Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

kızlar birsey sormak istiyorum normalde bat ım 28 temmuz ama çatlatma ignesi oldum sanırım çatlatma iğnesinden sonra 14 15. gün regl olunuyormuş.....
daha önce çatlatma ignesi olan ve regl olan var mı? varsa ne zaman oldunuz.? normal gününüzdemi ( inşallah kimse yoktur herkes hamiş kalmıştır ben beklemeye razıyım)

merak işte...:KK30:

kızlar birsey sormak istiyorum normalde bat ım 28 temmuz ama çatlatma ignesi oldum sanırım çatlatma iğnesinden sonra 14 15. gün regl olunuyormuş.....
daha önce çatlatma ignesi olan ve regl olan var mı? varsa ne zaman oldunuz.? normal gününüzdemi ( inşallah kimse yoktur herkes hamiş kalmıştır ben beklemeye razıyım)

3 yada 4 gün önce olmuştummm

:KK16::KK16:

''evet yumurtlama sonrası ananasta yemek iyi oluyor ben sevmiyorum ananası ama alayım bari gelecek aya.artık elimizden gelenleri yapalım.beklemeklede insan strese giriyor.canım eşinin değerine bakıldı mı.eşin sigara içiyormu işi streslimi.bunlar çok etkiliyor.2 sene olmadı ise bakılmasında yarar var.sperm borsa gibi iner çıkar :KK1:
hımm bende bu günler yumurtlayacağım..dün eşimle marketten ananas almıştık ne güzel tesadüff oldu..:KK39:
''bir dahaki aya inşallah.

bu arada batını yazdır canım tal e

tal'cim aklıma gelmişken canım.ağustosta inşallah diye yazıyoruz ya canım.ağustos tarihinide güncelleyelim ağustostada aynı grup devam inşallah.
canım eklerim ama doğrusunu söylemek gerekirse çok yorucuymuşş bu iş..çok zevkli ama zaman gerektiriyor..hadi zaman ayırdım diyelim hergün yüzlerce mesajı okumakta kolay değil..yeter ki bebişler gelsin..ben bu ay sonuna kadar sizlerle ve topiğimleyim..gelecek aya allah kerim..yinede sizimi kıracam ağustos batlarınızı aliim canlar..
canım benden güzel haber beklemeyin benim kırmızılar geldi :KK14: :KK14: :KK14: söyledim ama arada kaynadı galiba neyse diğer arkadaşlardan bekliyoruz güzel haberleri bende öbür ay veririm inşallah :KK59::KK59::KK59:

talcim benim 6 ağustos batım benide güncellersen artık ne yapalım yeni ay yeni umut
canını sıkma genç:KK36:herşey olacağına varır..kısmette yoksa bütün dünya biraraya gelse olmaz..kısmette varsa bütün dünya biraraya gelse engel olamaz..
selam kızlar bugün kimse yok galiba fazla..benim dün gelen leke kesildi bi dahada gelmedi ..o yüzden heyecanlandım biraz ama bakalım bekliycez dha 5 günüm var...yani bu yerleşme lekelenmesi olabilir galiba demi..
ayy kesildi demek sevndm canm..2. annemiz geliyoorr inş..:KK49:

Son düzenleme:
arkadaşlar hepimz birbirimz için dua edelim hepimzn dileği bir çünkü.. umarım yarın hayrlı haberler alacağım vakit geçmek bilmiyo:18: inş. hayrlısı olur
'senden çok umutlu haberler gelecek gibi geliyor bana inşallah yanılmam dualarımız seninle.Allahım senide sevindirsin inşallah

bazı kişiler hamile olsada normal adet sancısı çekermiş ümidini yetirme ... stres den uzak çalışmalara devam :)
ben 1 haftadır geceleri yatmadan atarax içiyorum artık ve sanırım neşem yerine geldi kendimi daha rahat hissediyorum ... bu stress denen şey ne menem bişiii yaaaa ,, :84:
'öyle tabi umut hep var ihtimalde öyle ama ben hissediyorum bu ay yok.inşallah gelecek aya.
ilaç içmesen keşke canım bebek için iyi olmaz :KK43:

'tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur canım sana.

hey ikinci hamiş haberimiz yakında galiba baharcan çok umutlandırmak istemem ama bu anlattığın yrleşme kanaması gibi :KK49::KK64::KK64:

listeyi güncelledim kızlar..ocakta yemeğim var gece gelirim..byeee:KK16:

canım eklerim ama doğrusunu söylemek gerekirse çok yorucuymuşş bu iş..çok zevkli ama zaman gerektiriyor..hadi zaman ayırdım diyelim hergün yüzlerce mesajı okumakta kolay değil..yeter ki bebişler gelsin..ben bu ay sonuna kadar sizlerle ve topiğimleyim..gelecek aya allah kerim..yinede sizimi kıracam ağustos batlarınızı aliim canlar..
'kesinlikle yorucu katılıyorum.çözüm şu.
tablo ile ilgili düzenlemeler sana mesaj atılsın.bende düzenlerim sen yokken o zaman şöyle yapalım hangimiz denk gelirsek o düzenlesin.ben düzenlediğimde sana mesajla sayfayı bildiririm.ben genelde girmeye özen gösteriyorum misafirim yok bu ara misafirim gelirse benimde girmem zorlaşır.

