Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bu ay Normal canım çok şükür ama gectimiz aylarda yumurtlama döneminde kahverengi lekelenme oldu benim bende hayatım boyunca bir kere yaşadım böle bişey yerleşme zamanında da böle lekelenme olabiliyomus
Evet canım yerleşme zamanıda oluyor ama benim yum zamanına yakın oldu. Şimdilerde öyle bir lekelenmem olmadı bakalım olucakmı varsa tabii

İnşallah canım bakalımm🥰

Canım zaten her sabah yapıyorumki shgs😂😂 inşallah yarın daha koyu olur 🥰
😂😂 Ben de bu ay her sabah yaptım 5 kere felan. Sanki ne gerek vardı adet oldum tabii ki sen de yine gölge çizgi var ben de sıfır çizgiydi gölgesini bırak izi bile yoktu gözlerim acıyodu bakmaktan 😂😂 varsa mutlaka koyulaşır 🙏 Doktorum bana bu ay klomen verdi yumurta geliştirci ilaç. İnşallah tutar bat 30 ekim bu arada

Kızlar bugün 14. Gün sabah olan alttaki şimdi yaptığım ise üstteki. ...biz sabaj ilişkiye girdik.şimdi gene girsek mi yoksa yarin mi yani ben şuanda yumurtladım dimi😍😍😍

Eklentiler

• 20201004_220953.jpg
    20201004_220953.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar bugün 14. Gün sabah olan alttaki şimdi yaptığım ise üstteki. ...biz sabaj ilişkiye girdik.şimdi gene girsek mi yoksa yarin mi yani ben şuanda yumurtladım dimi😍😍😍
Bence bugün olmasın sabah olmuş zaten. 🙈 Yarın sabah testi tekrarlarsiniz yarın ya da sonraki gün ilişki iyi olur diye düşünüyorum. Kasık agrin varsa şuan catliyordur

Bel ağrım yok şuan yumurtlama günü yani 2-3 gün önce kasığımda ağrı oldu baya bı bir de ovulasyon testi de pik çıktı. Şimdi de beyaz akıntım var biraz. Şeffaf olan sümüksü dediğiniz akıntı yumurtlamadan 2 gün önce geliyor genelde

Ya bende ilk defa gelince bilemedim ama demekki yumurtlamam da geçmiş çünkü bugün ki test pik değildi çatlamış demi 😊

Son düzenleme:
😂😂 Ben de bu ay her sabah yaptım 5 kere felan. Sanki ne gerek vardı adet oldum tabii ki sen de yine gölge çizgi var ben de sıfır çizgiydi gölgesini bırak izi bile yoktu gözlerim acıyodu bakmaktan 😂😂 varsa mutlaka koyulaşır 🙏 Doktorum bana bu ay klomen verdi yumurta geliştirci ilaç. İnşallah tutar bat 30 ekim bu arada
İnşallah canım bir umut test yapıyoruz işte napalımm🤷🏼‍♀️ Tamam güncelliyorum şimdii

Yumurtlama döneminde kahverengi lekelenme yaşadım hatta kasık ağrısı eşliğinde oluştu başka bı ayda ara kanama yaşadım oda adet gibi oldu seninki yumurtlamayla ilgilidir canım devamı gelmezse.bu günleri degerlendirin
Bugünlerde bende öyle oldum canım ya adetim bittiğinden beri kahverengi lekelenme bitmedi acaba soğan kürümü yaptı bilmiyorum geçen ay yapmıştım bu ayı etkilermi sizce hergün kahverengi geliyor sizce neden olabilir kızlar ya birde farkettim ilişki sonrası daha fazla geliyor😥

X