Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Amiin hepimiz için canım, burdan birbirimze müjdelemeyi de nasip etsin hep beraber sevinmeyi de.. her gebeye o kadar seviniyorum ki, yakınlarıma da öyle, Allah yüreğimi biliyor, insanlar nazardan korkularına çocuk isteyip te olmayanlara söylemiyorlar bazen, çok garip, ben hep maşallah larla seviyorum çok içten seviniyorum...
eşimin kardeşi evlendi hemen bebek yapacaklar şimdi, biliyorum içimiz garip olacak ama çok sevineceğiz, çok seveceğiz onu, hediyelere boğacağız insanlar bunu anlyamıyorlar kıskançlık değil sadece kendi adımıza duyduğumuz bir korku oluyor bazen ya benim olmazsa diye.. Allah kalplerin içini tek görebilendir, o biliyor ...

evet ayrıca stres çok etkiliyor, yumurtlamam olmuyor bazı aylar hissediyorum ben , o şeffaf akıntıyı görmüyorum bazen hiç.. ama bir kez biyokimyasal geçirdim ya 6 ay önce, hem de düşük gibi kabul ettiler çünkü gayet güzel yükseliyordu değer, neyse o zaman çok üzülmüştüm ama bana umut ta oldu, spermle yumurta birleşebiliyor en azından onu gördük, 3 ay korunduk, biyokimyasal sonrası 3. denem olacak bu ay, hadi bakalım. kasık ağrılarım var bugün biraz ama bu belirtiler de hiç spesifik değil gerçekten, psikolojik olabiliyor..

bugün reglim ama 3 gün önceden 3 test yaptım üçüde silik çıktı canım ama hep sancm oldu ara ara sivilcem bile çıktı kesin regli dedm arada batmada oldu sagda solda

Ben bat'a 5 kala yaptım negatif çıktı :))
Üstüne bir de sivilcem çıktı, karnımda sancılanıyor, Hadi hayırlısı geldi gelecek kırmızılar,
Nedense kendi adıma hiç ümidim yok bebişten

akıntı yumurta akı kıvamı akıntı ve regli olckmş gibi sancı belirtidr canım yumurtlama günlerini hesapladıysan ve öncesnden başlayıp gün aşırı ilişkiye girdysen tutmştr inş

canım adetim bittiği günden beri şansa bırakmadan günaşırı ilişkiye giriyoruz internetten hesapladığımda 15-20 si arası diyordu, 15 i kandile geldi 16 sında devam ettik normal de bugün de yapmamız gerek ama smear testi vereceğimden bir gün önceden ilişkiyi uygun görmüyorlar nette öyle yazıyor, hayırlısı artık yarın dr söyler elbet ama kaçırmak istemiyorum bende günlerimi , inş yarın başka bir sorunla karşılaşmam, bu arada eşimde sen hamilesin diyip duruyor:90:

Allah gönlüne göre versin inşallah canım,
Senin iyi niyetinden şüphe duyanları bırak ne düşündükleri, nasıl davrandıkları umrunda olmasın,
Çevreye göre yaşarsak zaten halimiz harap, heryer koca karı dolu çeneleri durmak bilmiyor...
Yaşadığın kimyasal gebelik tabiki üzücü keşke öyle olmasaydı ama Kesinlikle şu varki sonuçta döllenme olmuş, olmayacak diye birşey yok yani bunu görümüşsün en azından..
Genciz daha çok şükür elbet rabbim bizide görücek, vakti saati ne zamansa..

canım benim ya inşallah kanda çıkar hadi bakalım sen hayırlı haber alda bende umutlanayım çünkü bende şimditest yaptım ama çıkmadı
inş sendede güzel sonuçlar alcz ben çok korkuyrm talhaam ya

yok yok yok yok canım test yaptım bende yok işte idrar testi yaptım reglim dündü bilmiyorumki çıkmama ihtimali varmı ya çok üzgünüm 4 gün önce sigarayı bıraktım gidip almamak için kendimi zor tutuyorum inşallah sende iyi haberler alırız

Son düzenleme:
Erken testlerden yapan biride benim. Negatif çıktı yaa. Üzüldüm ama onlarda yanılma payı olduğu için çokda önemsemedim. Adetime 3 gün var ve hiç bir belirtisi yok. Aha bunu dedim ya şimdi başlar belirtiler. Nasıl stres oluyor insan. Ben bu ayda adet olursam doktora gideyim yaa.

Hiç aklımdan çıkmıyor hiç hemde.

sabah okudum tatlım sinir oldu. Bu tip kullanıcıları engelleme yada atma gibi bir şansımız yok mu acep.benim şafak doldu tahlile gittim sonuç bekliyorum canım

benim reglim dün olduğu halde yani geçtiği halde yine çıkmadı çok moralim bozuldu ya bende de yanılma payı varmıdır acaba

mrb gızlar nasılsınız bugün bat günüm gece çok ağrım oldu geldi gelecek gibi ama hala birşey yok bide sol kasığımda arada batma var inş bebişim tekrar gelir annisinin göbişine ay bugün çok mutluyum yaa

bende bi okadar mutsuz

benim reglim dün olduğu halde yani geçtiği halde yine çıkmadı çok moralim bozuldu ya bende de yanılma payı varmıdır acaba

cnm benimde 4 gün gecti 2 gün gecikince yaptım silik cizgi bile cıkmadı kan verdim bugün:18:

bende bi okadar mutsuz

cnm takma kafana anladığım kadarıyla batın geçti test yaptın çıkmadıgaliba bak ne anlatıcam benm ilk hamileliğimde batlarım çok düzenliydi ama hamile olduğumu bat tarihinden 15 gün sonra çıktı bazen geç yumurtlama olabilio hakkında halyırlısı olsun bu ay olmassa bir dahaki ay olur birgün hepimiz bebişlerimize kavuşacağız

tünaydın kızlar
bugün BAT'ıma 10 gün kaldı.geri sayım başladı anlayacağınız.
karnımda şişlik var ve çok uyuyorum bunun dışında bende bir değişiklik yok midem flnda bulanmıyor.zaten ilk çocuğumda da bulanmamıştı.erken gebelik testi yapıcamda gidip almaya üşeniyorum hemde biraz daha geçsin bakalım günler benden haberler böyle

sevgiler

Son düzenleme:

cnm bende ara ara batmalar oluyor bide göğüslerim acayip ağrıyo regl olurkende ağrırdı ama bu baska ucu sisti damarlar cıktı eee ama testte silikte olsa cıkardı dimi çizgi olsaydı yani

slm kader arkadaşlarım

bu gün test alcak kocacım normalde 13 olmam lazımdı 18 bugün valla korkuyorum ne mide bulantısı ne baş dönmesi hiç bi belirti yok hasta olcama dair bi belirtide yok ya gene negatif çıkarsa

cnm bende ara ara batmalar oluyor bide göğüslerim acayip ağrıyo regl olurkende ağrırdı ama bu baska ucu sisti damarlar cıktı eee ama testte silikte olsa cıkardı dimi çizgi olsaydı yani

canım hemen çıkmayabilio benm ilk hamilelğimde aynıları olmuştu göğüslerimde mor halkalar oluşmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…