Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

bende kist oldugu halde çocuk için ugrasıyorummmmmmm ateş meselesinide ben sormuştummmm

sayın ve sevgili ateş uzmanımız bu ateş ölçme olayını bende düşünüyorum lütfen bilgi verirmisiniz.
sanırım yumurtalarım çatladı doğal yolla belirtilerden anladım bunu. şimdi ateş ölçmeye başlasam nasıl takip edecem. yada şimdi başlayabilirmiyim bi zamanı varmı, ateşin düşmemesi gerkiyormuş sanırım. normal vücut ısısı ne?
bide bu ateşi neyle nerden ölçmek daha sağlıklı

umarim bu sydin son safaktir canim benim kizkardesimde ilk hamileliginden önce psikolojik hamilelik yasamisti bilirim o dönemi gerci benim durumum ayni degil en azindan esimin böyle takintisi yok aksam cok kötüydü herkesi hastaneye toplamis korkmus kiyamam ben ona yaaaaaaaaaaaaaaa yarin berat kandili sabaha kadar dua edecem hepinize bakalim isten erken cikarsam bide esimin bir plani yoksa camiye gitmeye niyetliyim belki birazda kafam dagili saya saya kendimizi bitirdik canim ya

bunu sali gunu yumurta 19mm ken dr, söyledim gerek görmedi benimki zaten amipin biri ama dünkü aciyi allah kimselere vermesin yada ben aciya dayanan tip degilim ben aglayorum esim perisan hastaney millet yigilmis cok kötüydüm bir ara nefesim kesildi ölecem sandim

:) inşallah canım .

E ben dün eşime kızdım durup dururken taaa eskiden kapıcıya bağırmıştı bizim satılmışa ki aylardır karşılaşmadık bile adamla durup dururken dedim ki satılmışa bağırma bi daha lütfen gücün ona mı yetiyor haa satılmışa bağıran arkasında beni bulur falan :) ha aha aha aha aha aha :) adamcağız (satılmış) gözümün önüne geldi bir üzüldüm bir üzüldüm aylar önceki bi mevzu :)

ALLAH'ım sana geliyorum.. bu hatunlar beni öldürecek gülmekten yaa
1 kere gülmek yarim kilo et demek et ne demek proteyin demek proteyin ne demek yumurtalarin ve spermlerin güclenmesi demek yuppppppppiiiiiii et yedinnnnnnn

Bu 2. Maşallahhhhhhh tebrik ederim canım
bende tebrik ederim bu ne sans

ayrica naz hosbulduk iyiyim sen nasilsin

evet canım malesef klomen ilacın (ohss ) kiste çevirme olasılığı yüksek ilk kullandığımda 25 cm kist oluştu iç kanama geçirdim 1 hafta hastanede serum tedavisi gördüm sonrasında 7 ay tedavi gördüm allaha çok şükür hepsi bitti.klomen kullan arkadaşlar mide bulantısı ve kasıkta şidedetli ağrı nız varsa muahakkak dr gidin

bende kist oldugu halde çocuk için ugrasıyorummmmmmm ateş meselesinide ben sormuştummmm
kistli iken kalamassinki dogum kontrol hapimi kullaniyorsun

canim konuya hakim olana kadar cok okudum dr. la cok konustum ama anlatarak zor sen hergun ayni saatte sabah yataktan kalmadan digital dereceyle dil altindan atesini ölc buraya yaz ona göre yorum yapariz yorumladicada kendin daha iyi anlarsin ama asil ölcülmede genital ölcüm daha iyiymis sen bilirsin ben dil alti ölcüyom herkesin vücut isisi farkli ama yumurta catladinda 0.5-0.8 artis oluyor sonrada atesin düsmemesi lazim gebellik icin

aynen cnm bnmde bu catlamama olayı basıma cok geldı bu tur tedavılerde mutlaka oluyr bız gneyıde denedık ama ondada catlmyanlar oldu bu arada tombıscım bu catlamayan yumurtalarda olusan kıst ıcın6aylık tedavıye grme hemen d.kontrol hapı verlar bana hep oyle yapyrlardı bu zararlıymıs en son gttg doktr sadece bır aylık bır tedavı veryrdu ve adet olunca kstt falan bsy kalmıyrdu adetle atyrdm ben atmazsam yene hap vercektı ama ben attım ınsallah senın yumurtalar catlarda rahat bır nefes alırsın cnm ugrasmazsın kıstle falan

