Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba arkadaşlar eylülde olmadi benim umudum ekime kaldi yumurtlamaya falan da uygulama ile dikkat ediyorum ama olmuyor başka tavsiye edeceğiniz birşey var mi yiyecek falan
Yiyecek olarak avakado öneririm canım her gün yiyemesende 3-4 günde bir yiyebilirsin İlişki sırasında yastık koy beline kolayca gitsinler içeri yavrular ve eşin 1-2 dk çıkmasın içerden sperm kaçağını önlüyor.. hemen duş alma ve wc gitme benim yaptığım şeyler bunlar en son uyurkende yüz üstü yatıp bir bacağımı yukarı çekiyorum böylee inşallah tutar bu ay olmayanların

Merhaba arkadaşlar eylülde olmadi benim umudum ekime kaldi yumurtlamaya falan da uygulama ile dikkat ediyorum ama olmuyor başka tavsiye edeceğiniz birşey var mi yiyecek falan
Canım ben şunu farkettim uygulama vs. yumurtalamayı tam saptayamıyor. İmkanın varsa doktor takibiyle yumurtalama takibi yap. Ben doktorun şu günler çatlayacak ilişki olsun dedi. Oyle hamile kaldım. Bir de o ay eşime keçiboynuzu kürü ve çakşır suyu içirmiştim.

Ben dediğin gibi yaptım bu ay. Gün aşırı oldu ve olduktan sonra hemen yüz üstü yattım hiç çıkmadı. Sabah duşumu vs. aldım

günaydın kızlar nasılsınız??????
bugun uyandım sankı reglı olucakmıs gibi kasıklarımda bısıler oluyor. ama su varkı bende hıc böle seyler olmazdı. reglı günüm pazar günü ve kasıklarda agrılar falan var sanırsın suanda reglı gibiyim ((((bir yorgunluk bakalım ne olucak

Benimde bat a 6 gün hala tık yok sadece 2 gündür aşırı uykum geliyor uykuda bile başım dönüyor değişik bi şey oldum yaaa ama yine rüyamda yumurta topluyordum bazı yumurtalar kırılıyordu rüyalarda acayipleşti

ayy rüya harıka...walla tuhaflastık.acaba hep mi böyleydik yoksa kendımızı dinlediğimiz için mi böyleyız anlamadım :)
hehehe

Meryem Ana Otu (Fatma Ana Eli Otu) varmış. deneyen var mı?
Canım ben pandemiden önce umreye gitmiştim ordan banada bu otu tavsiye ettiler birde tuffahu adem (adem elması) şeceretü Meryem diyorlar buna orda birde medinede yetişen bir bitki denildi bunları kullananın mutlaka çocuğu olurmuş oranın halkı bu şekilde kullanıyormuş
Adem elmasını balın içine rendeliyorsunuz
Meryem otunu 5 gün sabah akşam içiyorsunuz
Medinede yetişen diğer bitkiyide 5 gün günde bir defa kullanılıyormuş yaptınmı diyeceksin sadece Adem elmasını bala katıp yedim o kadar canım diğerlerini henüz yapmadım

basiretin bağlanmış belkıde . bak yapsan olucak belkıde :))))
ya netten baya okudum arastırdım. altında bır not düşüktansiyon varsa kullanmayınca diyince bıraktım.

bide diyelım bu otu sürahiye aksam koydum...reni geldı ıctım ertesı gün.
sonra gerikalan suyu döküp,aynı bıtkıyı bir daha aksamdan suyun içine mi aticam ?

Ben dediğin gibi yaptım bu ay. Gün aşırı oldu ve olduktan sonra hemen yüz üstü yattım hiç çıkmadı. Sabah duşumu vs. aldım
Benim yüzüstü yattığımda çıkıyor yaa o yüzden 1 kere denedim daha denemedim. Ayakları havaya dikip belime yastık koyuyorum öyle hiç çıkmıyor

Aynen canım belkide bide başka şeyler kullandığım için hepsini karıştırmak istemedim her ay farklı kürler deniyorum çünkü canım öncelikle bu bitki ovulasyon öncesi adet bitiminden itibaren 5 gün sabah akşam eşinle birlikte içiyorsunuz erkektede spermi çoğalttığı söyleniyor ikiniz birlikte içeceğiniz için suyu ona göre ayarlayabilirsin fazla kalırsada dökersin kimisi aynı bitki kullanılmaz diyor kimisi ise aynı bitkiyi 5 gün kullanın diyor bana mantıklı gelen hergün farklı bitki olması dahada etkili olur bence

Tansiyonun düşükse suyu içtikten sonra bir tatlı kaşığı hakiki bal yemeni tavsiye ederim canım

anladım cnm saol.. bazı yazılarda nesılden nesıle diyor ..senden sonra baskasına ver diyor kuruttuktan sonra. o yine eskı halını alırmıs .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…