Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
geçmiş olsun canım ya bende hastayım 3 gündür de boğaz ağrısı burun akıntısı var.bugün boğazımın ağrısı geçti ama burun akıntısı devam ediyor.
ayın 18ine dr için randevu alayım diyorum regl olursam 3. yada 4. günü olcak kontrole gitmiş olurum.regl olmazsam da ultrasonla falan bakar

Geçmiş olsun canım bol bol c vitamini al. Dikkat et kendine

Canım sağol sanada geçmiş olsun dikkat et sende bol bol sıvı al meyve ye. İnşallah olmazsın bebişin gelir

Canım sağol sanada geçmiş olsun dikkat et sende bol bol sıvı al meyve ye. İnşallah olmazsın bebişin gelir
amiiiin canım inşallahbize bol bol dua et hamilelerin duası kabul olurmuş bu güzel gün de rabbim hepimizin duasını kabul etsin gönlümüzdekini versin inşallahtest yapmaya da korkuyorum bir taraftan da meraktan çatlıcam
bu arada geçmiş olsun canım bende hastayım 3 gündür boğazım kötüydü yutkunamıyodum o geçti şimdide burnum akıyo sabahtan beri

Evet canım ilaçlarım yaklasık 3 bini geçti şimdilik.
Karnım baya baya şiş. Tüp bebeğe baslıyacaklar kesınlıkle önce zayıflamalılar. Pazar veya pazartesi toplama işlemi olacak insallah kaliteli yumurtalar elde edebiliriz de bu cektiğim acılara değer suana kadar hergun 2 iğne vuruluyorum göbeğimden 2 günde bir de doktor muayenesine gidiyorum. Yarın da muayenem var canım 1 haftadır kullanıyorum giidp geliyorum . Merak edenler için yazıyorum

Sadece ilaçlar 3000 çok degilmi canım yaa peki yumurta toplama işlemi ücreti ne kadar mı?.kac tane yumurtan oluşmuş? inşallah kaliteli bir sürü yumurtan olur

ne güzel gebelik olmuş.. nasıl kullandınız aslanpençesini onunla birlikte bişeyler daha kullandınız mı?

Sadece ilaçlar 3000 çok degilmi canım yaa peki yumurta toplama işlemi ücreti ne kadar mı?.kac tane yumurtan oluşmuş? inşallah kaliteli bir sürü yumurtan olur
Suanlık 10 tane felan olustu. Ama kalitelimi değilmi onu toplama işleminden sonra öğrenicez. Canım raporlu ollmadıgında ilacların fiyatı böyle. Bir kutu iğne 800 tl.
Ben o kutudan 6 gündür kullanıyorum. Diğer iğne 280 tl tanesi. Yumurtaları büyütene kadar iğne aldırıyorlar.
İlk basta 2 bin tl tutmuştu. 3 iğne daha aldırdı 3 küsüre çıktı. Yani doktorda net bişi söyleyemiyor tahmini 4-5 bin diyor heer tüp bebek merkezi sadece ilaclara. Keske raporlu olabilseydikte ucuza alırdık toplama ücretini o sekilde sormadım ama 9 bin net vericez şimdilk öyle görünüyor. Baya masraflı bişey ani harcamalar çıkabiliyor.
İnsallah kaliteli olurlarda tekrar tedaviye sil bastan baslamayız suan tek duam o sağolasın canım benim

ne güzel gebelik olmuş.. nasıl kullandınız aslanpençesini onunla birlikte bişeyler daha kullandınız mı?
Aslanpençesini ilk gebeliğimde kullanmıştım saraçoğlunun tarifini birebir yapmıştım ama düşükle sonuçlandı şimdikinde soğan kürü yaptım adet oldum bal tarçın çörekotu kürüne başladım o da 12.gün bitti bi kaç gün düzensiz soğan kürü yaptım 5 gün falandır sonra bıraktım testler negatif çıkıyodu adet olurum diye beklerken bi bakmışım pozitif pko olduğu için bende umutsuzdum ama bal tarçın çörekotu gerçekten etkili oldu tabi eş faktörü de önemli onun da ileri hız sorunu vardı 3 ay proxed plus kullandı 3 ay sonunda hamile kaldım ek olarak ceviz incir kurusu yemeye çalıştım kahve tüketmeyi zaten bıraktım 2 veya 3 aydır hiç içmedim

