Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Görünce şok oldum lekelenmeli baya belirgindi devamını bekledim ama gelmedi hayırlısı bakalım KESK’e öyle olsa kuzucum yaaaa sana söz bebeğine hediyeler yollayacağım 🙏🏻🥰🥰🤩🙈🙈🙈🙈 kaydet bunu 🙏🏻
Hahahah canım benimm yaa🥰🥰 insallah öyledir kuzummm dua edicem senin icn rabbm hayırlısını verisn tez zamanda insallah❤️

Benim kasık batmalarim adetin dokuzuncu günü oldu benim tahminimden 2 gün sonra olmuş yumurtlamam 11 gün olmuş yani ama üç ay boyunca düzenli kullanicam hapı ben.ben iyi geldiğini düşünüyorum adet öncesi stres sinir ve ağrı yaşamadım bu ay zaten düzenli kullanırken hamile kalanlar var baya inşallah bizede umud olur canım iki ay daha kullanicam olmazsa zaten tüp bebeğe karar verdik hayırlısı bakalım 🙏 inşallah bu ay senden güzel haberler alırız 🤗😘
İnşallah canım yaa adet öncesi sendroma iyi geliyorsa süper olur 10 gün var daha tarih yaklaştıkça ümitsizlik oluyor ama takmamaya caliscam 🤗

Nasılsınız kızlaar ? Genel anlamda hayat akışınız nasıl gidiyo😍 gün içinde neler yapıyosunuz meselaa 🥰

Günlük rutin hayat. İş, ev, yemek, ev işleri, tembellik, koronadan dolayi tamamen monoton olduk 😅 ama iyiyiz çok şükür.

Sen nasilsin hamilelik nasıl gidiyor 😍

X