Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim bu ay herşey karıştı, sıkıntılı günler geçirdim, kendimle alakalı değil ama cok stresli iki haftaydi. Yumurtlama günlerinden de emin değilim düzensiz saatlerde yaptim 1-2-3-4 Eylül de koyu çıkmış gibi ama tam pik gibi de degil sonra silikleşti, noldu anlamadim, az degerlendirebildik. Dün test yaptım negatifti, bir saat sonra silik ikinci çizgi çıktı, emin olmak icin bide erken gebelik testi yaptim o da negatif. Bilmiyorum erken mi yaptım, olsa çıkar mıydı.. yarın tekrar yaparim belki adet olmazsam

Yaptırdım canım hepsi gayet normal çıkıyo enfeksiyon olmadığına eminim çünkü hiç öyşe farklı bi akıntım yok bilemiyorum
Canım vajinal enfeksiyon değil belki idrar yolunda vardır. Ben geçen ay endeksiyon cıktı antibiyoktij kullandım. Bu tarz seyler de gebeliği engelleyebilir

Erken yapmışsınıdr canım en erken 12 gün aonra cıkar

Canlar sizce hangisi daha koyu 1.resim mi ikinci mi

Eklentiler

• 3181F50A-311A-4B06-A9C5-2CA6061CF85B.jpeg
    163,7 KB · Görüntüleme: 26
  • A72DE645-5446-46C6-87B3-044F6B06B082.jpeg
    165 KB · Görüntüleme: 19
Bat çok kaldı mı tekrar edersin erken belki de daha. Allah hayırlı zamanda nasip etsin inşallah
Bat 18 veya 19 canım bu ay erken yumurtlama oldu yumurtlamanın 16 cı günü regli geliyor canım laboguick ve sürelab yaptım test nasip dedeğin gibi Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı nasip etsin inş

Ya kızlar ilk ilişkimden 9 gün geçmiş acaba yerleşme kanaması mıydı bidaha da olmadı devamı gelmedi yani bilemiyorum ki
Benim bugun üstumde bir halsizlik var dışarı çıktık yürürken bacaklarım titriyor sanki akşam da rahimde ani bir sancı hissettim akıntım da artmaya başladı ne oluyor anlamadım dün testim negatif cıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…