Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

canim konu hakkinda bir fikrim yok inanki ama ben kimyasal gebelik öncesi öyle bir kahverengi görmüstüm affedersin esin nasil biliyor hamile oldunu

evliliğin yeniymiş başka bişey kanamaları olabilir:) regline kaç gün var ?

daha önce düşük yapan ve kürtaj olan daha sonra ise hamile kalamayanlar varmı aranızda hanımlar???

hayirlisi diyecez senin regl le kac gün var

canım valla normalde 28 temmuz amma catlatma ignesi oldugum için sanırım22 temmuzda hersey belli olur... zaten ben dayanamam bi test yaparım eger 22 sine kadar regl olmazsam .. ama ben dayanamam 18 inde test yaparım kesin 18 temmıuz benim için özel cünküüüüü

canim konu hakkinda bir fikrim yok inanki ama ben kimyasal gebelik öncesi öyle bir kahverengi görmüstüm affedersin esin nasil biliyor hamile oldunu

ya işte hislerine göre konuşuyo.kısacası tahmindi ama tutmadı

bana kalırsa nacizane tavsiyem regl iyice bir gecikmeden test yapmayalım çok moral bozucu oluyor çünkü anlık yanlış bir değere denk geliyoruz falan sonra daha çok üzülüyor insan.

iyi akşamlar kızlar:)) evet çok doğru her ikiside olabilir.... bakalım biz nolucazz......

insallah hayirli haberler bak haber ver yoksa seninde pc kirildi derim

evliliğin yeniymiş başka bişey kanamaları olabilir:) regline kaç gün var ?

benimki pek düzenli değil ayın 5i ile 11i arasında olmam gerekiyodu 10unda oldum yani zamanında oldum ama bu yerleşme kanaması dediğiniz nasıl bişi ne kadar olur yani bikaç damla falan mı? benimki normal adet kanama kadar yoğun kahverengi adetle ilgili karın ağrısı baş ağrısı sivilce ne varsa hepsini de yaşıyorum şuanda benimki yerleşme kanaması değil regl sanırım.başka bişi kanaması olmaz yaa

sanırım öyle pelin7 cim adet olmuşsun gibi sonraki aya artık :))

yok canım yerleşme kanaması değil.

bana kalırsa nacizane tavsiyem regl iyice bir gecikmeden test yapmayalım çok moral bozucu oluyor çünkü anlık yanlış bir değere denk geliyoruz falan sonra daha çok üzülüyor insan.

evet haklısın da işte( bide catlatma iğnesinden sonra 2 hafta içinde test yaparsan pozitif çıkabiliyormuş ignenin içindeki bişey oranından dolayı

ohhh ne güzel canım çok sevindim benim de güzel geçti evde bol bol dinlendim dün eşimi arkadaşlarıyla işten pikniğe yolladım ne zamandır diyorlardı ben de başımı dinledim evde yattım kalktım bazen yanlız kalmak güzel oluyor Allah başımdan eksik etmesin de. Neyse bugün de birtek akşam alışverişe ve yemeğe gittik onun dışında hep evdeydim. Çok iyi geldi. Önümüzdeki 15 gün arkadaş izinde onun de yerine bakıp işlerini yapıcam vay anam vaay. Benim 20 sinde canım 9-10 gün var beklemedeyim işte. ben mormalde unumu eleyip eleğimi astık üstüme düşeni yaptım bundan sonr abeklicem artık diye düşünüyordum ama tal ogün sağolsun bana dedi ki neden durduruyosun çalışmayı ya yumurtlama tarihi kayarsa falan boşa gider ay diye. haklı vallahi hele ki geçen ay hep tarihler falan kaydı hadi bakalım hayırlısı. sen biraz bu düşüncelerden uzaklaşmak bir süre için bebeğe odaklanmama kararı aldın dimi en son. Bak şimdi daha güzel daha rahat olacak çünkü ister istemez kendimizi kasıyoruz.

iyilik seker eve geldik tatil cok iyidi ben sizinleyim esim araba yikamaya gitti yarin yeni hafta yeni telas sen nasilsin kac gun kaldi

2 3temmuz nafiye9185 bekliyoruz(çalışmalara devam)

nafiye adet günüydü galiba test yaptırdı negatifti dr.u adet olmazsan 1 hafta sonra gel bakalım dmeiş yarın dr.a gidecek inşallah hamiledir.

sanırım öyle pelin7 cim adet olmuşsun gibi sonraki aya artık :))

Neyse dediğin gibi sonraki aya artıkın ilk denemeydi ne de olsa yalnız ben burdan çok etkileniyorum aylarca senelerce çocuk sahibi olamayanlar var.şimdi benim bu ay olmamasının sebebi ne olabilir ya çocuğum olmazsa diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…