Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaa canım benim çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah oğluşunn :KK36: :KK200: Şu an benim bebiş takla atıyo sevinçten:emir_bebek::KK9:
Oyy yerim onu bennn 😍😂
Valla bildin kuzum daha 6.haftasından 😍
Şimdiden sorumluluk geldi sanki 🤭 Farklı bir duyguymuş hele ki cinsiyetini öğrendikten sonra daha da farklı oluyomus 😇

Benim arkdas ikizlere hamile 6 ay sonra gösterdi kızmış zaten anlamıştım bu kadar sure göstermemişinden belliydi erkek hemen belli olmustu 🥰🙆🏼‍♀️
Evet kız hep saklıyor :)) bizimkinin bacakları apaçıktı maşallah 😂😂 eğer erken ultrason resimleri varsa tahminde bulunabilir ManyakPrenses ManyakPrenses 😊

Canımm merhaba.. iyiyiz çok şükür, benim gecen Hafta erken doğum riskim olustu o yüzden genelde evde yatarak oturarak vakit geçiriyorum zamani doldurmaya çalışıyoruz.. sen nasılsın
Ayy dursun kuzucuk az daha yaaa 🤭 bende aynı devam bir kaç aydır pek umursamıyorum bu ay tekrardan başlayacağım kontrole vs gideceğim bakalım 🤗

Ayy dursun kuzucuk az daha yaaa 🤭 bende aynı devam bir kaç aydır pek umursamıyorum bu ay tekrardan başlayacağım kontrole vs gideceğim bakalım 🤗
Allah kolaylık versin canım daha dün gibi benim de kürler denedigim günler.. sen de böyle hissedeceksin ne ara oldu da şimdi doğumu bekliyorum diceksin 😊

Allah kolaylık versin canım daha dün gibi benim de kürler denedigim günler.. sen de böyle hissedeceksin ne ara oldu da şimdi doğumu bekliyorum diceksin 😊
Ayy inşallah canım ya. Kürleri bıraktım kanamamda azalma vardı ondan diye düşündüm. Bakalım şimdi bir vitamin aldım içinde inositol folik asit falan var. İnşallah onunda etkisi olur😊

Canım benim o senin güzelliğin🌸 Çok şükür yuvarlanıyorum işte☺️ Artık ağırlaşmaya başladım. Bebiş hızla kilo alıyor tabii. İnşallah sağ salim kavuşuruz dualarınızı eksik etmeyin🤲🏻Sen nasılsın nasıl gidiyor?
Şimdi ne kadar heyecanlısınızdır az kaldı bir de😍 Sağlıkla hayırlısıyla kavuşursunuz Allahın izniyle ♥️ Bende bi iki aydır yumurtlama falan takip etmedim kafamdan çıkarmaya çalıştım işte bakalım şimdi yeniden başlıyorum ovülasyon falan🤭

Şimdi ne kadar heyecanlısınızdır az kaldı bir de😍 Sağlıkla hayırlısıyla kavuşursunuz Allahın izniyle ♥️ Bende bi iki aydır yumurtlama falan takip etmedim kafamdan çıkarmaya çalıştım işte bakalım şimdi yeniden başlıyorum ovülasyon falan🤭
Evet sorma heyecan var canım inşallah öyle olur🤲🏻 Ben size de hep dua ediyorum Rabbim bir an önce tüm isteyenlere versin diye☺️ İnan ne zaman hamile kaldın ne zaman kalp atışını duydun anlamıyosun bi bakmışsın kocaman olmuş karnında😍

X