Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa canım benim çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah oğluşunn Şu an benim bebiş takla atıyo sevinçten
Oyy yerim onu bennn
Valla bildin kuzum daha 6.haftasından
Şimdiden sorumluluk geldi sanki Farklı bir duyguymuş hele ki cinsiyetini öğrendikten sonra daha da farklı oluyomus

Benim arkdas ikizlere hamile 6 ay sonra gösterdi kızmış zaten anlamıştım bu kadar sure göstermemişinden belliydi erkek hemen belli olmustu
Evet kız hep saklıyor :)) bizimkinin bacakları apaçıktı maşallah eğer erken ultrason resimleri varsa tahminde bulunabilir ManyakPrenses

Canımm merhaba.. iyiyiz çok şükür, benim gecen Hafta erken doğum riskim olustu o yüzden genelde evde yatarak oturarak vakit geçiriyorum zamani doldurmaya çalışıyoruz.. sen nasılsın
Ayy dursun kuzucuk az daha yaaa bende aynı devam bir kaç aydır pek umursamıyorum bu ay tekrardan başlayacağım kontrole vs gideceğim bakalım

Ayy dursun kuzucuk az daha yaaa bende aynı devam bir kaç aydır pek umursamıyorum bu ay tekrardan başlayacağım kontrole vs gideceğim bakalım
Allah kolaylık versin canım daha dün gibi benim de kürler denedigim günler.. sen de böyle hissedeceksin ne ara oldu da şimdi doğumu bekliyorum diceksin

Allah kolaylık versin canım daha dün gibi benim de kürler denedigim günler.. sen de böyle hissedeceksin ne ara oldu da şimdi doğumu bekliyorum diceksin
Ayy inşallah canım ya. Kürleri bıraktım kanamamda azalma vardı ondan diye düşündüm. Bakalım şimdi bir vitamin aldım içinde inositol folik asit falan var. İnşallah onunda etkisi olur

Şimdi ne kadar heyecanlısınızdır az kaldı bir de Sağlıkla hayırlısıyla kavuşursunuz Allahın izniyle Bende bi iki aydır yumurtlama falan takip etmedim kafamdan çıkarmaya çalıştım işte bakalım şimdi yeniden başlıyorum ovülasyon falan

Evet sorma heyecan var canım inşallah öyle olur Ben size de hep dua ediyorum Rabbim bir an önce tüm isteyenlere versin diye İnan ne zaman hamile kaldın ne zaman kalp atışını duydun anlamıyosun bi bakmışsın kocaman olmuş karnında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…