Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aynen bakalım bende ne zaman yumurta olucak..demin diyorum kendi kendime ben ne yapıyorum böle hehejej testler falan..

canim ben cik fqzla idrara cikiyodum bide göslerim cok acıyodu cok teşekur ederim rabim olmayan herkeze nasip etsin işallah

Kızlar testleri yaptım hiç bisi çıkmadı. ..ben den şuanda yumurta akı denilen şey geldi...baya baya geldi silince .eee şimdi bune testlerde çıkmadı bisi...şimdi yumurtladimgalBa öle mi yada çatlamış mi oluyor baya kocaman bir akıntı geldi yani sefaf bu mu olay

Eğer hamilelik olmaz ise bu ay ters pozisyonda deneyin yüz üstü yani ters rahim olanların çoğu bu şekilde hamile kalıyor sanırım siperm tüplere daha rahat geçiyor bu pozisyonda asagıya atıyorum

aa bunu bilmiyordum çok teşekkürler Kan testi negatif çıktı. Duphaston verdi doktor, adetin üçüncü hormon testi yapılacak bakalım

O seffaf akinti geldikten 2/ 3 gune yumurtlama basliyor bende sizde bilemem canim test leri su alimina dikkat ederekmi yapiyorsun iki saat sivi alma

çok teşekkür ederim Umarım güzel haber alırsınız

O seffaf akinti geldikten 2/ 3 gune yumurtlama basliyor bende sizde bilemem canim test leri su alimina dikkat ederekmi yapiyorsun iki saat sivi alma
Aynen cnm 11.45 en son şu içtim. 14.45 te test yaptım. Her zamn o saatte yapıyorum ...normalde tek test yapıyorum. Son
Ya almadım. Hatta bugün 3 saat oldu nerdeyse.yemek bile yemedim.vakit olmadı. Şimdi bu akşam ilişki ve yarın ve sonraki gün

Yumurtlama her ay olmuyormus bi arkadas oyle demisdi yilda 8 kez yumurtlama oluyormus acaba bu ay sende oylemi oldu yada daha var yumurtlamana bugun kacinci gunun canim belki regline 12 gun falan kala yumurtlama olacak sende

Şimdi okudum çok geçmiş olsun canım benim.Tekrar hamile kalırsın merak etme.Ablamda da aynisi oldu şimdi 5 aylık hamile çok ta saglikli

ben malesef 2 gün önce bebeğimi kaybettim .Kalp sesini duymak için kontrole gittiğimde kalbinin durduğunu öğrendim.Allah sizlerin bebeklerine uzun ömürler versin ,sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Çok geçmiş olsun canım, üzücü bir durum ama asla kendini bırakma yıpratma. Burda ki çoğu kişinin yaşadıkları hep aynı. Her işte bir hayır vardır, bak arkadaşlar da yazmış belki sağlıksız olacaktı. Șimdi daha tecrubelisin, inşallah yakında yine güzel haber alırsın, ümitsizlik yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…