Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Vajinal muayene de zor yaa valla off hiç böyle olmak istemezdim
Ben de 1 kere yaptırdım cok korkarak çok önyargılı bı şekilde ama acı değil hafif bi rahatsızlık hissi oluyo icinde hafif bi doluluk gibi diyebilirim korkmana gerek yok ama özele gitmeni öneririm bu hassas bi muayene özellikle ilk olcaksa özeldeki doktorlar nispeten biraz daha nazik davranıyor, baştan da söylersin hocam biraz çekiniyorum diye hic sorun olmaz. Ben hafif ıkınmıstım ilk anda daha kolay olsun diye ve öyle de olmuştu canım. Enfeksiyon kist vs varsa hormonlardan değil bu muyaneden anlasiliyo malesef, bende yogun enfeksiyon varmis mesela antibiyotik kullandığım ay hamile kaldım o kadar önemli bir engelmis

Canım vajinal muayene bir kadın için kaçınılmaz son illaki bi noktada oluyoruz. Hiç hoş değil ama sağlık için en net verileri doktorlar o şekilde sağlıyor En iyisi buna alışmak sanırım

Hsg yi anestezili yaptır mutlaka canım zaten hafif anestezi veriyorlar bosuna strese girmeye ne gerek var. Hiçbişey anlamıyosun yatman kalkman bir oluyor inan.
Onuda aradan çıkarmıs olursun.

Doğru diyorsunuz kızlar ya bi gazla giderim inşallah.

Olsun ya tadını çıkar işyerine geri dönceksin sonucta karantina bitince. Eşinle ayrı odalardamı takılıyosunuz . O zaman sıkıcı olabilir haklısın
Yok canım aynı ortamda yiz ben Uzak durmak istiyorum o rahatsız oluyor saolsun çok ilgileniyor benimle iyi günde kötü günde demişler ya sanırım aynen bunu kasdetmisler rabbim herkese hayırlı eşler nasip etsin gerçekten

Çook geçmiş olsun canım eşinin seninle güzelce ilgilenmesine çok sevindim. Böyle şeyler eşleri daha çok yaklaştırıyo birbirine Nasıl oldun peki iyi misin nasıl geçiyor covid

Tabii canım o kadar doğru konustun ki. Ben bu tüp bebek zamanında hastalandımya eşim olmasa napardım bilmem herseyle ilgilendi sağolsun ne hayırsız kocalar var çok şükür halimize.
Eşinin yanında olmasına sevindim çabuk atlatırsınız insallah

Çok iyi hissediyorum çok şükür atlattık sayılır canım sen nasılsın nasıl gidiyor iyilestinmi

Çook geçmiş olsun canım eşinin seninle güzelce ilgilenmesine çok sevindim. Böyle şeyler eşleri daha çok yaklaştırıyo birbirine Nasıl oldun peki iyi misin nasıl geçiyor covid
İyiyim atlattım çok şükür ben çok etkilenmedim grip gibi geldi geçti.korktu benimki baya bı etkilendi saolsun çok ilgilendi aramızdaki bağ bı tık daha güçlendi aslında

İyiyim atlattım çok şükür ben çok etkilenmedim grip gibi geldi geçti.korktu benimki baya bı etkilendi saolsun çok ilgilendi aramızdaki bağ bı tık daha güçlendi aslında
Canım çok sevindim iyi olmana atlatmana Allah bidaha yaşatmasın inşallah bi an önce biter şua salgın
ManyakPrenses canım kaçırmışım mesaj lar arasında prens geliyormuş sağlığıyla gelsin inşallah canım çok sevindim maşallah size
Evet canım Allahın izniyle öğrendik erkekmiş Sağlıkla gelsin inşallah tüm bebekler Allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın, hep dua ediyorun her gün tüm isteyenlere özellikle sizin için Gerçekten yeriniz ayrı bende çünkü herşeyimizi konuştuk paylaştık, yeri geldi en yakınıma anlatamıcağım şeyleri anlattım İyiki varsınız

Sende iyiki varsın canım benim inşallah kalan arkadaşlarımız da kısa sürede bu mutluluğu yaşarlar virüs adet döneminde etkili oluyor diye duydum ben bununla ilgili bilgin varmı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…