Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar rüyamda eşimin dedesini yani annesinin babasını gördüm ki adamı hiç görmedim. Adam Koç yavrusu doğurtuyordu bir hayvandan.sonra biz o koçu besledik büyüttük sonra adam kurban olarak o koçu kesti. Sonra benim eşim Bulgaristan göçmeni. Onun Bulgaristan’daki evlerinin tabanından balkonuna kadar kitap dizdi kule şeklinde. Bu ne demek kızlar çok etkilendim ben.

Kızlar rüyamda eşimin dedesini yani annesinin babasını gördüm ki adamı hiç görmedim. Adam Koç yavrusu doğurtuyordu bir hayvandan.sonra biz o koçu besledik büyüttük sonra adam kurban olarak o koçu kesti. Sonra benim eşim Bulgaristan göçmeni. Onun Bulgaristan’daki evlerinin tabanından balkonuna kadar kitap dizdi kule şeklinde. Bu ne demek kızlar çok etkilendim ben.
Hayır olsun inşallah canım çok güzel görmüşsün rüyanı. Bence dedesi dua istemiş sizden ve bence bebeğin olacağının habercisi olabilir😍

Günaydın kızlar ben sizinle gördüğüm rüyayı paylaşmak istedim rüyamda oğlum hasta öleceğini biliyorum onu öpüp kokluyorum oğlum bana diyor ki anne ben cennete gittikten sonra 2 tane cocugun daha olacak diyor kızlar sizce oğlum bana haber mi getirdi 🤲🥰
Ayy bu bir işaret 🥰 Benim eşimde 1 hafta önce rüyasında beni dogurtuyomus çok güzel bir kız bebek oldu diyor 🤭😁

Ayy bu bir işaret 🥰 Benim eşimde 1 hafta önce rüyasında beni dogurtuyomus çok güzel bir kız bebek oldu diyor 🤭😁
İnşâllah öyledir meleğim bana haber getirmiştir inşallah oğlumun mezarına hep gidip dertleşiyorum oğlumla üzüldüğümü gördüm rüyalarıma geldi benim canım oğlum ❤️🌸

Ne kadar zamandır olmadığını söyle dr gereken tahlilleri yapar ama öyle 2-3 aysa 1 yıl bekleyin bile diyebilir. Eşin sperm testi yaptırsın özelde mesela sende bi problem yoksa hamile kalmaya çalışmadan gittiysen problem belkide eşinde olabilir🙇🏼‍♀️
Evet canım önce ben muayene olacağım. Bende bi problem yoksa eşim görüncek teşekkürler🤗 benim de yeni bat 17 eylül🌼

X