Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

hosbulduk bende yeni kesfettim kadinlar kulubunu hamilelik vs. konularda birbirine desdek insanlari gormek cok guzel

Benim çok düzenli olmuyordu maalesef prolaktinim yuksektii.bazen 34 günde bir oluyordum.
şu an ilaç kullanıyorum prolaktin düşmesi için.
sat 26.06.11
tahmini bat 26.07.11 diye düşünüyor hekimim eger hamile kalmazsam..inşallah kalırım... anne olurum artık...

KIZ varya senin yumurta kendiliğinden catlamistir :))))))))
Yumurtan bile dayanamadı sana yanı

cazibene :))))

orada bile teyzosu yumurtalarimi düsünürmüs kiyamam sana beni bosverde sen ekrana iyi bak dr. ne diyecek bakalim iyi bir haber getir su topige herkes dellendi beklemekten

reglim geldi arkadaşlar :84::84::84::84::84::84:

talcim zahmet olmazsa tarihi 13ü olarak değiştirirmisin canım.

bende denizegirmeyi düşünüyorum bu hafta sonu yürüyünce bişi olmazda denize girince olurmu olmazmı bende onu merak ediyorum:26:

bana kramp gibi girdi ama cok zordu neyse canim artik sabirim can cekisiyor su gunler gecmedi en güzel haberlerle gelelim insallah bu ay olmadi öbür ay ama olsun yeter ben agriya raziyim sizin acinizida cekerim yeterki anne olalim

orada bile teyzosu yumurtalarimi düsünürmüs kiyamam sana beni bosverde sen ekrana iyi bak dr. ne diyecek bakalim iyi bir haber getir su topige herkes dellendi beklemekten
Valla ben hepinizi düşünüyorum hepinizi çok merak edildim valla inşallah herkes hamış
olur

kizlar ben kactim öpüyorum hepinizi su spor deniz olayini benim dr. bir sorayim haaaaa esimde geliyor benimle sen bir yumurtaya bu kadar sevinmem bende bakacam diyor allahim yarrabbim yumurtamla yanliz kalma hakkimi istiyorummmmmmmmmmmmmm

kendinize iyi bakin öpüldünüzzzzzzzzzzzzz

Arkadaşlar ağustos listesi bu safyada tutulmuyor artık diğer toikte tutulacak o yüzden sizden ricam batı ağustos olanlar diğer tarafa bildirsin batlarını isteyen istediği tarafta yazışsın ama batlar yerlerine yazılsın olur mu.tale zor oluyor çünkü böyle.

ayy sağol canım..zaten ben temmuz ayı için açmıştım bide ağustos ağır geliyor..açtınmı canım ben listemden ağustosu siliyorum..

ben yanlış bilgimi verdim ne:26: son adet tarihim 30 haziran beklenen de 1 agustosmu neee ayyyy karıştııııııı

rainbow cum ağustos bat larını nereye yazacağız hangi topikte ben anlayamadım da:97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…