Temmuz ayı gebelik planlayanlar 🐣

Durdukça hafif bir çizgi belirmiş ama negatifti yaptığımda
Kuzum hiç üzülme bu ay olmadı bidaki ay olur inşallah bide günün gelmeden test yapma olacağı varsada stresten olmuyor yumurtladan sonra bebek fikrini unut kafanı başka şeylerle meşgul et hem daha gününe var yok diyerek negatif enerjiyi üstüne çekme

Gördüm evet bitanesinde baya baya belirgin hemen mi çıktı çizgiler
O en belirgin olan yapar yapmaz çıktı, bi tane daha belirgin gibi olan da 2 dk filan sonra. Fakat çikolata kisti kaynaklı ara kanamam oluyor ve oldu da ben de bi danışmak için buraya yazmak istedim,çünkü çevremdeki kimse telaşımı anlamıyor çok acele ediyorsun vs. diyorlar fakat evde içim içimi yiyor

Bi kere de yaptığım test sonradan çizgi çıkarmasın ya hangi markayı yaparsam yapayım sonradan çizgi çıkarıyor sizde de böyle mi hanımlar? Bakınca pespembe cizgi var fotografa bu kadar yansıtabildim. Veziir canım senin testinde çizgi çıktı mı sonradan

Eklentiler

• AirBrush_20220706002837.jpg
    177,4 KB · Görüntüleme: 56
Yapamıyorum maalesef kafaya takmamayi beceremiyorum keşke yapabilsem hayırlısı ne diyim..

Demek ki besbelirgin olmadan inanmayacağız ne biliim bende de hep böyle çizgi çıkarttı bu aykiler acaba şu kimyasal gebelik denen şeyi mi yaşıyoruz bilmiyorum… Diğer aylarda baya çizgi arıyordum yoktu ilk kez böyle oldu

Yarın sabah tekrarla istersen bi daha sonuca gore kan verirsin

Benim gecen ay iki testimde pozitifti hemen çıktılar kan verdim negatifti şok geçirdim.

Kizlar tecrubelerinize ihtiyacim var ovulasyonla yumurta takibi yapiyorum yumurtlama gormedimn belim inanilmaz agriyor bu esnada seffaf beyaz karisik su gibi akintim geliyor sebebi nedir

Aşko bende kuruma çizgisi bile çıkmaz negatifse isterse 10 gün beklesin çamaşır suyuna basmışım gibiydi hep

Katiliyorum sal gitsin yaz ayindayiz kuzum rahatlat gez dolaş G Gzmyts53

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…