Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

tal tesekkurler bu arada herkese günaydin bürodan gitmeden bir bakiyim dedi.tablolar gercekten ilginc gec yada erken catlama göz önünde tutulmali

herkese günaydın ben geldim nasılsınız kızlar? 2 gün yoktum şöyle bi bakıyım neler konuştunuz ben yokken dedim ama malesef aksama kadar okusam anca bitiririm hızınıza yetişmek mümkün değil :)

günaydın kızlarr nasılsınız?hadi bugün hayırlı habeerler verin?listedeki 4 kişi sizi kara listeye almadan durum bildirimi yapın..:KK51:

komşum benden 1 ay sonra evlendi..ilk aydan hamile kaldı..ben 3 ay sonra..
sonra o yine hamile kaldı şuan 2. oğlu 6 aylık..
ve şuan tekrar hamile 3 aylık kız:KK6:..

bende 1 oğlanla duruyorum..omu .çok hızlı benmi çok yavaşımm:KK52:..
bence onun tarlası daha verimli..tohum tutuyo.:KK1:

uykum geldi kızlar ben yatıyorum..bu arada rainbow yoğunsun galiba hiç konuşamadık..yarın görüşürüz..
günaydın arkadaşlar çok güzel bir gün olsun inşallah hamile haberleri alırız.
komşuna maaşallah canım Allah uzun sağlıklı ömür versin evlatlarına ama çok peşpeşe doğuruyor bence çocuk memeden kesilmeden tuvalet eğitimi bitmeden 2.yi düşünmek haksızlık gibi geliyor bana yoksa doğan büyüyor mutlaka ama ne kadar yeterli olabiliyor anne o tartışılır.

canım akşam mutfağım çok dağılmıştı toparladım sonra acayip bir uyku geldi evet sohbete katılamadım tal'cim bugün inşallah:)

günaydin herkese rainbow ve tal tablolar için teşekkürler
rica ederim şans getirsin inşallah

herkese günaydın ben geldim nasılsınız kızlar? 2 gün yoktum şöyle bi bakıyım neler konuştunuz ben yokken dedim ama malesef aksama kadar okusam anca bitiririm hızınıza yetişmek mümkün değil :)
hoşgeldin canım pek bir gevezeyiz demi:KK1:

günaydın kızlarr nasılsınız?hadi bugün hayırlı habeerler verin?listedeki 4 kişi sizi kara listeye almadan durum bildirimi yapın..:KK51:
tal'cim nafiyenin hala regli gelmedi bugün dr.a gidecekti inşallah hayırlı haberler gelir.diğerlerini bilmiyorum canım.

komşuna maaşallah canım Allah uzun sağlıklı ömür versin evlatlarına ama çok peşpeşe doğuruyor bence çocuk memeden kesilmeden tuvalet eğitimi bitmeden 2.yi düşünmek haksızlık gibi geliyor bana yoksa doğan büyüyor mutlaka ama ne kadar yeterli olabiliyor anne o tartışılır.

canım akşam mutfağım çok dağılmıştı toparladım sonra acayip bir uyku geldi evet sohbete katılamadım tal'cim bugün inşallah:)

kesinlikle katiliyorum benim kizimin odasini ayridim çişini öğrendi yemek saati uyku saaati hepsi düzene girdi ve hala içimde bir burukluk var acaba kizima yavruma yeteri kadar vakit ayirabilirmiyim eksiklik hissedermi diye üzülüyorum bir yandan da kardeşsiz büyümesini istemiyorum çok kardeşi olsun isityorum kizimin kardeşlik gibi duygu varmi hayirlisi inşallah isteyen herkese nasip olsun

günaydın güzel hatunlar.......:KK3:
günaydın canım..hoşgeldin..
kesinlikle katiliyorum benim kizimin odasini ayridim çişini öğrendi yemek saati uyku saaati hepsi düzene girdi ve hala içimde bir burukluk var acaba kizima yavruma yeteri kadar vakit ayirabilirmiyim eksiklik hissedermi diye üzülüyorum bir yandan da kardeşsiz büyümesini istemiyorum çok kardeşi olsun isityorum kizimin kardeşlik gibi duygu varmi hayirlisi inşallah isteyen herkese nasip olsun

evet yaa bende öyle düşünüyorum..geçen gün oğlum diyoki yaa biri benim yanıma gelsin spiderman yanıma gelsin ben oyun oynamak istiyorum dedi..içime battı..ben kardeşimle erkek olduğu halde kavga dövüş oynar gezerdik..
bak bide küçük kardeşim biz okula giderken doğdu onunda oynayacak kimsesi yoktu oda içime batar..:KK14:
arayı uzatmamak gerek aslında..

asena hoşgeldin canım..hamilelik nasıl gidiyo..bize biraz moral ver gel canım..:KK6:

evet yaa bende öyle düşünüyorum..geçen gün oğlum diyoki yaa biri benim yanıma gelsin spiderman yanıma gelsin ben oyun oynamak istiyorum dedi..içime battı..ben kardeşimle erkek olduğu halde kavga dövüş oynar gezerdik..
bak bide küçük kardeşim biz okula giderken doğdu onunda oynayacak kimsesi yoktu oda içime batar..:KK14:
arayı uzatmamak gerek aslında..