Yok yok ben eminim kaliteli yumurtan olucak içini ferah tut canım stres yapma hiç oda büyük etken bence baya masraflı evet inşallah bu kadar zahmetin sonucu güzel olucak Emin ol bol bol dua et

Yok yok ben eminim kaliteli yumurtan olucak içini ferah tut canım stres yapma hiç oda büyük etken bence baya masraflı evet inşallah bu kadar zahmetin sonucu güzel olucak Emin ol bol bol dua et
Ah ediyorum kuzum her anım her saatim dua. İnsallah Bir de ben kimseye söylemedim tüp bebeğe basladığımı. Ne annemler biliyo ne eşimin tarafı. Çünkü hepsi karşı olduğu için konusup moralimi bozmalarını istemedim. Kendimi biraz yalnız hissediyorum siz böyle güzel şeyler yazınca mutlu oluyorum insallah senin tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın kuzum valla dışardan bakınca kolay gibi duruyodu

Karşı olmasalar bile söylemediğin iyi olmuş canım destekleseler bile ayrıntısını bilmedikleri konuda yorum yaparlar veya açıklama yapman gerekir yorulurdun. Dün kandil akşamı tek tek aklımdan geçirdim sizleri hep dua ettim Rabbim aratmasin bir an önce sağlıkla nasip etsin inşallah diye

Evet canım gerçekten öyle. Herkesin her konuda illa bi fikri oluyor hele bilmişlik sorma gitsin. Annem aslında çok anlayıslıdır destekçimdir ama tüp bebeğe karsı önyargısı var vucuda hormon yükleniyor diye beni düşünüyo zavallım. Eş ailesi ile görüşmüyorum görüşmediğim kişilerinde hayatım hakkında bilgisi olmasına gerek yok eşimi tembihledim o konuda. Böyle iyi oluyor kendi başımıza dertleşip kendi başımıza sevincez insallah. Canım o kadar iyisin ki aklından geçirmen bile benim için yeter çok sağol rabbim dualarını kabul eylesin

Tahmin edebiliyorum az çok sabret canım bugunlerinin güzel gunleride olucak inşallah bu ay biraz stres olacaksın ister istemez ama sonuca odaklan aslında iyi yapmışsın gebelik haberini aldıktan bı süre sonra söyle yakın çevrene bence daha mantıklı boşu boşuna bide çevrene canın sikilcak hiç gerek yok bu evrede seni eşin bile geriyorsa gerekirse ondan bile uzak dur ben olsam bu şekilde yapardım çünkü bu evrede yaşadıklarını bı tek sen yaşıyorsun kimse senin yerine bugünde bu iğneyi ben vurulayim diyormu mesela o şekilde düşün sen anliyorsundur benim demek istediğimi ne sinir bozucu degilmi yaa her sorunu sen yaşa yok iğnesi yok muaynesi yok sancısı vs,insanlar sadece boş boş konuşsun neyse boşver sende kendini bebise odakla güzel günler çok yakın inşallah canım

Doğru diyosun canım kimse istemez tüp bebekle uğraşmayı ama çok şükür ki böyle bi secenek var.. benim eşimin ailesi de sürekli doktora gitmeye ilac vitamin folik asit vs kullanmaya çok karşı, sürekli uyarırlar pek bilgileri olmadığı halde kulaktan dolma seyler söylerler he deyip geciyorum artık napiyim.. Rabbim kimseye aratmasın bir an önce sağlıkla nasip etsin inşallah

Olur tabiki canım anlayatım. Bir baş civan perçemi, 2 baş aslan pençesi ve yarım çay kaşığı hayıt otunu (hayıt otunu havanda ezmen gerek) Kaynamış sıcak suyun içine atıp biraz karıştırıp 10 dk demlenmesini bekliyoruz. Demlendikten sonra süzüp içiyoruz. Ben akşamları yemekten 1 saat sonra falan içtim hep. Sabahları da içilmesi gerek aslında ama benim miğdem müsaade etmediği için içmedim. Adetin 3.günü başlayıp yumurtlama gününe kadar içtim. Sonra yeni döngüye kadar hiç içilmiyor. Ben bu şekilde kullandım inşallah sana da faydası olur. (Arkadaşa bu şekilde yazmışım buldum aynı şekilde kullanabilirsiniz)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…