Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım bende daha önce araştırmıştım ay çekirdeği ve kabak çekirdeği depoladım eve. Cevizde var kırarım kendime kadar :KK51: Bebeğin tutunması için önemliymiş dimi bende öyle okudum:KK9:
Aynen canim hatta tüp bebekte transfer sonrasi ay çekirdeği ve ananas tüketilmesi öneriliyor demekki tutunmasına faydali.
Lekelenme insanin moralini bozuyor tabiki 6 ay da olsa bekledigimiz hasret cektigimiz bir bebek olunca hele 😊 ben de sabahki test dünden koyu olunca biraz rahatladım yarin da iyi bir hcg çıkar insallah ikimizin de 😍

Aynen canim hatta tüp bebekte transfer sonrasi ay çekirdeği ve ananas tüketilmesi öneriliyor demekki tutunmasına faydali.
Lekelenme insanin moralini bozuyor tabiki 6 ay da olsa bekledigimiz hasret cektigimiz bir bebek olunca hele 😊 ben de sabahki test dünden koyu olunca biraz rahatladım yarin da iyi bir hcg çıkar insallah ikimizin de 😍
İnşallah canım bende test yaptım ama saklamak için baya koyu çıktı☺️ İnşallah düzenli artıyordur ikimizinde😍

Merhaba kızlar, sat 23 Aralık. Döngü günüm 25-27 gün civarında. Ovülasyon testi ile pik günüm 8-9 Ocak. Değerlendirdik bugünleri. Bu ay 4.denememiz olucak. İlk kez de ovülasyon ile bu ay deniyoruz. Bugün yaptığım ovü testi negatif. Düne kadar silik de olsa belirgin olan test, bugün tamamen silinmiş. Bazı kişilerin regline yakın iyice koyulaşıp pozitife dönüyor ve bu şekilde gebeliğini öğrenmiş oluyorlar. Benim şimdi kafama takılan bu oldu. Öyleyse bende gebelik ihtimali yok 😫

Merhaba kızlar, sat 23 Aralık. Döngü günüm 25-27 gün civarında. Ovülasyon testi ile pik günüm 8-9 Ocak. Değerlendirdik bugünleri. Bu ay 4.denememiz olucak. İlk kez de ovülasyon ile bu ay deniyoruz. Bugün yaptığım ovü testi negatif. Düne kadar silik de olsa belirgin olan test, bugün tamamen silinmiş. Bazı kişilerin regline yakın iyice koyulaşıp pozitife dönüyor ve bu şekilde gebeliğini öğrenmiş oluyorlar. Benim şimdi kafama takılan bu oldu. Öyleyse bende gebelik ihtimali yok 😫
Ben hiç ovü ile ilgili bişey bilmiyorum ama üzülmek için erken değil mi adet günün geçince test yaparsın 😌

Ben hiç ovü ile ilgili bişey bilmiyorum ama üzülmek için erken değil mi adet günün geçince test yaparsın
Aslında çok haklısın canım😊 okuduğum çoğu yorumda ovülasyon testi, bat zamanında çok koyu çıkıyor yönünde. Pozitifi görenler bu şekilde hamileliğini öğrendiğini söylüyor. Benim de aksine iyice silinince, heralde bende gebelik yok diye düşündüm 😃

Merhaba kızlar.
Bu haftasonu 6 hafalik düşük yaptım.
Pko luyum ama Hollanda'da doktora anlayamadık herşey normal TSH a bakmıştı.
Gebe kaldığına göre sorun yok dedi yolladı.
Kaliteli yumurtalık için agnus cactus a başladım.
Kullanan ve sonuç alan var mı ?

Aslında çok haklısın canım😊 okuduğum çoğu yorumda ovülasyon testi, bat zamanında çok koyu çıkıyor yönünde. Pozitifi görenler bu şekilde hamileliğini öğrendiğini söylüyor. Benim de aksine iyice silinince, heralde bende gebelik yok diye düşündüm 😃
Anaaa nasıl yanii adete yakın ovulasyon koyulașırsa hamile mi oluyormuşuz. Bilmiyordum benim de adete 3 gün var koyulașıyor da inşallah hamileliktir🤲🏻

Merhaba kızlar.
Gecmis olsun insallah hemen yeniden hamile kalırsın sağlıkla. ManyakPrenses ManyakPrenses arkadasimiz 3 ay kullandı 3. Ayında hamile kaldi çok şükür, yumurta kalitesi icin bal+tarçın+çörekotu karışımını da öneririm bu topikin ilk sayfasında yazıyor tarifi♥️

Gecmis olsun insallah hemen yeniden hamile kalırsın sağlıkla. ManyakPrenses ManyakPrenses arkadasimiz 3 ay kullandı 3. Ayında hamile kaldi çok şükür, yumurta kalitesi icin bal+tarçın+çörekotu karışımını da öneririm bu topikin ilk sayfasında yazıyor tarifi♥️
Teşekkürler..
Onu duymamıştım. Nasıl tüketilmeli bir bakayım..
Maca kapsül de aldım ben. O da ise yariyormus acak ikisi aynı anda kullanılır mı henuz bakmadım ..

Eklentiler

• 16106420375965595976161148939901.jpg
    16106420375965595976161148939901.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 16
Teşekkürler..
Onu duymamıştım. Nasıl tüketilmeli bir bakayım..
Maca kapsül de aldım ben. O da ise yariyormus acak ikisi aynı anda kullanılır mı henuz bakmadım ..
Bir de inositol araştırın, google inositol pko yazarsaniz insulin direncini düşürüp yumurtanin gelişimine katkı sağlıyor

Merhaba kızlar.
Merhaba kaybınız için üzüldüm. Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin size inşallah🤲🏻Ben kullandım ama sadece onu değil. Civan perçemi ve Aslan pençeside kullandım. Agnucaston ilacını 3. Kutunun yarısında bıraktım ve sonrasında hamile olduğumu öğrendim. Bence çok etkili bir ilaç.

Merhaba kaybınız için üzüldüm. Rabbim en kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin size inşallah🤲🏻Ben kullandım ama sadece onu değil. Civan perçemi ve Aslan pençeside kullandım. Agnucaston ilacını 3. Kutunun yarısında bıraktım ve sonrasında hamile olduğumu öğrendim. Bence çok etkili bir ilaç.
Umarım işe yarar.. ben geçen aylarda üç beş tane aldım 25 Kasım son adetim di 1 ocakta gebe olduğumu öğrenmiştim adet gecikince.
Yumurtlama döneminde değildim acaba o mu etki etti bilmiyorum ..
Gebe kalma ihtimali yok gibi bir şeydi..
Nasipte olmadı zaten.
Şimdi düzenli kullanıp sonuç alabilirsem bakalım.
Doktordan hayır yok bu ülkede.

X