uzatmamak gerek uzatmamak tez vakitte kardeş gelmesi lazim

günaydin kader arkadaşlarım:KK16:

yorucu bir haftasonu geçirdim cumartesi misafir bastı habersiz çok yorundum bide ustune grip oldum hala devam ediyor pc bakarken gözlerim yaşarıyo:2:

pazar günüde eşimle mesai yaptım :KK49: daha bi ilerledi gripmii nezlemi anlamadım eşime mamada hazırlamadım bu sabah tek hatırladım öptüğü benı ve hala sesimin e5 ki ablalar gibi çıktığını söylediği:KK53:

şimdi kaktım pastil aldım hastalıktan geçtim sesim eski haline dönse bari herkes dalga geçio :KK59:

inşallah sizin hafta sonunuz güzel geçmiştir:KK16:

yorucu bir haftasonu geçirdim cumartesi misafir bastı habersiz çok yorundum bide ustune grip oldum hala devam ediyor pc bakarken gözlerim yaşarıyo:2:

pazar günüde eşimle mesai yaptım :KK49: daha bi ilerledi gripmii nezlemi anlamadım eşime mamada hazırlamadım bu sabah tek hatırladım öptüğü benı ve hala sesimin e5 ki ablalar gibi çıktığını söylediği:KK53:

şimdi kaktım pastil aldım hastalıktan geçtim sesim eski haline dönse bari herkes dalga geçio :KK59:

hafta sonum süperdi eşimle bizim oğlanı gezdirdik parka götürdük markete gittik..dağkızağına bindik,kaykaydan kaydık:KK62:..eğlendik..geçmiş olsun canım umarım enkısa zamanda iyileşirsin..
Sağol cnmmm.

21 Temmuz

seni de ekliyorum canım..

Kızlarrrr Günaydııınnnn...:emir_bebek: ben yokken nelerde olmuş:)
çok hızlısınız yaaa...
hafta sonu yorucu geçirenler bu hafta nasıl geçer Aman Allahım:KK43:(
heryerim dökülüyo aslında bizim yorulmamamız lazım yaaaaa

Asena hamilemisin ay cok güzeel , ne kadar oldu??? Nasıl başardın heheehe:18: ne kadar zaman sonra oldu :KK8:

Kızlarrrr Günaydııınnnn...:emir_bebek: ben yokken nelerde olmuş:)
çok hızlısınız yaaa...
hafta sonu yorucu geçirenler bu hafta nasıl geçer Aman Allahım:KK43:(
heryerim dökülüyo aslında bizim yorulmamamız lazım yaaaaa

Asena hamilemisin ay cok güzeel , ne kadar oldu??? Nasıl başardın heheehe:18: ne kadar zaman sonra oldu :KK8:

daha çok yeni cnm göremedik bile bu haftasonu görcez inş :) 10 ay sonra oldu cnm ilaç felan kullandım ama tam olarak nasıl oldu bizde bilmiyoruzz :)))

kızlar günaydın... giremedim birkaç gündür hastaydım hala ilaç almamak için direniyorum belki hamileyimdir diye.. çok da heyecanlıyım az kaldı bekleyemiyorum valla batı... asenacım hamileymişsin çok tebrik ederim darısı başımıza inş..

kızlar bugün rüyamdaaaa hayırdır inş deyin:KK6:
laboratuara gidip idrar testi veriyorum..değişik bi şekil çıkıyo anlamıyorum..görevli bayana diyorum ki bu nedemek ben anlamadım!varmı yokmu diyorum..oda diyorki biraz bekle(acaba nekadar bekleyeceğim söyleseydi..15 günden fazla beklemek istemiyorum..bat 15 gün) :KK53:

laboratuara gidip idrar testi veriyorum..değişik bi şekil çıkıyo anlamıyorum..görevli bayana diyorum ki bu nedemek ben anlamadım!varmı yokmu diyorum..oda diyorki biraz bekle(acaba nekadar bekleyeceğim söyleseydi..15 günden fazla beklemek istemiyorum..bat 15 gün) :KK53:

ben de geçen gece rüyamda hamileydim.. ama yeni hamile kaldığımı öğrenmiyodum zaten hamileydim de ona göre davranıyodum güya.. garipti güzeldi :)

Gerçekten kader arkadaşıyız sanırım.:KK1:.

Banada c.tesi işten eve dönünce yaklaşık 12 kişilik bir misafir baskını oldu:KK53:..Hemde yemekli:KK52:....Elim ayağıma dolandı napıcm diye..Üsteli 6 kişide gece yatıya kaldı...:KK19:Şuan üstümden dozer geçmiş gibi...:KK50:

Tattlım rüyan sana mesaj vermiş işte...

Acele etme BEKLE diyor....Olacak yani canını sıkma sadece zamana ihtiyacın var...:KK34:

X