Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım ben burdan paylaşmıştım hatta ve ben 1 aydır kullanıyorum bebe asprini ve 2 kere yumurtladım. Yum kalitesini arttırıyor ve rahmi kanlandırıyor o yüzden tutunmayı kolaylaştırıyor. Ayrıca kan pıhtılaşmasını önlediği için olası düşükleride önlüyor. Her hangi bir zararı yok ben tavsiye ederim🥰
Ben kimyasal geçirdim acaba kullasam mı kafama göre bir zararı olur mu ? Bebe aspirin mi yoksa corasprin mi hangisi daha iyi olur acaba ?

Ben kimyasal geçirdim acaba kullasam mı kafama göre bir zararı olur mu ? Bebe aspirin mi yoksa corasprin mi hangisi daha iyi olur acaba ?
Başka bi durumunuz olduğu için bişey diyemem ama ben bebe asprini kullanmıştım. Bir de çok uzun süre kullanmadım sadece 1 ay kullandım ama o sürede hamile kalamadım. Faydası oldumu bilmiyorum ama sonrasında ben aslan pençesi civan perçemi hayıt tohumu kürünü uyguladım. Uygulamamın 2. Ayında hamile kaldım çok şükür.

Son düzenleme:
Başka bi durumunuz olduğu için bişey diyemem ama ben bebe asprini kullanmıştım. Bir de çok uzun süre kullanmadım sadece 1 ay kullandım ama o sürede hamile kalamadım. Faydası oldumu bilmiyorum ama sonrasında ben aslan pençesi civan perçemi hayıt tohumu kürünü uyguladım. Uygulamamın 2. Ayında hamile kaldım çok şükür.
Anladım canım benim hormon değerlerim normal bu kürleri yapsam etkiler mi diye düşündüğüm için yapmıyorum bakalım bu ay gebelik olmazsa aspirini içmeyi düşünüyorum 🤨 bir zararı olmaz umarım ☺️😘

Anladım canım benim hormon değerlerim normal bu kürleri yapsam etkiler mi diye düşündüğüm için yapmıyorum bakalım bu ay gebelik olmazsa aspirini içmeyi düşünüyorum 🤨 bir zararı olmaz umarım ☺️😘
Benimde hormonlarımda bi sorun yoktu canım ama ben yumurtanın daha kaliteli olması için içtim ve işe yaradı çok şükür🥰 İnşallah sanada iyi gelir🌸

Kizlar birsey soracağım size. Bugün çok şiddetli sol kasık ağrısı cektim 10 saniye falan sürdü ama resmen adım atamadım ilk defa böyle birsey yaşıyorum. Yumurtlamanın üstünden 6 gün geçti. Ve bugün akıntım başladı. Normalde bu dönemde kuru olurum adetime daha 10 gün var. Acaba bu kasık ağrısı ne olabilir?

Kizlar birsey soracağım size. Bugün çok şiddetli sol kasık ağrısı cektim 10 saniye falan sürdü ama resmen adım atamadım ilk defa böyle birsey yaşıyorum. Yumurtlamanın üstünden 6 gün geçti. Ve bugün akıntım başladı. Normalde bu dönemde kuru olurum adetime daha 10 gün var. Acaba bu kasık ağrısı ne olabilir?
Canım kendimden örnek vermek gerekirse benim yum dan 4-5 gün sonra başlamıştı sol kasıkta batma şeklinde olmuştu. Ağrı da bi kaç gün sonra başlamıştı. İnşallah bebiştir❤️

İnşallah döllenme belirtindir canım her zaman olmayan biseyse umud var demekki inşallah bebişin geliyordur 🙏

İnşallah döllenme belirtindir canım her zaman olmayan biseyse umud var demekki inşallah bebişin geliyordur
Ay insallah canim bir de ilk defa soldan yumurtladigimi hissettimbu ay
benim hep sag kasık agrim olurdu kistten dolayı. Hem o yok hem soldan yumurtladım😊😊
İnşallah canım bu mübarek ayda rabbim yüzünü güldürecek inşallah bol bol dua et senin az kaldı hissediyorum ben 🤗

X