Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

fazla acele etmemek lazım hamileliğin her evresi çok değerli buna yapım aşamasıda dahil çünkü insan hayatının ender bölümleri bunlar:nazar:

Arkadaşlar öncelikle inşallah herkes en kısa zamanda muradına erer.
Benide aranıza eklerseniz çok sevinirim.
SAT 26.06.11
cuma günü çatlatma iğnesi oldum...Artık Allahım ol derse anne olacağım inşallah..Sabırla bekliyorumm...:nazar:

canımm sen bitanesin hadi hayırlı haberler inşallah bende avatarımı öylemi yapsam acebb özendim şimcikkkk:KK34::KK34::KK34:
insallah canim aksama yazarim kuduriuruz yine yimirtamin serefine
Canım benim, bugünden itibaren sabahları aynı saatlerde ölçmeye gayret edicem,
Burdan yazarım gün gün, inş artar artar çok artar :nazar:
Hep pozitif düşünüyorum, sizin de sayenizde tabiki, inşallah hayırlı haberler alacağız hepimiz,
Son 7-8 gün inşallah allahımmmmmmmmmmm,
Kolay gelsin canım sanada inş hayırlı haberlerle gelirsin,
Heyecanla bekliyoruzzzzzzzzzzzz
:KK52:
atesini addet gününe göre ölc bakariz yataktan cikmadan yani gözunu ac elini uzat dereceyi al agzina öl

Ddermansiz dert olmasin canim benim az kaldi bebğin kucağinda olacak

allllaaaah desene yimirtadan sonra damar hikayemiz başlayaca :90:
eeee heralde yani yimirtlayana kadar canim cikti öyle kolay kolay susmam

bende ateş ölçüyorum 3 gündür ben kulaktan ölçüyordum geçen ay hep 37lerde seyrederken adetimden 3 gün önce 36.4lere düştü anladimki bebek yok :KK25:[/QUOTE]

canım benim beklenen reglim aslında bugün ama genelde 2/3 gün ileri-geri olduğu için 15i yazdırmıştım canım.
kendi topiginde kendi ayinda insallah

SAT 26.06.11
cuma günü çatlatma iğnesi oldum...Artık Allahım ol derse anne olacağım inşallah..Sabırla bekliyorumm...:nazar:

Hoşgeldin aramıza...
Hayırlı olsun canım, inşallah olumlu sonuçlanır..

selam arkideslr ben geldimmmmmmmmm yazilanlari aksam okuyacam yine vermissiniz coskuyu 1 saat sonra d. a gidecem yine ayyyyyy bilmem bu ay icim icime sigmiyor sizin sayenizde ya ben cok heyecenliyim acep yimirtama ne oldu ben vazgectim 3 ü büyümesede büyük catlasin yeter bugun kasik agrimdan öldüm bir an ama sonra gecti nedenini bilen varmi

Hoşgeldin aramıza...
Hayırlı olsun canım, inşallah olumlu sonuçlanır..
İnşallah canımm,teşekkür ederim...burası bana ümit veriyor.yanlız olmadığımı hissediyorum...
İnşallah bende güzel haberlerimi paylaşırım artık...:nazar:

saolun kızlar teşkkr edrm hepinize :KK54:
ben daha yeni evliym ve hemn bi bebek istiyorum çok fazla bilgimde yok sizlerden çok şey öğreniyorum..eşimde istiyo bebeğmz olmasını ama her hangi bişey denemiyoruz yani özellkle şuan ilişki olsun yastk koyalım gibi bişey yapmıyorz.daha doğrusu ben eşime yapalım demeye çekiniyorum:KK43:. gerçi yeni evli olunca malum insan zaten nerdyse hergün oluyo:)

Merhaba Nafiye inşallah gönlüne göre olur her şey. Yastık falan değil de önemli olan hemen kalkmamak yataktan ona dikkat et yater bence yeni evlisin zaten oluruna bırak. İlişki sıklığı yeterli zaten :)

selam arkideslr ben geldimmmmmmmmm yazilanlari aksam okuyacam yine vermissiniz coskuyu 1 saat sonra d. a gidecem yine ayyyyyy bilmem bu ay icim icime sigmiyor sizin sayenizde ya ben cok heyecenliyim acep yimirtama ne oldu ben vazgectim 3 ü büyümesede büyük catlasin yeter bugun kasik agrimdan öldüm bir an ama sonra gecti nedenini bilen varmi

Hoşşşgeldinnnnn,
Ayy inş pişmiştir senin yımırta :KK1:
Şaka bi yana inş hayırlı haberlerle bekliyoruz seni canım, yeni bilgiler öğrenirsen bizimle de paylaş emi
:KK3:

