Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

Iyi başka araba verdikelrine sevindim şimdi bu durumda bi de neyle gidip gelcektin . Benim şafak 6 6 gün sonra ak kara belli olacak :)

cnm sen çatlatma iğnesi vurulmadınmı benim 10 günüm var daha

seni cok iyi anliyom bunlarin aynilarini hepimiz yasiyoz canim sana kiyamam yaaaaaaaaaaaa
olsun cnm sonuc ne olursa olsn hayırlısı dyelım rabbım elbet gorucek bı gun bızı ahhh su yumurtlardan cektgımızı hıc bısydn cekmedık zaten benımkılerde catlamıyr ayyyy bızım guvercnler bır yumurtluyrkı sasırırsn geldklerndn berı 2yavru oldu sımdı yolda 4tane daha var ben onları orunce bıle sınır oluyrm bazen esıme dyrmkı acba bu yumurtaları alsam gtsem doktara bana taksak civciv cıkarmıkı benden dyrm oda deli gibi gülyr bana ben ciddiyim ama onlar ble yımırtlıyorrrrrr bı ben yımırtlayamıyrummm

Bu sefer sondan başlamayım dedim bak sana rastlayamadım görüyormusun tombişcan hadi onlıne görmedim alta bakmadım yazılarını göreydim geldiğini anlardım bari ama eskilere laf yetiştirip cevap vermekle meşguldüm. Allah bir daha göstermesin acı ağrı yaşatmasın tez zamanda bebişini eline versin inşallah dua ediyorum ben de benim eşim bile soruyo hergn arkadaşların nasıllar yok dimi bi yaramazlık diye :) ona da duygu sömürüsü yapmıştım sıkı çalışsın diye :) eğer hamile kalamaz isem beni topikten atacaklar dedim. Sanki bütün amacımız topikte yer almak :) yok kızım yok bak göreceksin topikte listede en başlarda olacaksın ben seni hiç dışlatır mıyım arkadaşlarına diyor :) yazık yaaaa çok acıdım ona. Bak şimdi

cnm sen çatlatma iğnesi vurulmadınmı benim 10 günüm var daha
yok yapmadi ekstra söyledim bir de yaein insallah catlar diyor

cok fenasin benimki aksam cok korkmus simdi ben istemiyom sen dayanamiyorsun diyor ayak ustü 40 takla atiyom kendimden utaniyom iki günüm var olacak nazmi simdi ben bugun yaptim yaptim yumurtzada catlarsa belki bir sans yoksa öbür aylara kalacak umudum yarin abimlerle kandili kutlamaya camiye gidecez esim gelip sonra alirim diyor ama ben kendim gidecem yoruluyor zaten birde benle ugrasmasin insallah naz bu bos göbüslü yasadigimiz son kandil olsun diger kandillerde iki canli yada yanimda bebisli olmanizi diliyorum bende icinde tabii kac günün kaldi teste

ya bu bebek ugruna ne yaratici zekamiz varmis bir onu ögrendim yeminle herkes biraz siyirtti ben zaten klinik vakkaa

bizde ki zeka alim alahlih

ya yazdigim mesajlar görülmüyor ayni seyi defalarca yaziyom bilen varmi yoksa pc de yimirtlama evresinde siyirdimi balatalari ama balatasida yokkkkkkkkkkk

kızlar az once sonucu ogrenmek ıcın aradım benımm kanda hemolızmıymıs neymıs oyle bsyler olusmus sıcaktan falan fılan labarotura gıdene kadar ıslem yapamamıslrmıs offf varya sansa bak yanı benım kan patladı gıttı ya gelın tekrar alalım kan dylar yada paranızı gerı verelım dyolar ayyy benım kanım bıle bozuk ben nsl cocuk dogurayım be sınır oldum bosuna heyecan yapmısım napıcam sımdı allah askına akıl verın bana

cnm sinirlenme yarın tekrar tahlil yaptır bence senin adetin geçmişmiydi

bu arada hep merak ediyoruzya geceyi hastanede gecirince bayagi birsey ögrendim
1. spor yorucu olmamali yumurtalari ve spermleri zayiflatiyormus en iyisi yürüme
2. yüzme bu dönem kritik iltihap alma yada üsütme olma ihtimali var hamilelikte cok faydali
3. kesinlikle es de bizde sicak dus almayacagiz sicaklik hareketlerini etkiliyor spermlerin ve yumurtalarin spermi tutmasini zayiflatiyor
4.kadin adet bitiminin ikinci gününden itibaren yumurtlamaya ve yumurtasini büyütmeye basliyor. onun icin düzenli bayramlasma sart
5.diyet ve kilo almada vücudu sokladigi icin tavsiye edilmiyor
6. kesinlikle proteyin agirlikli beslenme yumoslarla sipalari güclendiriyor
7.kesinlikle sabah bayramlasmasi aksamdan daha faydali
8.yumurtanin catladigi günden ve sipayi kaptigi günden 2 gün sonra kanda bilinebiliyor
aklima geldikce yazarim yine

valla mecburen eskı doktorumu ardım enfeksıyonda olabılır gebelıkte dyor testı tekrarla eger yoksa smeir testı yapalım dyr ayyy ben delırcem vaalla zaten doktor degstrcektm smdı kadında hbr beklıyr benden ama napım caresız kaldım soraym dedım ayy bennde cıddı problem var galıba bu test olayı sınırımı bozdu benım

negativ sonuc cikmasindan iyidir bir de böyle düsün sikma canini canikom

bizim hamis listesine baktim cok ilginc bir cok kisi var adini bile duymadim topikte görmedim ama adlari var
sonra topiklerde bir dolastim cogu baska topiklerde de var niye ki acaba sanki cok yere yazilinca daha mi cabuk hamis kaliniyor acaba bende butun topiklere adimi yazdirsammi

cnm hemen kötü şeyler getirme aklına yarın tekrar yaptır testi smear testinide yaptır için rahatlar en azından

negativ sonuc cikmasindan iyidir bir de böyle düsün sikma canini canikom

ama pozitif oldugunuda bımıyrmkı bıse bu smeir testimidir nedir o moralımı bozdu benım ya kotu bsy cıkarsa allahım yarabbım bebek derken ne gelıcek bakalım basımıza yarn tekrar yaptrcam testı ama umutlu dglm acıkcası ben sımdı doktora ne dycem esım kızıcak aradım dye sonuc alamayınca bu dktrdan degstrmek ıstyrz ama boyle durumlardada yardımcı oluyr napım bana beyaz bır yalan bulun smeir testne beklıyr ne dycem ben şimdi hbr bekklyr aramsm ayıpmı olurki

neden smear testini bu kadar büyütüyorsun cnm yaptırsan daha iyi olmazmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…