Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Evet canım yumurtlama olmus bende kullandım bu testten miratech markası :)
Çok heyecanlı bir hismiş gebeliğe hazırlık yapmak. İnsan dışarıdan bakınca neden bu kadar acele ediyorlar, niye bu kadar tantana diye düşünüyor ama başına gelince anlıyorsun. Hemen hamile kalayım istiyorsun. Olmayan bebeğin heyecanına kapılıyorsun.

Bat tarihi geçen hanımlar bi ses veriiiin NE ALEMDESİNİİİZ ☺️☺️
Döngümün 31. Günündeyim takvime göre dün olmam lazımdı ama kaset test yaptım negatif, 1 haftadır akıntı hissi geliyo regl oldum diye koşup bakıyorum hiçbir şey yok🤷🏻‍♀️ İşin ilginç tarafı bu ay adet belirtilerim de yok ama adetim düzensiz olduğu için 40 güne kadar bekleyip tekrar test yapıcam bakalım 😁

Döngümün 31. Günündeyim takvime göre dün olmam lazımdı ama kaset test yaptım negatif, 1 haftadır akıntı hissi geliyo regl oldum diye koşup bakıyorum hiçbir şey yok🤷🏻‍♀️ İşin ilginç tarafı bu ay adet belirtilerim de yok ama adetim düzensiz olduğu için 40 güne kadar bekleyip tekrar test yapıcam bakalım 😁
Belki de geç dollenme oldu 😍

Çok heyecanlı bir hismiş gebeliğe hazırlık yapmak. İnsan dışarıdan bakınca neden bu kadar acele ediyorlar, niye bu kadar tantana diye düşünüyor ama başına gelince anlıyorsun. Hemen hamile kalayım istiyorsun. Olmayan bebeğin heyecanına kapılıyorsun.
Bende öyle düşünürdüm 🙈 ama insan bir an önce olsun istiyor hele de benim gibi tez canlıysa ☺️

Simdiki halinide bi atsana
Bunu şimdi çektim canım kurumuş
20220709_132146.jpg

Hangi markaydı canım 🤔 ben hep erken gebelik testi kullandım, bat ne zaman ve ne zamandır sancın var ? Benim hep 1 gün olurdu bu hafta 1 gün aşırı fazla oldu ve son 2 gündür ☺️ bugün hiç bişey yok 😅
Benim bat 7 hazirandi canım o günden bir gün önce aşırı sancım vardı adet oluyorum dedim olamadim. Sonra hafif hafif sanci ve bulanti devam etti şuanda bulantm var. Dün akşama doğru çok kasık ağrım oldu disardaydim dedim kesin adet olmuşumdur bacaklarim soğudu vücut ısım düştü ama eve gelip baktim olmamis hâlâ da olmadi ara ara ağrım oluyor

İnşallah canım acilden mi vereceksin kan
Öyle yaparım canım pazartesi hastaneler kapalı olur. Üniversite hastanesi acilde bi şansımı denerim ama olmaz büyük ihtimalle özelde veririm.
İlk kan değerimi Üniversite hastanesinde vermiştim sorun olur mu ki ya aynı yerde vermeyince

Öyle yaparım canım pazartesi hastaneler kapalı olur. Üniversite hastanesi acilde bi şansımı denerim ama olmaz büyük ihtimalle özelde veririm.
İlk kan değerimi Üniversite hastanesinde vermiştim sorun olur mu ki ya aynı yerde vermeyince
Olmaz ya ne olacak beende hangisi alıyorsa onda ver

İyi bayramlar kizlarr 🌸 adete 6 gun kala testde gebelik belli olurmu yumurtlama bilmiyotum adetlerim duzenlidir 30 gunde bir olurum sasmaz gun asiri degerlendirme yaptik yorunlarsaniz sevinirim 🥰

Tatlım ben bu fotoda şeker gibi bir gölge görüyorum 🍭 hadi inşallah gittikçe koyulaşsın bu çizgi 🤲🏻 İyi bayramlar 💋
İnşallah koyulaşır ya şuanki hali bariz belli ama kurumuş test onu pek dikkate almıyorum. Ya heveslenemiyorum da hep bi korku ya yine negatif olursa diye. Daha öncede testte böyle çıkıp kan verince negatifi görmüştüm. 😞

X