Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamile olan arkadaşlarıma bu kitabı temin etmelerini ve içeriğini uygulamalarını tavsiye ederim ☺️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    109,9 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar adete yakın sizlerinde baldırınıza kramp giriyormu ben 2 gündür mahvoldum uykudayken sağ bacağımı kendime doğru bir çekiyorum Allahım öyle bir ağrı ki ağlatıyor beni resmen eşim hemen kalkıp masaj yapıyor sağolsun öyle biraz geçiyorda rahatlıyorum
Magnezyum eksikliğinden olur kramplar. Her ay mi oluyor?

Kızlar adete yakın sizlerinde baldırınıza kramp giriyormu ben 2 gündür mahvoldum uykudayken sağ bacağımı kendime doğru bir çekiyorum Allahım öyle bir ağrı ki ağlatıyor beni resmen eşim hemen kalkıp masaj yapıyor sağolsun öyle biraz geçiyorda rahatlıyorum
Canım ben de onu merak ediyorum. Bana da son birkaç gündür geceleri ayak parmaklarıma kramp giriyor. Bende magnezyum eksikliği olacağını sanmam her gün en az 1 tane maden suyu içiyorum. Acaba hamilelik belirtisi olabilir mi bilen var mı?

Ya kızlar reglime 4 gün var yarında yani bugün 18 eylül evlilik yıldönümümüz eşime sürpriz yapmayı çok istiyorum bu günde yarın test yapacağım bin umutla dua edin 😍
Benim de bu ayın 25 i evlilik yıl dönümüm. ben de sürpriz yapmak istiyorum bu ay. İnşallah olur 🤗 kahverengi leke geleli 1 buçuk gün oluyor😁Hâlâ adete bağlıyorum ama devamı gelmedi. Şu an yolculuktayım ilk fırsatta test yapacağım😍

Canım ben de onu merak ediyorum. Bana da son birkaç gündür geceleri ayak parmaklarıma kramp giriyor. Bende magnezyum eksikliği olacağını sanmam her gün en az 1 tane maden suyu içiyorum. Acaba hamilelik belirtisi olabilir mi bilen var mı?
Canm benim kramp degilde günüm geçtikten sonra sağ bacagımda çekilmeler olmustu damar cekilmesi gibi halada arada oluyo

Benim de bu ayın 25 i evlilik yıl dönümüm. ben de sürpriz yapmak istiyorum bu ay. İnşallah olur 🤗 kahverengi leke geleli 1 buçuk gün oluyor😁Hâlâ adete bağlıyorum ama devamı gelmedi. Şu an yolculuktayım ilk fırsatta test yapacağım😍
Hadi insallah yapta bizimlede paylass ❤😍müthis bir hediye olur canm🥰

Ya kızlar reglime 4 gün var yarında yani bugün 18 eylül evlilik yıldönümümüz eşime sürpriz yapmayı çok istiyorum bu günde yarın test yapacağım bin umutla dua edin 😍
Canım inşallah süpriz olur size Rabbim hediyenizi bebiş olarak verirr:KK200: Sonsuza kadar mutlu olun kocişinle sağlıklı huzurlu ve çocuklu:KK68:

Valla ben çok umutsuzum bu aydan. Yumurtladım ama halbıki güzelde ymurtladım :KK70:

sadece pikin birini değerlendirebildik. Ne çatlamayı ne sonraki günü :KK43:((((( Böyle kısmetsizlik olaamz yaaa

Kismetsizlik demiyelim canım nasib. Eger olacaksa 1 pik ile de olur olumlu düşünün 😇

Kızlar yaa bir sey danısacagım sizlere.. bu ikili tarama testi cok gerekli bisey mi? Doktorla konustm tamamen siizn kararınıza kalmıs dedi. Sadece ihtimaller üzerine cocugun down sendromlu olup olmadıgına bakıyorlarmıs. Sonuca zaten herhangi bi müdehale yapamıyoruz sadece bilgilendirmis oluyoruz dedi. Yaptırıp yaptırmamak size kalmıs dedi. Kimisi yaptırmıycam diyo sonuc nolursa olsn aldırmam diyo dedi kimisi sonucu bilmek istiyorm aldırırım diyo dedi bu yuzden yapanlar oluyor dedi.. ne biliym kafa karıstırmaya gerek yok gibi düsünüyorm... sizin fikirlerinz nedir?

Ben de yaptırmazdım canım. Sonuçta ne olursa olsun anne için bir tehlike icermiyorsa bebek aldirmayi fln düşünmem asla. Sen de içini ferah tut, gereksiz müdahale bence hem anne hem de bebek icin. Rabbim sağlıkla kucağına almayı naisb etsin ♥️♥️

Benjm adetimin ilk 2 günü fln oluyor canım ama benimki yatma pozisyonuyla alakali 😅 kımıldamadan yattığım için özellikle baldirlarima basınç olduğundan uyuşuyor kramp giriyor. Çünkü uyurken oluyor bir tek.

Senin de sadece uyurken mi oluyor?

Benjm adetimin ilk 2 günü fln oluyor canım ama benimki yatma pozisyonuyla alakali 😅 kımıldamadan yattığım için özellikle baldirlarima basınç olduğundan uyuşuyor kramp giriyor. Çünkü uyurken oluyor bir tek.

Senin de sadece uyurken mi oluyor?
Evet canım uykudayken oluyor ama ben hareketsiz yatamam valla sağa sola savruluyorum 🤣

X