Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
ManyakPrenses ManyakPrenses ayy ben hiç ikinci çizgi görmedim cidden ama erken yapınca hemen umutsuzluğa düşmemek lazım demekki 😊 ben daha yumurtlamayi bile göremedim adetin 14. Günü cok silik ovulasyon testi. Bakalim bat a kadar nasıl dayancam 😁
Sen hergun yap test bence ben olsam öyle yaparım

Kızlar merhaba, 16-17 Ağustos yumurtlama 18i çatlama, adet döngüm normalde 28 günde bir ama bebek düşündüğünüzden beri 3 aydır 26 günde bir adet oluyorum. Adetime 4 gün var bugün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım ve sonuç hüsran negatif çıktı sizce çok mu erken yapmışım yoksa olsaydı çıkar mıydı?
Merhaba sanırım daha 1 hafta geçmiş çatlamanin üzerinden. Yumurtlamaya göre dusunursek bile erken. En erken 11. Gün çıkıyo galiba

Tamam canım sen bekle o zaman☺ Bende çıkmayabilir diyerek yapıcam zaten 2 tane erken gebelik var diğerleri normal test. Diğer erken gebeliği adet günü veya geçince yapmayı düşünüyorum aralardada diğer testleri yapıcam sapık gibi :KK70: :KK70: :KK53:
Ben biraz bunalım oldum modum düştü içime kaçtım küs gibi ☹️ Sanırım regl geliyor önden de depresyonunu gönderdi 🤦🏻‍♀️

Kızlar merhaba, 16-17 Ağustos yumurtlama 18i çatlama, adet döngüm normalde 28 günde bir ama bebek düşündüğünüzden beri 3 aydır 26 günde bir adet oluyorum. Adetime 4 gün var bugün dayanamayıp erken gebelik testi yaptım ve sonuç hüsran negatif çıktı sizce çok mu erken yapmışım yoksa olsaydı çıkar mıydı?
18 inde çatlamış yumurtan daha 1 hafta olmuş bebeğin yerleşme süresi 6-12 gün arası zaten yani evet erken yapmışsın canım yum dan en az 10 gün geçmesi gerek çıkması için

Ben biraz bunalım oldum modum düştü içime kaçtım küs gibi ☹ Sanırım regl geliyor önden de depresyonunu gönderdi 🤦🏻‍♀️
Benim demidem çok kötü yediklerim dokundu diyorum ama bazı regl dönemlerimde istifra ediyordum ara ara. Belki öyledir. Çıkardım az önce afedersin.. Ya başka belirtin yokmu kasık ağrısı baş dönmesi falan battaşım ya🐥

Benim demidem çok kötü yediklerim dokundu diyorum ama bazı regl dönemlerimde istifra ediyordum ara ara. Belki öyledir. Çıkardım az önce afedersin.. Ya başka belirtin yokmu kasık ağrısı baş dönmesi falan battaşım ya🐥
Yok valla kuzum hiç bir şey yok az belim ağrıdı geçti onu da bir şeye yormadım artık. Nasip 🤲🏻

Kızlar yumurtlamamin üzerinden 6 gün geçti öylesine avulasyon testi yaptım böle çıktı acaba varmı birşeyler bende🙏🤔

Eklentiler

• IMG_20200825_215509.jpg
    IMG_20200825_215509.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20200825_215506.jpg
    IMG_20200825_215506.jpg
    66,4 KB · Görüntüleme: 25
X