selam seker ne haber mesajlarin icinde kayboldun yine deminden beri sana bakiyom ses yok tal ben ne zaman a kadar ates ölcecem ya birde spora basladim ya kasiklarim agriyor artik kestiremiyorum agrimi yoksa tavuklasmam belirtisimi ya canim hamis birinin ates cizelgesini nerde bulurum yada senin zamanin oldumu bakmaya

tontiş hoşgeldin canım henüz ses seda yok anne adaylarından iyi haberlerle gelirler inşallah.Artık hareket başlar güzel haberler gelir.

handancım iyi tatiller canım keyfini çıkar valla evde olmak bu sıcaklarda acayip sıkıcı.

insan hamile haberi alinc kendi kadar seviniyor eeeeeeeeeeee bir de nasil kalmis ne yapmis mum durusumu yastiklimi yastiksizmi hikayesini dinleyecez oooooooo o kaymak

tal liste işi baya zor ama isterse rainbowcolor yapsın artık onun gününede 3 gün kalmış test gününe. müjdeli haberler alırız inşallah :KK49:

iyi akşamlar.size sorum olcakt.bu yerleşme kanası diyorlar ya o herkes de oluyor mu.benm de bugün adet günüm.kahverengi leke geldi tuvalet kağıdına.hasta oldum diye düşünüyorum ama bi umut işte yerleşme kanası olabilir mi diye de düşünüorum.inş hasta değilimdir.kasıklarımda hastalık ağrısı gibi.:KK43: 9 aylk evliyim.çok istiyorum hayrlısıyla inş hepimizin dilekleri gerçek olur

iyi akşamlar.size sorum olcakt.bu yerleşme kanası diyorlar ya o herkes de oluyor mu.benm de bugün adet günüm.kahverengi leke geldi tuvalet kağıdına.hasta oldum diye düşünüyorum ama bi umut işte yerleşme kanası olabilir mi diye de düşünüorum.inş hasta değilimdir.kasıklarımda hastalık ağrısı gibi.:KK43: 9 aylk evliyim.çok istiyorum hayrlısıyla inş hepimizin dilekleri gerçek olur
herkesten olmuyor hayır ama bu ara çok duyuyoruz yanlız adet gününde olan üstüne görme oluyor.normal adet kanamasından çok az oluyor.inşallah hamilsindir.

tal liste işi baya zor ama isterse rainbowcolor yapsın artık onun gününede 3 gün kalmış test gününe. müjdeli haberler alırız inşallah :KK49:
saol canım hepimizden inşallah müjdeler gelir.
canım ben sürekli yapamam çünkü misafir bekliyorum çok vaktim olmaz fakat arada yardımcı olurum mutlaka:KK16:

Son düzenleme:

kızlaaarr şöyle bir listeye baktım daa
2 3temmuz nafiye9185 bekliyoruz(çalışmalara devam)
3 9temmuz ozgurtoprak bekliyoruz(çalışmalara devam)
4 10temmuz shm bekliyoruz(çalışmalara devam)
5 10temmuz asl22 bekliyoruz(çalışmalara devam)

arkadaşlardan haber varmı :))))
:KK52:

kızlar bende 1 aylık evliyim.eşim yüzde 99 hamilesin dedi ama hamile kalmadım bu yerleşme kanaması dediğiniz nasıl bişi ne kadar oluyor? bende de var ama baya bi çok kahverengi ayrıca.ilk denemede hamile kalmak kolay değil ama olmaz da değil.şimdi ben regl mi oldum yoksa yerleşme kanaması mı?

kızlaaarr şöyle bir listeye baktım daa
2 3temmuz nafiye9185 bekliyoruz(çalışmalara devam)
3 9temmuz ozgurtoprak bekliyoruz(çalışmalara devam)
4 10temmuz shm bekliyoruz(çalışmalara devam)
5 10temmuz asl22 bekliyoruz(çalışmalara devam)

arkadaşlardan haber varmı :))))
:KK52:

malesef yok i . ihtimal hamile kalip sevincten pc yi kirdilar
2. ihtimal regl oldular uzuntuden pc yi kirdilar
ve
bize ulasamiyorlar
bu arada iyi aksamlar

malesef yok i . ihtimal hamile kalip sevincten pc yi kirdilar
2. ihtimal regl oldular uzuntuden pc yi kirdilar
ve
bize ulasamiyorlar
bu arada iyi aksamlar

iyi akşamlar kızlar:)) evet çok doğru her ikiside olabilir.... bakalım biz nolucazz......:KK55:

X