Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

seni duydum geldim eve gitmeden iki ceneleselim dedim

cnm bem kırdıysam özür dilerim[/QUOTE]

fistigim üzülme ben hayati bu saaten sonra kicindan okuyanlardanim böyle seylere takilmam düsünüyorumda yanimda olsan ne düsünürdün eeeeeeeeeee dile kolay nerdeyse 14 yildir amelelik yapiyoz sayilir zaman törpüledi artik canim kolay yanmiyor hele böyle seylere hic sen icini rahat tut

yok canim eve gitmedim bu satte agirlik basiyor birden sen anlat baklim arkides olalim haa küs degilim ama darginim öp bakiyim emin ol erkek degilim

oh kokulu kokulu hemde. buradaki insanları gerçekten seviorum hiç çıkar peşinde olmadan herkesin derdini dinliorlar yardımcı oluolar aldım kahvemi ikicik laflayım dedim

canim sakin kimyasl gebelik olmasin bende senin gibiydim gecen ay agrili et parcasi gibi niye gitmedin yada aksam acile gir bizi haberdar et 3-4 hamis var

seni duydum geldim eve gitmeden iki ceneleselim dedim

yokk cnm ya sanmam o manyak labaratuarda yaptrdım test negatıftı zaten bugun hastalandım ben asılama olmustum hastalanınca gtmedım dktra bu ayda boyle oldu benım yumurtalar catlamıyr kıst oluyr ondan boyle peltelı kan gelıyr bakalım carsamba gıdıcem ne varmıs kesın kıst var ama boyle olunca kıst gecıyr ıns gecer bu kadar cokk olduguma gore ondndır dyrum valla yenı doktora gıdıcem bıde erkek offf nasıl stres oluyrm anlatamam alttan cok utanıyrm ılk defa gıdıcem bıde nsl karsılanıcam bılmıyrm ınş ısınırım doktora

canim kist agri yapmazmis sakin kimyasal olmasin hemen dr.a git bence yada hastaneye gecmis olsun

aksama ne yaptiniz ben cok aciktim foliklerimde acikmismidir hehhhhhhhhhhhhhh

wallahi yemek falan yapmadım bu akşam kocişim 1 de gelicek yemek yemez dün kayınvalidem sarma getirmiş yatıp kalkıp onu yiyorum tatlım evde yanlız yemek yemeyi sevmiorum hiç hep kahve

evet tatlım bende bursadanım nilüferdeim sen

ben gursu tarafındayım cnm ya senın bıldıgın ıyı bır doktorr varmı bab yıgıt benı hamıs bırakabılcek yakında oktorlara meydan okuycam benı hamıle bırakabılene odul verıcem valla:)

tatlım bursadaymışsın acıbademde jale hnm var çok iyi bi doktor ben ona gittim ilk ayda hamile kalmıştım ama sonu hüsran tavsiye etmek istedim bende erkek doktora gidemiorum alttan muayenede çekiniorum

bende bu hafta hep korktum kistten ama de. soyledi kist kesinlikle agri yapmasmis onun icin dedim asilamada progestoran kullandinmi

canim kist agri yapmazmis sakin kimyasal olmasin hemen dr.a git bence yada hastaneye gecmis olsun

yokk cnm benım adetlerım boyle oluyr ılk gun belım cok agrıyr kasıklarım cok sıstı zaten gecıkınce ıyıce tef gıbı oldum hem kımyasal olsa deger 1cıkmazdıkı zaten ben pko oldugum ıcın catlamayasıca yumurtalar catlamıyr catlamayınca anlıyrm hastalanınca boyle kıst gecıyr pelteli gelınce ben daha once cok oldm boyle yne olmadı napalım rabbım sıze nasıp etsn sıra szde inşşllah

ben gursu tarafındayım cnm ya senın bıldıgın ıyı bır doktorr varmı bab yıgıt benı hamıs bırakabılcek yakında oktorlara meydan okuycam benı hamıle bırakabılene odul verıcem valla:)

kaç aydır deniosunuz tatlım dr jale gürlüler süper bi doktor kadınlar kulübünde de baya yorumları var okuyabilirsin 10 numara 10 biz 1.5 sene denedik olmadı jale hanıma gittim ay hamile kaldım

bende bu hafta hep korktum kistten ama de. soyledi kist kesinlikle agri yapmasmis onun icin dedim asilamada progestoran kullandinmi
evet cnm kullandım ama yne olmadı son bır hakkım kaldı zaten olmadı tup bebk olur bakalım ıns bu doktor ıyı bsey soyler cnm agrım adetten dolayı zaten hep boyle sadce bel agrısı kıst olunca yumurtalıklar agrıyr catlamadıgı ıcın yanı sızlıyor hanı senın yumurtlaynca nsl sızlıyr oyle oluyr catlamayınca adet gecınce anlıyrm sızlıyr zaten bebk yoksa kıst var dyrm

kaç aydır deniosunuz tatlım dr jale gürlüler süper bi doktor kadınlar kulübünde de baya yorumları var okuyabilirsin 10 numara 10 biz 1.5 sene denedik olmadı jale hanıma gittim ay hamile kaldım

cnm ben gulın okana gdıyrdm sonuc ıkı asılamadan spnrada negatıf olunca bıraktım artk sımdye kadar esımın aılesının hbrı yoktu artk var tabı ben dedım baska bı doktordanda fıkır alalım degsterlım ıstedım sonra esımın aılesı en ıyı kımse gerekırse tup bebk yaptralım dedı bende bu sferde onları dnleyelım dedım kaynatam bı arkadası varmıs cocugu olmayan arstrmıs recep beyı onermısler bende dyrm en azından bu konuda bu zamana kadar kendı kafamıza bsyler yaptk sımdı onların dedgını yapalım dyrm en azından allah korusun yalnıs bı durum olsa bana bısey dyemzler sonucta onlar buldular o yuzden aldım randevuyu hem recep doganlar hakkında kotu bsy duymadım bakalım bır goruselımde olmazsa onuda degstrırız zaten işimz kalmadı başka

Spermlerin özel sıvılarla yıkanıp , kaliteli ve sağlıklı olanların bir enjektör yardımıyla rahim içine verilmesi tatlım
aynen tombişcim tabı ondan once ıgneyle veya senın yumurtlamana baglı hapla once yumurtlatyrlar senı tavuk gıbı sonra catlatma ıgnesı sonrada spermı asılıyr sana normal ılıskıden tek farkı bu daha cok sansın artyr yıkanınca

hayırlısı cnm recep beyide duymuştum iyi bi doktor ark gidior

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…