Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok canım geçen ay başladık zaten bebek düşünmeye bu 2. ayımız. İlk ay heyecandan gidip test yaptırdım 1,2 çıktı o yüzden dedim
heeee kızsen daha çok yenisin ya harbi manyaksın :))))) İyi bak çok şanslısın bende ilk oğluma 2. denemede kalmıştım hamile Yaş yaşsında sen?

heeee kızsen daha çok yenisin ya harbi manyaksın :))))) İyi bak çok şanslısın bende ilk oğluma 2. denemede kalmıştım hamile Yaş yaşsında sen?
Yaş 28. He ya yeniyim nicki boşuna öyle yapmadım kız pembe lekelenmem var adet olabilirim her an bilemiyorum arkası gelirse 2 gün öne geliyo adetim

Yaş 28. He ya yeniyim nicki boşuna öyle yapmadım kız pembe lekelenmem var adet olabilirim her an bilemiyorum arkası gelirse 2 gün öne geliyo adetim
Canım hakkında hayırlısı olsun bu arada cnm sen gebelik düşünmeden önce gerekli test tahlilleri yaptırdın mı yani hormon tahlili rahim filmi eşin sperm testi falan

Kizlar yunuetlama takibi yaptim bu ay. 11.07 de de kimyasal gebeligim oldun2 gün hastahanede yatmistim.. 15.08 de sonraki adetim geldi maalesef. Simdide yumurtlama takibi yapim dedim. Sizce ne zamam olur tam yumurtlama günüm? Hergün böyle cift cizgi gösteriyor..

Eklentiler

• 20200828_074907.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 19
canım üstteki testte hafif gördüm ama son yazdıklarına baktım regl geliyo galiba benimde bu ay 3 gün önce geldi kırmızılar havalardan mıdır nedir?
Canım yeme düzeninle alakalı olma ihtimali çok yüksek. Yediklerin değil yeme düzeni. Bebek olunca emzirme dönemini de etkiler . Allah şifa versin
sağol canım dün akşam oturdum düşündüm eğer iyileşmezsem bir mucize olmadan dediğin gibi hamilelik emzirme uzun sürcek ilaç içemicem en iyisi bir an önce tedavi olmak.ama hiç becerebilecekmişim gibi gelmiyo hem iş hem günlük yemeklerimi hazırlıcam hem evde yemek yapcam hem evde bi tane ufaklık var gece beni uğraştırıyo nası yapcam bilmiyorum

Ben kendim için gittim canım eğer bu ay hamilelik yoksa eşimde gidicek test için. Bende her şey normal çıktı çok şükür
Güzel cnm eşin gitsin benim eşim de sorun cıkmıştı 6 ay tedavi sonrası ben ilk bebeğime hamıle kalmıştım o kürtaj oldu sonra kürtajdan sonra oğluma hamıle kalmıştım biliyorsun onunda kaybettim bakalım bu sefer nolcak Allah büyük

Allah büyük canım inşallah nasip etsin sana Rabbim bebeğini sağlıklı bir şekilde kucağına almayı, büyütmeyi

Kizlar dr.ciktim sukur minnagimin kalp atisini duydum hatta atan kalbide gordum valla tutamadim goz yasimi bir sonraki kontrolum 3 hafta sonra dedi ama şoyle birsey var 1 hafta geri ultrasonda 6+4 cikuyor ben 7+3 dr.olabilir dedi geç yumurtlamısinfir geç dollenmisindir falan dedi bir sonraki kontrolde insallah kapanmiş olur fark siz nediyosunuz bu duruma ?

Benim ilk zamanlar 4 gün falan fark vardı sonra kapanmıştı canım ileriki haftaıar önemli benim oğlum hep haftasıyla uyumlu gidiyordu hayırlı olsun canım rabbim kucagına almayı nasıp etsin inşallah

Canım çok sevindim kalp atışını duymana Sağlıkla ilerlesin inşallah gebeliğin ben çok anlamıyorum ama sanırım değerlerin yükselince yakalayabiliyomuşsun o geriden gelen haftayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…