Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Su hatırlatıcı uygulamalar var ondan mı indirsek? Zorla da olsa içeriz

Bende 5 ay önce senin gibi bu talihsiz olayı yaşadım 1.5 senedir istiyoruk rabbim nasip etti ama hayırlısı değilmiş dedik ve şimdi yine devam ediyoruz kendini çok üzme Allah büyüktür
İnşallah aynen bu süreç insani üzüyor . Yeniden nasip olur inşallah. Hayırlısı olsun

R Random3 ilk sayfadan bir bakayım gebis olan tanıdıklar var mı dedim. Birde ne göreyim çok mutlu oldum rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin inşallah
Oyyy benim tatlım çok teşekkür ederim çok korkularım var ama bu kez yolunda gidecek diye telkin ediyorum kendimi. Güzel anniş senden öğreneceğim çok şey olacak her ne kadar bi kez anne olmuş olsam da ilk gibi hissediyorum 10 yıl geçti üstünden. Nasıl gidiyor ikili test falan yapıldı mı? Cinsiyet tahmini var mı?

Benim de çok korkularım vardı biliyorsun canım ama kötüyü aklımıza getirmememiz gerekiyor. Bu sefer herşey çok güzel olacak. Bugün doktor kontrolümüz vardı bizim de doktor büyük ihtimalle kız dedi :)) Doktorumuzun eşi de baktı oda kız dedi ama 15 gün sonra test sonucu çıktığında netleşecek. Kuzum benim yaş 37 olduğu için ben ikili test yaptırmayacağım. Direk fetal dna yaptırıyoruz. doktorumuzda onu önerdi. Bugün kan verdik yurt dışına gidecek 15 günede sonuçlar çıkacak inşallah. Umarım herşey yolundadır.

Hanımlar adetime 3 gün kala erken gebelik testi yaptım silikti. dün regl günümdü olmadım bugün gün içinde gebelik testi yaptım sonradan silik oldu ama baya silik 1 gün gecikme ile bu kadar silik olması normal mi bu durumu yaşayan oldu mu

Amin canım, her şey yolunda gidecek tabii ki.. test sonuçlarını da haber ver. Bak ilk öğrendiğim şey senden fetal DNA. Ben de onu yaptırıcam demek ki ben de 36 yaşındayım

Canım aşılama tüp bebek falan düşünmüyor musunuz peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…