Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende bı kaç gündür incir yiyorum ama meyve olarak. Kuru incir alayım o zaman yumurtlamaya 7-8 gün var belki iyi gelir adetten sonraki 6. Gün bugün vakit kaybetmeden basliyim. Havuç kürüne yumurtlama günü başlanıyor o zaman onu nasıl yapıyoruz yine haşlayıp suyu mu içiliyor ve kaç gün içmek lazım bilgi verirsen çok sevinirim bu ay da bunları deniyim 🙏

Eklentiler

• IMG_20200927_081408.jpg
    IMG_20200927_081408.jpg
    107,6 KB · Görüntüleme: 27
Evet canım yumurtlama takibi yapmıştım doktorla o 1-2 günde çatlar dedi. Yumurtam çatladı çatladıktan 6-7 gün sonra böyle sabah kalkarken ateş basması cok akıntı ve akıntı şeffaf aynı yumurtalamada olan yapışkan uzayan sekilde. Ara ara nadir de kasık ağrısı oldu.
Aa valla aynı şeyi yaşıyorum seninle inşallah bende hamileyimdir ya lütfen Allahımm😍

Kızlar yine avulasyon testi yaptım böle çıktı bu testler bozukmu acaba adetime normalde 6 gün var test busekilde catlamayan yumurtalar busekilde gosterirmi testi
Alla alalaaa sen ikinci kez yumurtluyor olabilirsin hee hamile değilsen kesin öyle. Bende bugün rüyamda gördüm böyle çift çizgi çıkıyor testlerim hamileyim galiba diyorum

İnşallah hamilesindir kuzum. Sık idrara cıkma basladı mı peki goguslerde hassasiyet?
İnşallah canımm. Göğüs uçlarım biraz acıyo çok değil. Çok su içtiğim için zaten çok çıkıyorum o hiç bi zaman belirleyici olmaz benim için😂 peki sen o şeffaf akıntıdan kaç gün sonra öğrendin ya hatırlıyor musun? Bugün yaptığım test negatif gerçi daha 1 hafta geçti yum dan ama akıntıyı görünce belki çıkar dedim çıkmadı😒

X