Gebeliğe Hazırlık TEMMUZ AYI İTİBARİYLE HAMİLE KALMAYI PLANLAYANLAR BURAYA

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende uyduruk testlerden aldım 25 tanesi 25₺ iyi oluyo hergün yapıyorum

Eklerim tabili canım hoşgeldin aramıza
Teşekkür ederim hoşbuldum

Neden kürtaj oldun canm yeniymis ama korunmadıgın iyi olmus. Arkası hemen tutar diyorlar
9+3 te bebegin kalbi durdu cnm. 2 gün bekledım sonra alındı.benım basından berı olaylı geçti zatenn.o yüzden beklemek ıstedım belkı gözükmedi gene atardiye.çünkü bazen kalbını yakalamadılardı bı kaç kere.hep farklı doktorlara gittim falan filann ...sonuç olumsuz gene. vakumla alındı suni sancı falan verıldı. içim temızlenmıstı.1 tne reglı ol sonra gene bakalım .gene kontrole gıttim. rahım düzelmiş yumuttaları ıyı gördü ve deneyin dedi. bakalım bende onun umudu ile gene allahtan hersey kısmet.cok kötü zamanlar gecırdım sansıma.yasamam gerekıyormus ve yasadım..değişik bır duydu benım ıcın

Canım çok geçmiş olsun gerçekten yaşadığın şeyler çok zor. Allah bidaha yaşatmasın hemen hamile kalırsın inşallah ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın

Canım çok geçmiş olsun gerçekten yaşadığın şeyler çok zor. Allah bidaha yaşatmasın hemen hamile kalırsın inşallah ve sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın
Çok saol cnm.amın kımseye göstermesınç.benım yasamam gerekıyormuş bunları.ama onu mınıcık şey bizim hayatımızı değiştirdi.hala izleri var.allah herekese bu güzel mücizeyi nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…