Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar bi sorum var kız babek beritileri neler oluyo hic kız bebegi varmı lutfen acil cevap yani hamilin beritileri nelerdi kızda

Kizlar nasılsınız uzun süredir gelemedim buralara? 1 haftadır hastanedelerdeyim. 6.5 cm kist saptandığı söylendi genel muayenede doktor doçent ya da profesör bulman gerekiyor dedi sonuçlarla hastane hastane gezdim 😳 Kimisi kesin ameliyat dedi kimisi aciliyet yok ama tehlikeli dedi. Bugün doçent ile görüştüm 2 cm gerileme olmuş ameliyata gerek yok basit bir kist bu kendiliğinden geçer dedi , bu özel hastaneler aklımı alacaktı bu hafta :KK43:

kızlar bi sorum var kız babek beritileri neler oluyo hic kız bebegi varmı lutfen acil cevap yani hamilin beritileri nelerdi kızda
Bir kızım var Rabbim bagışlasın inş ama kız bebegin belirtileri kişiden kişiye değişir canım ben farklı aşeriyordum vücudun belirtileri de hiç arama bana erkek diyen çok oldu bence saçma çoğu her bebek farklı olur

Kizlar nasılsınız uzun süredir gelemedim buralara? 1 haftadır hastanedelerdeyim. 6.5 cm kist saptandığı söylendi genel muayenede doktor doçent ya da profesör bulman gerekiyor dedi sonuçlarla hastane hastane gezdim 😳 Kimisi kesin ameliyat dedi kimisi aciliyet yok ama tehlikeli dedi. Bugün doçent ile görüştüm 2 cm gerileme olmuş ameliyata gerek yok basit bir kist bu kendiliğinden geçer dedi , bu özel hastaneler aklımı alacaktı bu hafta :KK43:
Canim benim de gecen aylarda 2.5 cm görmüştü doktor bir hafta sonra kaybolabilir dedi. Dedigi gibi oldu ekstra hicbirsey yapmadim ve kaybolmus dedi

Canim benim de gecen aylarda 2.5 cm görmüştü doktor bir hafta sonra kaybolabilir dedi. Dedigi gibi oldu ekstra hicbirsey yapmadim ve kaybolmus dedi
Kuzum beni öyle korkuttular ki direk 6.5 cm görüldü kuculmez ve ameliyat şart dediler bu şekilde çocuk olmaz dediler, mr girdim hemen iyi huylu gözüktü ama ameliyat da farklı komplikasyonlar olursa yumurtalığı almak zorunda kalabiliriz dediler öldüm resmen. Bugünkü doktor da seni yersiz yere korkutmuslar hatta şuan 4.5 cm dedi ölçtü ultrason fotoğraf verdi nasıl kuş gibi oldum..

Kuzum beni öyle korkuttular ki direk 6.5 cm görüldü kuculmez ve ameliyat şart dediler bu şekilde çocuk olmaz dediler, mr girdim hemen iyi huylu gözüktü ama ameliyat da farklı komplikasyonlar olursa yumurtalığı almak zorunda kalabiliriz dediler öldüm resmen. Bugünkü doktor da seni yersiz yere korkutmuslar hatta şuan 4.5 cm dedi ölçtü ultrason fotoğraf verdi nasıl kuş gibi oldum..
Kuzum yaa kist ile hamile kalan cok kisiyi okudum burada hiç üzme kendini dogal beslen yediklerine dikkat et ısırgan otu çayı iç o iyi geliyor. Stres en buyuk etken gebelik için güzel düşün güzel seyler olsun💕💕

Kuzum yaa kist ile hamile kalan cok kisiyi okudum burada hiç üzme kendini dogal beslen yediklerine dikkat et ısırgan otu çayı iç o iyi geliyor. Stres en buyuk etken gebelik için güzel düşün güzel seyler olsun💕💕

Çok şükür bitanem bugün kuş gibiyim öyle hafifledim ki anlatamam uzun süredir giremedim hep de aklımdaydınız ne yaptınız diye çok merak ettim ❣️

Selam kızlar, günaydınlar, hayırlı hafta sonları diliyorum hepinize.

Ben okuyup hatırlayanlar varsa geçen hafta hsg çektirmiştim ve ufak tefek rahimde yapışıklıklar var denildi. Ama önemli olmadığını söylediler. Kendi doktoruma çekim raporunu ilettiğimde histereskopi olma gerektiğini söyledi. Ve ben bir hafta sonrasına doktordan randevu alabildim filim sonuçlarını da gösterip yüz yüze görüşmek için. Histereskopi şart olman lazım dese olacağım yani kendimi bıraktım artık doktora tamamen. Dün gittik eşimle. Filimlere baktı. Korkulacak bir şey yokmuş dedi. Rahim de bebeğin tutunacağı yerlerde yapışıklık yok dedi. Sadece alt tarafta ufak bir yapışıklık var dedi ama o fazla etkilemez dedi belki spermin geçişini biraz yavaşlatabilir dedi. Şimdi ben tabi o an çok sevindim sıkıntı olmadığından. Ama akşam aklıma takıldı yani. Şimdi hamilelik için yüzdelik şansım aynı. Değişen bir şey yok zaten 3 aydır kalamıyorum hamile ovu testi kullandığım halde. Tek fark işte bu ay rahim filmi çektirdik. He bir de bana yumurta geliştiricii takviye verdi onu kullnaıyorum. Kürleri tavsiye etti. Özellikle indir kürünü. Bakalım bir daha ki ay adetliyken yine gideceğim yumurta takibi yapacağız. Acaba diyorum o doktorun bahsettiği yapışık bölge içinde operasyon istese miydim. Sonra diyorum otur oturduğun yerde kafayı mı yedin kendine iş çıkartıyorsun doktor gerekli görse zaten yapmalıyız derdi diyorum. Çok vesveseli bir insanım ya çok kızıyorum kendime. Hiç rahat değilim. Şimdi mesela şunu düşündüm birde ya eşimin spermlerinde de yavaşlık varsa bu durum iyice onları yavaşlatabilir. Bunda haklıyım ama değil mi?

X