Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bugün benim doktorum ile konuştum değerimin durumunu bana 2.37 ise gel bir daha test yapalım dediler. Bir daha kan vermeye gittim yarım saat oldu. Tabii yine damar bulamadılar. Deldiler 2 ayrı yerden sonra bebekten kan alır gibi iğneyi kırıp damla damla aldılar. Bakalım bi yarım saat 1 saate sonuç çıkar. Dua edin kızlar sonucum yükselmiş olsun lütfen. 🤲

Kızlar bugün benim doktorum ile konuştum değerimin durumunu bana 2.37 ise gel bir daha test yapalım dediler. Bir daha kan vermeye gittim yarım saat oldu. Tabii yine damar bulamadılar. Deldiler 2 ayrı yerden sonra bebekten kan alır gibi iğneyi kırıp damla damla aldılar. Bakalım bi yarım saat 1 saate sonuç çıkar. Dua edin kızlar sonucum yükselmiş olsun lütfen. 🤲
hadi hayırlısı inşallah

aynen canım hayırlısı böyleymiş hem bi terslik var farkediyorum birkaç aydır inşallah düzelir bu arada

canım ben bir kaç aydır aslında bayaaaa bi aydır kurdeşen çıkarıyorum ve hep erteliyorum tedaviyi ama artık hem dayanamıyorum hemde belki bi işarettir onu tedavi etmem gerekiyordur diye düşünüyorum.şimdi kortizon tedavisine başlıcam 21 gün sürüyor sonrada ilaç bitince doktor 2 hafta bişey olmasın dedi öyle olunca da eylül yumurtlamasını kaçırıyorum o yüzden yani.
ayy amma uzun yazdım :KK70:

çok geçmiş olsun. o zaman önce senın sağlığın herseyden önce gelır...olsun ıcını döktün,cnm benım anlatmak ıyı gelır... :halay:

Hadi canım hayırlısıyla yükselmiştir inşallah🤲🏻

kızlar ben geçen yıl hazıranda baktırmısım o zman benım yuksek bu sanırım

sonuç sonuç bırımı referans değeri
Prolaktin28,08ng/mL5.18-26.53

Prolaktin37,70ng/mL5.18-26.53
bunudagecen yıl eylüde baktırmısım ozman baya yükse mi?

ayy hadi inşallah güzel güzel artar canım :KK200:

A11BEC73-5D2E-4C22-8415-7792C4690D3C.png

kızlar hamileyimmmm :)))💖

kızlar ben geçen yıl hazıranda baktırmısım o zman benım yuksek bu sanırım

sonuç sonuç bırımı referans değeri
Prolaktin28,08ng/mL5.18-26.53

Prolaktin37,70ng/mL5.18-26.53
bunudagecen yıl eylüde baktırmısım ozman baya yükse mi?

Canım dr daha iyi bilir ama evet yüksek çıkmış. Tekrar baktır istersen sonuçta üstünden 1 sene geçmiş aynı değildir belki de düşmüştür değerinn

X