Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ay insallah canim ya bide yakı dener misin bu ay? Gectigimiz ay yumurtlama yakalayamadin ya de belki de olmamistir hem masaj hem bele yakı belki çok güzel büyütür yumurtani. Akıntıyı görünce veya adet bittikten 3-4 gün sonra yapistirabilirsin

Olur denerim valla adet bitince alayım inşallah

Ben görmedim canım nasıl bı video o tekrar atarmisin rica etsem

Kanalında yumurtlama için falan da var ama hamilelik şüpheniz varsa kesinlikle yapmayın diyor. Dikkatli olmak lazım. Bende onun için adet olunca olanı yaptım
Bende adetliyim bugün başladı adetim bana da kendisi söyledi yap diye bugünden itibaren 2-3 gün yapacağım geçen ay yumurtlama görmedim bu ay bu masajla görürüm inşallah

Kızlar ben tabloyu bozdum yanlışıkla ya ne biçim oldu Pazartesi düzeltebilirim anca sakarlığımı burdada yaptım sonunda
Canimm cookkk mutlu oldum valla ayni ay temmuzda başladık diye arada gelip hep mesajlari okuyordum cidden cok sevindim hamile olmana rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin inşallah darısı bizlere inşallah ❤❤

Bende adetliyim bugün başladı adetim bana da kendisi söyledi yap diye bugünden itibaren 2-3 gün yapacağım geçen ay yumurtlama görmedim bu ay bu masajla görürüm inşallah
Bende ovulasyonu geç aldım yumurtlama oldu mu olmadı mı bilmiyorum geçen ay. Akıntım falan da olmadı. Ondan bu masajı yaptım bu ay bakalım inşallah etkili olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…