Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen canım gün gün yazarım tüp bebek düşünenler de faydalanır 😍. İnsallah rahat ve kolay geçer canım ya ilk ayda da tutar insallah. Korkmuyo değilim çokta heyecanlıyım . İnsallah senin tüp bebeğe gerek kalmıcak. Yıpratma kendini zaten boşver sen elinden geleni yapınca vicdanın rahat olur . Benim ki keçiboynuzu özü bile içmiyor düşün yani sonucu bildiği halde. Cok inatlar
Hayırlısı olsun çok sevindim senin adına bende heyecan yaptım süreci merak ediyorum inşallah sorunsuz geçer 🙏

Hayırlısı olsun çok sevindim senin adına bende heyecan yaptım süreci merak ediyorum inşallah sorunsuz geçer 🙏
İnsallah canım benım cok cok sağol🤗 ben de tüp bebek doktoru ile detayları görüşmedm daha. Adet ol sonra görüşücez dedi. Fiyatını konustuk simdilik maksimum tutar filan. Ama ilaçları zamanı ne kadar süreceğini hep buradan okuduklarımla biliyorum 😊 adet olunca gideceğiz görüşüp baslıcaz insallah. Merak etme gün gün yazarım buraya da 🤭

İnsallah canım benım cok cok sağol🤗 ben de tüp bebek doktoru ile detayları görüşmedm daha. Adet ol sonra görüşücez dedi. Fiyatını konustuk simdilik maksimum tutar filan. Ama ilaçları zamanı ne kadar süreceğini hep buradan okuduklarımla biliyorum 😊 adet olunca gideceğiz görüşüp baslıcaz insallah. Merak etme gün gün yazarım buraya da 🤭
Tmm canım benim haberlerini bekliyorum ne kadara anlastiniz fiyat olarak

Benimde basen bacak sıkıntı ya kendimi bildim bileli böyleyim. Termal tayt aldım evde onu giyiyorum baya terletiyor etkili. Günlük düzenli mekik çekersen göbek gidiyor bi süre sonra
Benim kilo eşit dağılıyor kol göbek bacak ayak eller 😂 şimdi zayıflayınca ayakkabının bol geldiğini farkettm gerçekten zayıfken almıstım bol geliyodu kilo alınca sıkmaya bile baslamıstı 😂😂😂

Tmm canım benim haberlerini bekliyorum ne kadara anlastiniz fiyat olarak
Canım normalde 13 binmiş ama ben eskiden beraber çalıştığım doktorumda yaptırıcam tanıdık oldugu için 8 bin'e kadar indirdi. Maximum 10 bini de bulabilir dedi. Ekstra masraf çkarmı onları hiç konuşmadık. Belkide çıkar bilmiyorum yuvarlak bi fiyat verdi yani . Biz yine kendimizi 15 bine hazırladık ne olur ne olmaz diye 🙄

Canım normalde 13 binmiş ama ben eskiden beraber çalıştığım doktorumda yaptırıcam tanıdık oldugu için 8 bin'e kadar indirdi. Maximum 10 bini de bulabilir dedi. Ekstra masraf çkarmı onları hiç konuşmadık. Belkide çıkar bilmiyorum yuvarlak bi fiyat verdi yani . Biz yine kendimizi 15 bine hazırladık ne olur ne olmaz diye 🙄
Gayet iyi bence canım fiyat hem tanıdık olması ekstra iyi olmuş yaz buraya unutma mrk ederim ben 🥰

Aşılama yaptırmış mıydın daha önce? Yoksa direkt tüp bebeğe mi geçiyosun? Ballikko Ballikko
Aşılamaya gerek görmüyorum canım benim 1 tüpüm var genelde de olmayan tüpümün oradan yumurtluyorum.
Aşılamaya vereceğim paranın üstüne birazdaha koyup tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum.daha mantıklı geliyor bana. Aşılamayla negatif olan çok kişi var maalesef

Hala gelen giden yok canım bu ilaçlar bu kadar gecikme yapması normalmi acaba.gogus ağrım geçti ama kanamam gelmiyor dün gece kasık ağrısı vardı olcam sandım bugün yok bişey 🤔
Allah allah. Piki gördüysen ve çatlmayı gördüysen olursun canım . Testin varmı yarın olmazsan bir yap istersen

bugün reglimim 3.günü ve sabah kan verdim,öğlene sonuçlarımı göstermeye dr gittim.beklediğim gibi kötü yada olumsuz konuşmadı dr.
Lh ve fsh yüksek çıkmış,amh düşük çıkmıştı zaten.elini çabuk tutman anlamın geliyo dedi.bana 2-3 ay ilaç+çatlatma iğnesi başlayalım dedi.duruma göre sonra hsg çekilirsin olmazsa dedi.o da olmazsa aşılama deneriz 2-3 ay dedi.
Klomen verdi sabah akşam içcem 5gün.haftaya cmt kontrole gel yumurtalarına bakalım dedi.bide vitamin verdi ama eczanede bulamadım bugün.yarın bakcam ona tekrar.
Bide ilacın içinde 5.gün başlanır falan yazıyo benim 3.günde başlattı.etkisi olur inşallah ilacın🤲🏻
Cok sevindim canim doktorun bi yol cizmis olmasi cok rahatlatici. İnsallah aşılamaya falan gerek kalmadan hayırlısıyla mujdeli haberi alırsın 😊

X