Selam kizlarrrrrrrrr nasıldınız bakayimmmm....suan doktordayim muayene sırasında bekliorum acayip bı heyecan var esimle oğlumda yanımda sabırsızlıkla bekliyoruz :))))
Bu arada esimin İPad i sagolsun

slm kızlar bişey sorucam çatlama iğnesi vuruldum bugun çatlama günüm kasıklarım agrıyor halvet oldu ama öksürünce akıntım oluyorrrrrr ayy delendimmm belime vuruyor agrııııı yürümeye korkuyorm tutmaz dieeeee:KK1::KK1::KK1::KK1:

beni de ekleyin lütfen :KK66:
4 ağustos-----serfik---çalışmalara devam :KK64:
hoşgeldin canım eklerim şimdi..hadi hayırlı haberler..
İnşallah sonucu güzel olur. Bildiğime göre bir gün önceden kalan spermlerle genelde kız çocuk oluyormuş. Kız kromozomu taşıyan spermler daha yavaş ve uzun ömürlü oluyormuş bir gün önceden kalıp yumurtayı karşılayabiliyorlarmış. Tabi yumurtlama gününde de çalışma olursa kısmet artık :)
inş. inş. benimde gönlümden kız geçiyo inş...
SAT 26.06.11
hoşgeldim canım..batın kaçtı ekleyim?

bi sancılanan daha ..
dün akşam ölüyoomm çok sancım vaaarr yazddım kimse oralı olmadı..başlarına gelirse anlarlar dedim..biri nazdı gece ağrıdan uyuyamamışş..aha biride sennn..
neyse geçmiş olsun..çok şiddetli ağrıyo demi..yumurtlama ağrısıymışş..

RAİNBOW mersi şekerim..:KK34:

Merhaba Nafiye inşallah gönlüne göre olur her şey. Yastık falan değil de önemli olan hemen kalkmamak yataktan ona dikkat et yater bence yeni evlisin zaten oluruna bırak. İlişki sıklığı yeterli zaten :)

amin canm hepimzn gönlüne göre olur inş.
evet gayet sık oluyo:) adamı 3 gündür zor tutuyorum iyi alıştın sen diyorumm.. sen sevdiğim yıllardır beklediğimsin sennle birlikte olmıcam senle vakit geçirmicem de kimle geçircem diyo o zamn çok mutlu oluyorumm:KK66:
şu bi bitsin önümzdeki maçları sıkı tutcaz biri kız biri oğlan olcak filan diye konuşuyo:KK66:
tamm o zamn maçı sen kazanırsan bebek kupasıda benden sana diyorum:KK19:
muhabbetler çok güzel oluyo:KK69:

KIZ varya senin yumurta kendiliğinden catlamistir :))))))))
Yumurtan bile dayanamadı sana yanı

cazibene :))))

bat 1 agustos bende yumutlama gunume yaklastim.herkes icin hayirlisi
hoşgeldn canım..hayırlısı..
slm kızlar bişey sorucam çatlama iğnesi vuruldum bugun çatlama günüm kasıklarım agrıyor halvet oldu ama öksürünce akıntım oluyorrrrrr ayy delendimmm belime vuruyor agrııııı yürümeye korkuyorm tutmaz dieeeee:KK1::KK1::KK1::KK1:

ve bi ağrılı arkadaş daha..sizmisiniz bana geçmiş olsun demeyen:KK9:

Canım akıntın Helios'a yumurtan catlamistir ağrılar normal inşallah döllenir.

Hoşşşgeldinnnnn,
Ayy inş pişmiştir senin yımırta :KK1:
Şaka bi yana inş hayırlı haberlerle bekliyoruz seni canım, yeni bilgiler öğrenirsen bizimle de paylaş emi
:KK3:
ya isin sakasin kendimi oyaliyom gerildikce gerildim birazdan cikacam ne olur canim hepimiz hepimize dua edelim cok sagol ilgine

yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.
tontoşcum saol canım inşallah ağustosa artık
canim aycacim kendimi yine zor zaptediyom atesim ayni sanirim daha catlamadi ama bugun iste kasik agrisi beni öldürdü simdi gecti bakalim rabbim ne verecek

Selam kizlarrrrrrrrr nasıldınız bakayimmmm....suan doktordayim muayene sırasında bekliorum acayip bı heyecan var esimle oğlumda yanımda sabırsızlıkla bekliyoruz :))))
Bu arada esimin İPad i sagolsun
hayirlisi canim bende birazdan gidecem oglunu uzun uzun öp benim icin adetin gecmismiydi bana yaz

Kızlar bende bişey sorcam

Yumurtlama döneminde bende baya bi çalıştım şimdi bekliyorum adetimide. Acep diyorum spor yapsam spordan kastım koşu bandı ile yürüsem benim yumurtaya yada orada neler oluyorsa onlara bişe olur mu. Ay o kadar uğraştım bide düşmesinler :KK9:

X