Temmuz ayında hamile kalmak isteyenler..

sana iyi yolculuklar canım.... bişi sorcam umutdenizden haber alıyomusun hani öbür forumdan beraberdik kayboldu sanki

hiç haber alamadım o saçma olaydan sonra banlandı. çok üzülmüştüm sana da küsecektim :93: benimle yazışmasaydın ikidir sana yazıyorum cevap vermedin :93: ama demekki benim hüsnü kuruntummuş sen haber aldınmı umutdenizden

hepinize iyi akşmlar kızlarrr

konunuzla çok alakasız olcak ama sizden bi yardım isitiyorum :26::26:

resim veya başka bişey paylaşmak için eklenti yapamıyorum rica etsem bi bana anlatabilir mi :44::44:
'mesaj yaz bölümündeki image'ye tıklıyorsun çıkan ekranda dosya seçip yüklüyorsun canım.

'bizde sana alıştık yokmu orada net.

ahh nerde gittiğim yer köy eşimin ailesiyle biraz kültür farkı yaşıyoruz ama eşim sanki o aileden değil zaten üniversite okuyan sadece eşim
ben şehirde büyüdüm çok zor geliyor tatiller bana

ahh nerde gittiğim yer köy eşimin ailesiyle biraz kültür farkı yaşıyoruz ama eşim sanki o aileden değil zaten üniversite okuyan sadece eşim
'inşallah bu sefer çok güzel geçer.döndüğündede burada tablomuz hamile haberleriyle şenlenmiş olur inşallah.senin ne zaman bitiyor korunma süren.

valla varya benim olaydan haberim yok bizim topiğe bi girdim konu kapatılmıştır diyor şok oldum. valla umutdenizdende haberim yok hiç. canım varya hiç farkında değilim bana mesajalrının yani bilinçli olarak cevap vermezlik yapmadım zaten niye olsun ki güzel güzel yazışıyoduk dertleşiyoduk. bende bu sıralar netle ilgilenemiyorum ondan olabilir. yoksa anlatamadığım şeyleri burda sizinle paylaşıyorum iyiki varsınız yani

'canım oda çok iyi diğerinde sperm üretimi için gerekli başka vitaminlerde var .

hımm anladım canım bugün kuaföre gittim şansa bak kadın doğum uzmanı vardı

işte rahatsılığımdan bahsettim oda 3 ay korunma dedi antibiyotik kullanıyorsan mantar oluşur c vitamini ve bebe aspirini al dedi eşinde e vitamini kullansın dedi valla aldım hepsini

bu arada ilginç antibiyotik mantar yapıyormuş kızlar c vitamini almamız lazımmış yanında 1000 mg

canım oranında tadını çıkar boşver bazen böyle yerler tatil için insana daha ii geliyor. eşinle birlikte güzel zamn geçirmeye bak yoksa ızdırap olur.

canımsın çok sağol bende öyle düşünüyorum zaten neyse benimkisi saçmalık

canım oranında tadını çıkar boşver bazen böyle yerler tatil için insana daha ii geliyor. eşinle birlikte güzel zamn geçirmeye bak yoksa ızdırap olur.

çıkmıyo çok garip biryer neyse yarın gitcem psikolojim bozulmasın

'inşallah bu sefer çok güzel geçer.döndüğündede burada tablomuz hamile haberleriyle şenlenmiş olur inşallah.senin ne zaman bitiyor korunma süren.

ağustosta da sürecek ama ben dr gitcem kontrole bakalım ne diyecek:18:

'bende reglimden sonra dr.a gitmeyi düşünüyorum hipotiroit var ilaç kullanıyorum.hem onlara hem diğer durumlarıma baktırayım diyorum.

Son düzenleme:

çok teşekkr edrm:)

'nafiye evde test varsa yarın sabah ilk adrarla tekrar yenile testi yine silik ve çıkarsa bilki hamilesin cnm.

selam kizlar nasiliz bakalim sanirim gece mesaileri basladi bende yeni geldim birseyler yaziyim istedim sizsiz olmaz sizi okurken ilham bekliyordum ana..........oda ne bir de farkettimki dediklerinizi arama motoruna bakmadan anlayabiliyorummmmmmmmmmmmmm

selam kızlar... temmuz ayı benim için çok özel bir ay 18 temmuz 2009 da evlendim 18 temmuz 2010 ayında ev aldık inşallah 2011 temmuz ayında da hamiş kalırım 18 temmuzda ögrenmeyi cok istiyorum ....

Bizde anne olalıııımmmm

hayırlısı olsun arkadaşım inşallah bu ay gelir beklediğin misafirin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…