Yok canım bizde geciken bişey de yok sen bakma bizim heyecanımıza :) hayırlısı bakalım inşallah hamilesindir. Ben evde yapılan testlere çok güvenmiyorum git bir kan ver bakalım :)

dün gittim canim yumurta büyümüs ama catlamamis sende kiste cevirirken ne gibi belirtiler olmustu

ya ben bosuna test yaptrdım gıbı gelıyr sankı kıst oldugu zamanda kanama oluyrms bnde olmadı hıc ama bıde ılıskıden sonrada kanama gelmıstı bıkackere enfeksıyon kaptım galıba zaten ılıskıye grmıyrz buara kanama oldu dye ondanda olabılır ooofff tutamadım knedımı yıne bosu bosuna heyecan yaratyrm kendıme ama ynede alıcam artk sonucu

ay canim insallah su an agrim yok ara sira bir sanci oluyor ama dr. yarin catlayabilecegini soylüyor ne bileyim ya ben elimde olsa eve bir ultrason alip 24 saat takip etmek istiyom esime söyledim adamin bana bir bakisi vardi elinden gelse dilimii koparacak

Canım ben bugün doğrudüzgün bakamadım ne olmuş ne bitmiş diye okuyordum altta okim online bakmadan gizli gizli açıyorum ya bıurda da nasılsın hoşgeldin okuyorum yazdıklarını kiste çevirmez merak etme çatla da patla inşallah hep seni yazdık okursun sabah ne yaptı ne etti acaba haber var mı diye birbirimize sorduk . şimdi iyi olduğuna sevindim canım.

1 kere gülmek yarim kilo et demek et ne demek proteyin demek proteyin ne demek yumurtalarin ve spermlerin güclenmesi demek yuppppppppiiiiiii et yedinnnnnnn

bende tebrik ederim bu ne sans

ayrica naz hosbulduk iyiyim sen nasilsin

seni cok iyi anliyom bunlarin aynilarini hepimiz yasiyoz canim sana kiyamam yaaaaaaaaaaaa

dün gittim canim yumurta büyümüs ama catlamamis sende kiste cevirirken ne gibi belirtiler olmustu

ilk kullandığımda kiste çevirdi mide bulantısı ve kasıkta şiddetli ağrı 23 cm olmuş yumurtalar 9 taneydi ve günde sadece 1 adet ilaç bu hale geldim.benimkisi şiddetliydi hastanede yatım ameliyat olma olasığılım vardı iç kanama yaptı kötü tecrube yaşadım.6 ay tedavi gördüm ilaç iğne vs şükür kurtuldum.haziran ayı tekrar denedim günde yarım klomen ve onun dışında 4 ilaç daha 3 yumurtam oldu göbişimden ovitrella vuruldu ama olmadı.buay yine deniyorum 5 gün kullandım yarım klomen bu akşam yumurta takibim var rabbim inşallah bu ay güzel olucak

Tekrar çok geçmiş olsun canım. Buarada araban çıktı mı servisten

Yedieminlik oalana kadar ha :)

takildim yok canim saka saka senin avatari görünce bir garip oluyom ya sende iyi bir haber gelecek gibi hissediyorum ya berat kandilinin yüzü suyuna cümlemize insallah

insallah öyle bir sey olmaz ya koktuguma allah ugratmasin beni

tombişim geçmişi okuyamadım gittinmi doktora cnm ne oldu
yumurtalar büyük 24mm ama catlamiyor buda agri yapmis ama öyle bir agriki anlatamam allah kimseye vermesin sagol canim senin kac gün kaldi adete

Tekrar çok geçmiş olsun canım. Buarada araban çıktı mı servisten

araba sorun degil karsi tarafin sogortasi tamirden cikana kadar bir tane araba verdi ama arka bayagi kötü esim servisle konusmus carsamba persembe demisler gerci sindi yumurtam catlasin kiste cevirmesin istersen döllenme olmasin diyom geri sayimda kac gün kaldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…