Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 337 çıktı canım şimdi öğrendim. Arkadaş sorucak dr a iyi mi artış bilmiyorum ki
Merhaba ManyakPrenses ManyakPrenses nasıl sevindim anlatamam. Sanki çok yakın bir arkadaşım, kardeşimin hamile olduğunu öğrenmişim gibi sevindim. Ben çok az yazıyorum ama okuyorum tüm yazılanları. Çoğunuzun hikayesini biliyorum, silik çizgilere heyecanlanıyorum sizinle 🤣
Darısı başımıza umarım hepimiz güzel haberler paylaşırız 😍😍

Bu ay bunu deneyeceğim bakalım. Yumurtlama için masaj da var onu yapacaktım. Bu hem adet söktürücüymüș hem de adetken yapılınca yumurtlamayı güzel tetikliyormuș bakalım işe yarar inşallah.

Uzun zamandır bakmıyordum bı baktım kiiiiiii 😍 ManyakPrenses ManyakPrenses Gereksiz06 Gereksiz06 Vera06m Vera06m güzel haberi vermişler çok sevindimmm yaaa 🤩❤️🙏 inşallah sağlıkla ilerler canlar. İnşallah tüm topik en yakın zamanda hamiş kalır 🙏 şuan Ağustos anneleri topigine bakıyorum ama burdaki ortam yok valla yalnızım orda 🙄
Yaa 😊 biz de Eylül topiğinde mi olucaz yani cok ilginc 😁 cok teşekkür ederim canım inşallah sağlıkla ilerler hepimizin de, tüm arkadaşlarımizdan alırız güzel haberleri 😍

Bu ay bunu deneyeceğim bakalım. Yumurtlama için masaj da var onu yapacaktım. Bu hem adet söktürücüymüș hem de adetken yapılınca yumurtlamayı güzel tetikliyormuș bakalım işe yarar inşallah.

Birçok kişi ise yaradığını yazmıştı Instagramdan takip et birgebeningunlugu sayfasını, orda ovulasyon testiyle hamile kalanlarin röportajlari var cok umut oluyor insana ben iple cekerdim yenilerini koysun diye 😊

Uzun zamandır bakmıyordum bı baktım kiiiiiii 😍 ManyakPrenses ManyakPrenses Gereksiz06 Gereksiz06 Vera06m Vera06m güzel haberi vermişler çok sevindimmm yaaa 🤩❤️🙏 inşallah sağlıkla ilerler canlar. İnşallah tüm topik en yakın zamanda hamiş kalır 🙏 şuan Ağustos anneleri topigine bakıyorum ama burdaki ortam yok valla yalnızım orda 🙄
Teşekkür ederiz minnak 🥰
Bura benim ikk göz ağrım, diğer gruplardan hiç haz alamıyorum ben de 😅
Herkes için de tek tek dua ediyorum hamișler sağlıkla kucağına alsın, bat bekleyenler inşallah güzel haber alsın. Hepbirlikte bir topikte buluşalım yine 🤩

Merhaba kizlar.. yumurtlama gunumdeyim kasığımda batma iğnelenme gibi oluyor. Merak ediyorum başına gelen var mı :dua:

Birçok kişi ise yaradığını yazmıştı Instagramdan takip et birgebeningunlugu sayfasını, orda ovulasyon testiyle hamile kalanlarin röportajlari var cok umut oluyor insana ben iple cekerdim yenilerini koysun diye 😊
Aynen bende sıkı takip ediyorum sanırım onu da sen yazmıştın ondan görüp takip etmiştim 🤭 Bir de canım benim 10 tane ovulasyon kaldı yenilerini alıyım mı yoksa yeter mi? Yetmez demi🙈

Aynen bende sıkı takip ediyorum sanırım onu da sen yazmıştın ondan görüp takip etmiştim 🤭 Bir de canım benim 10 tane ovulasyon kaldı yenilerini alıyım mı yoksa yeter mi? Yetmez demi🙈
Adete ne kadar vardi canim? Ya ben aylarca yaptığım icin artık akıntıdan 2-3 gün sonra olduğunu biliyodum ve akıntıyı görünce basliyodum yapmaya, gec yumurtluyodum bide ilk aylar cok test harcadim. O yüzden bisey diyemiyorum yetmeyebilir

Bildiğim bı sorun yok bu ay 2. Denememiz
Olur insallah ya acele etme. İliski sonrası ayaklarini havaya dikip 15-20 dk kalkma. Instagram'da birgebeningunlugu sayfasinda ters rahim pozisyonu var o sekilde iliski dene, o sayfaya bak biraz ters rahim olmasan da dene. Hayırlı haberler verirsin insallah bize

Adete ne kadar vardi canim? Ya ben aylarca yaptığım icin artık akıntıdan 2-3 gün sonra olduğunu biliyodum ve akıntıyı görünce basliyodum yapmaya, gec yumurtluyodum bide ilk aylar cok test harcadim. O yüzden bisey diyemiyorum yetmeyebilir
Adet bugün başladı elimde 11 tane test var şu an😂

X