa kırmızılar gelmedi ya çoooook sıkıldım testte çıkmadıysa niye gelmiyo gelmiyosa niye test negatif çıkıyo aaaaaaaaaayyyyyyyyyyyy çatlatma iğnesinden sonra regli olmama ihtimali varmı ki acaba

canım bence bukadar takma kafana olacağı varsada stresten olmuyodur.ne geliyosa stresten geliyo başımıza akışına bırak herşeyi rahat ol :82:

oy kıyamam üzülme tatlım herşey bebiş için katlanıcaz artık sonunda böyle olmak için

coookk utanıp sıkılıyrm ben ılk gulın hanımda ble utanmıstm ama onun rahatlıgı benıde rahatlattı ama sımdı erkek dktr zor gelıyr ama sonucu ıyı gelsnde dayanırım ben zaten nelre dayandım bu yasımda

yaşın kaç tatlım kaç yıllık evlisin elbet birgün olucak

Kizlar ya etrafimda herkes hamile kiskanmiyorum ama ben de istiyorum artik ya

kızlar benim bat 27 temmuz yani 9 gün falan kaldı.sol kasığımda batmalar var akıntı başladı hiç olmazdı bende halbuki.araştırdım gebelik belirtisi olabilirmiş benim gibi olanlar varmı erkenmi bu belirtiler sizce :26:

yaşın kaç tatlım kaç yıllık evlisin elbet birgün olucak

yas 24 2sene olucak bu ay sonunda olucak mutlaka ama cokk kotu bır durummus tek problem bende artk doktora gtmekten yoruldum dınlenmek ıstyrm ama fsh yuksek cıktı sınırda tama oyuzden benım sıkıntım soyle olursa olur deyerek kafamdan atamıyrm işte

Kizlar ya etrafimda herkes hamile kiskanmiyorum ama ben de istiyorum artik ya

mrb cnm hoşgeldin. anlıorum seni cnm insan imrenio benmde eltim hamileydi oldu insan ne kadar da olsa özenio kıskançlık değil tabi o ayrı

Canim benim de batima 2 gun var benim de senin gibi batmalarim hafif agrilarim akintim vardi
Simdi agri ve hafif akintim devam editor bilmiyorum ben kendimi olumsiza alistiriyorum olmazsa yani regl olursam uzulmek istemiyorum

benmde 2 sene olucak tatlım bende aynı problemin içindeim bunlarda geçicek

mrb cnm hoşgeldin. anlıorum seni cnm insan imrenio benmde eltim hamileydi oldu insan ne kadar da olsa özenio kıskançlık değil tabi o ayrı

Benim de eltim hamile
Arkadasim iki gun ilacini unuttu die hamile kaldi hic istemezken
Allah bizlerede versin insallah

canim bende ilk hamileligimde ve dusuk olanda hep belirsiz cikgi cikmisti ama dogruydu,yani idrarinda o hormon yoksa hic cikmaz zaten,eminim hamilesin :) Allah saglikla sihhatle kucagina almayi nasib etsin,amin
sigara olayi bendede var disini biraz siktinmi sonra hic istemiyosun sokakta insanlar yanimdan gecerken tiksiniyodum
azcik sabret cnm istegin gecicek,icersen ne olur onlari dusun cok yardim ediyo:)))

Bend de pko var vetedavi olarak da hamilelik ve dogum onerdi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…